Sayfa 111/1014 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Trumptan ilk açıklamaya bak gelde bu adama güven söyledikleri konusunda.

Donald Trump- Şi CinpingTrump, ticaret savaşına giriştiği Çin lideri Şi ile görüştü: Aslında anlaşmaya çok yakındık fakat bir şeyler oldu.

2. Japonya'nın Osaka kentinde düzenlenen G20 Zirvesi'nde Çin Devlet Başkanı Şi Cinping ile bir araya gelen ABD Başkanı Donald Trump, "Eğer adil bir ticaret anlaşması yapabilirsek bu tarihi bir iş olur. Buna tamamen açığız ve siz de buna tamamen açıksınız" dedi.

Daha önce kapalı mıydınız hahahaaa.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Reis ile Trump görüşmesine gelirsek tamamen beklentiler doğrultusunda güzel resimler verilmeye çalışıldı. Bize gösterilmeye çalışılan resmin arkasında çok büyük belirsizlikler var tabi. Trump şunu diyemedi ben yaptırımlara karşıyım Türkiyeye yaptırım uygulamayacağım uygulatmayacağım. Hoş diyemezden tabi çünkü onu aşan bir konu. Trump ben erdoğanı seviyorum adil davranmaktan yanayım derken, senato karar alacak benim elimden bir şey gelmez demeye getirmiş.

Yani dolarda Temmuz ayı yukarı yönlü bir trend bekliyorum. 6.25 ile 6.50 hedefleri.
    Özetle sarı kafa Erdoğan ile S 400 konusunda anlaşma sağlayamadık yaptırım adil olacak demeye getirmiş konuyu. Zaten Caatsa yaptırımlarını uygulamama gibi şansı yok, böyle bir yetkiside yok.

Pozitif düşünmek istiyorum lakin bir yanım buna izin vermiyor.

4. Gold is money. everything else is credit : jp Morgan ... Bretton Woods antlaşmasını nixon neden sonlandırdı ? sebep dolarını getiren abd'den altınla cıkıyordu, abd reservlerin hizla eriyordu...

Yeraltında 55.000 ton kaldıgı tahmin ediliyor, birde ne kadar derine inilse maliyet o kadar artıyor..

Dünya da toplamı :

5. Trump Çin ticaret görüşmeleri ile ilgili resmî bir açıklama yaptı mı ben mi kaçırdım.

6. US President Donald Trump and Chinese President Xi Jinping reached the agreement on the sidelines of the G20 summit in Japan.

Mr Trump said the talks had been "excellent".

However after the meeting in Osaka, he confirmed that Washington would not be adding the additional tariffs, and that he would continue to negotiate with Beijing "for the time being"

Nasıl bilirdiniz eyu bulurduk...

7. Çok inandırıcı bulduk. daha öncede harika gidiyor mükemmel gidiyor süperiz vesaire derken bam bam bam geldi yaptırımlar.

8. Kimse sistemi kitlemek istemez hele ticari bir adamsan. Bunlar pazarlık için yapılan blöflerdir ve adam almıştır alacagını. Kısa vadede altın a dua ettik helallik verdik.. nahahaha
    Face to face meeting toplantılar her derde devadır.
    Dunya cokmez hayat devam eder

Sayfa 111/1014 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •