Sayfa 157/211 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: Varant 24

1. Hisse varantı pek stabil olmuyor nereye gideceği belli değil deli dana gibi, bide makas fazla oluyor farkettiyseniz, o yüzden endeks daha mantıklı geliyor, 114 te duracağını sanmam millet düşecek galiba diyip maldan çıkınca yükselir daha stop olmadılar 🙄

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aynen endeks varantlari genelde daha avantajlidir stop olabilme imkanini kullanirsin hissede ise ha Döndü ha donecek diye inatlasirsan kademelere aldanirsan bi bakmissin dip olmussun tam burdan kol bacak ne varsa keseyim kalanla baska bisey alayim dersin bu sefer sattigin cikar aldigin duser. Belli kisa stoplar her zaman icin iyidir bide tahtayi izlediginde kademelere konulanlar eritiliyosa tereddutde kalirsin ama ya o kademeler eritilir yada silinir sen islem yapmaya karar verene kadar kademe ya kalkar ya iner. İki ucu toplu degnek. Dibi yada tepeyi bulamadigimiza gore devreye psikoloji giriyor. Ben dedigim gibi hisselerde belirttigim kademeleri takip edicem duruma gore degerlendirip karar vericem. Simdilik dedigim gibi islem yapmadan izlemek guzel. Kazanc olmadigi gibi kayip da yok. :D %20 kaybetsen %40 kazanabilecegin varant yakalaman lazim ki paran eski seviyeye gelsin. Ama o para durur ve ustune %40 koyarsan o işte balli kaymak olur. Onemli olan kaybetmemek burda ve sanirim bata cika artik kaybeymemeyi ogrendim sanirim :D

....

3. dadah ve dxihc ...dax alım varantları takibimde
    ''Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak..Unutma ;aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak...'' Nazım Hikmet

4. walla benimde dadpg dax satım varantı takibimde. her an alabilirim. alım varantını takibe 2 gün geç kalmadın mı... dax %6 çıkmış sen yeni takibe alıyorsun.

5. varantlar da kesinlikle dümen var thyao satım varantı thıyb '' hisse 20 krş düştü varant 3 kuruş yükseldi.bu normal mı

6.  Alıntı Originally Posted by archii Yazıyı Oku
    walla benimde dadpg dax satım varantı takibimde. her an alabilirim. alım varantını takibe 2 gün geç kalmadın mı... dax %6 çıkmış sen yeni takibe alıyorsun.
    13750 yi göreceğini düşünüyorum..
    ''Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak..Unutma ;aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak...'' Nazım Hikmet

7. bende tam teri 12500 lere geleceğini düşünüyorum. altta bi sürü gap var onların hepzi kapanmak zorunda. dadpg yi de aldım 0.23 ten

8.  Alıntı Originally Posted by archii Yazıyı Oku
    bende tam teri 12500 lere geleceğini düşünüyorum. altta bi sürü gap var onların hepzi kapanmak zorunda. dadpg yi de aldım 0.23 ten
    hayırlı olsun

Sayfa 157/211 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •