Sayfa 550/1014 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 8111 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Realitede fiyat devamlı düşüyor bende sadecegrafik arkadaştan etkilenip 200 binlik altının üstüne 8 senelik biriktirdiğim hisseleri bozup 1 milyonluk daha altın aldım bakalım ne olacak
    Şöyle bir sandalye çekin sobanın başına,çayınızı alın,daha yolumuz çok uzun,vaktimiz çok,hoşgeldiniz kulübe.

Bizim kulüp sakindir,öyle ani çıkış ani düşüş nadirdir.Ama daima para kazandırır,fırtınalı zamanlarda çayı çekirdeği alıp seyredersiniz piyasaları.

3. Hocam fikir almak güzeldir ama fikre tümüyle katılmak ne kadar doğru tartışılır.
    Altın işinde en az 5 yılı göze almanızı tavsiye ederim.
    1 yıl sonunda da tl bazında yükselebilir, 6 yıl sonrada.
    Uzun vadeli düşinmekte fayda var
    Ytd

Realitede fiyat devamlı düşüyor bende sadecegrafik arkadaştan etkilenip 200 binlik altının üstüne 8 senelik biriktirdiğim hisseleri bozup 1 milyonluk daha altın aldım bakalım ne olacak

En kolay fikir edinme yolu 20 yıllık gram altın grafiği,açın bakın nereye yatırım yaptığınız konusunda en güzel fikri edinirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şöyle bir sandalye çekin sobanın başına,çayınızı alın,daha yolumuz çok uzun,vaktimiz çok,hoşgeldiniz kulübe.
    407 yi bekliyodum ama dayanamadım artık tşkler fiyata bakmıcam pazartesiden sonra

6.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Hocam fikir almak güzeldir ama fikre tümüyle katılmak ne kadar doğru tartışılır.
    Altın işinde en az 5 yılı göze almanızı tavsiye ederim.
    1 yıl sonunda da tl bazında yükselebilir, 6 yıl sonrada.
    Uzun vadeli düşinmekte fayda var
    Ytd
    8 sene hisse biriktirebildiysem bir sonraki küresel çöküşe kadar tutabilirim sanırım...her ayda 3000 kadar koyabilirim.. borsalar çökmedikten sonra düşmesinin çıkmasının bi önemi yok. Son 7 senede sadece 5 kat yükselmiş ülkemizin en ucuz ürünü gram altın bana göre..yüzde 17 faize razı olmaktansa param batacaksa altında batsın..

8 sene hisse biriktirebildiysem bir sonraki küresel çöküşe kadar tutabilirim sanırım...her ayda 3000 kadar koyabilirim.. borsalar çökmedikten sonra düşmesinin çıkmasının bi önemi yok. Son 7 senede sadece 5 kat yükselmiş ülkemizin en ucuz ürünü gram altın bana göre..yüzde 17 faize razı olmaktansa param batacaksa altında batsın..
    Para batması ve altın sanırım aynı cümlede asla yanyana gelmeyecek şeyler,sizinki gibi bir cümle istisna tabi.Altın yeterince sabırlı olanın kesinlikle hemen hemen her enstrumanı sonunda ya yeneceği ya da yakınsayacağı bir şey bence.Ha gamestop,rtlab,tkuru,yeşil yatırım holding vs istisna tabi.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Para batması ve altın sanırım aynı cümlede asla yanyana gelmeyecek şeyler,sizinki gibi bir cümle istisna tabi.Altın yeterince sabırlı olanın kesinlikle hemen hemen her enstrumanı sonunda ya yeneceği ya da yakınsayacağı bir şey bence.Ha gamestop,rtlab,tkuru,yeşil yatırım holding vs istisna tabi.
    Aslında tek kıstasım paranın satın alma gücünü koruması.. Bir konut kadar yada ülkemizdeki gerçek enflasyon kadar değer kazanması zaten olası değil. Ama en azından likit.. Son 10 senede ülkemizdeki gerçek enflasyon çoğu üründe yüzde 1500 lerde iken gram altın sadece 6 8 kat arası değer kazanmış oldukça ucuz ve likit bir yatırım aracı

Sayfa 550/1014 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •