Sayfa 149/211 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Ne güzel 0,50 den alıp 0,52 den satıyordum. Gribi varantı. 3 defa da 6000 bin kar.. Yine aldım 0,50 den ama bu sefer ters köşe yaptı. Bu defada tek seferde 6000 bin zarar. ��

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neden sattınız ki.??
    Gün sonuna malsız girmek kuralı mı var.?

2. Satmadim. Çıkarken gıdım gıdım çıktı. Düşerken 3 dakikada zarar verdi.

3. abd deki dava yaklaştıkça oynaklık artacak temkinli olmakta fayda var..

4. arkadaşlar dax feci bir düşüşe hazırlanıyor. dxisf short....

5. merhaba arkadaşlari üniversite yıllarından beri borsada uzun vade yatırımcıyım, (2003 yılından elimde ASELSAN vardır, o derece yani) Son 3-4 yıldur da gün içi ve kısa-orta vadeli trade yapıyorum. Neyse, tüm bu işlemlerimi hep sport piyasada yaparım. Altın, dolar, GBP alır satarım, hiç kaldıraç kullanmadan, spot ve fiziki alır satarım duruma göre. Yani daha once ne opsiyon, ne viop, ne fx işlem yaptım.

Sizlere kısaca kendimi tanıttıktan sonra bir konuda yardımınızı rica ediyorum. Ben Şubat sonu vadeli Halkbank alım varantı almak istiyorum çok küçük bir melba ile (5000 TL). Hangi varantı almam lazım? Bunun kodu filan var mı? Tradelerimi Matriks Gold üzerinden yapıyorum, buradan varant da alınıp satılır mı? Kısaca bir yol gösterirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

6. HADLA varantı uygun senin için. Vade 28 Şubat. Hedef değer Halkbank için 11,50. Varantın şu anki değeri 0,38.
    Sorduğun için cevapladım. Yatırım tavsiyesi değildir. Kâr veya zarardan sorumlu değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by marsares Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlari üniversite yıllarından beri borsada uzun vade yatırımcıyım, (2003 yılından elimde ASELSAN vardır, o derece yani) Son 3-4 yıldur da gün içi ve kısa-orta vadeli trade yapıyorum. Neyse, tüm bu işlemlerimi hep sport piyasada yaparım. Altın, dolar, GBP alır satarım, hiç kaldıraç kullanmadan, spot ve fiziki alır satarım duruma göre. Yani daha once ne opsiyon, ne viop, ne fx işlem yaptım.

Sizlere kısaca kendimi tanıttıktan sonra bir konuda yardımınızı rica ediyorum. Ben Şubat sonu vadeli Halkbank alım varantı almak istiyorum çok küçük bir melba ile (5000 TL). Hangi varantı almam lazım? Bunun kodu filan var mı? Tradelerimi Matriks Gold üzerinden yapıyorum, buradan varant da alınıp satılır mı? Kısaca bir yol gösterirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
    matriks mobile uygulamasında varant bölümü var..hem deutche hem işvarant..hepsine bakabilirsiniz..aşağıdaki linkleri de okuyun bence..
    http://www.isvarant.com/varant-akademi.aspx
    https://www.xmarkets.db.com/TR/varant-nedir

8. dxisf dün yazdığımda 0.42 lerdeydi. bugün 0.63 faydalanana hayırlı olsun.

Sayfa 149/211 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •