Sayfa 553/1015 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. su anda altini olan herkes fiziki gumus kulce aliyor ABD de ve tum dunyada.

eger fiziki gumus talebi ile COMEX i patlatirlarsa zaten otomatik olarak altin kontratlari da patlar ve hem gumus hem altin kolkola ralli yapar.

altini olanlar redditcilere destek icin 1 er kilo fiziki kulce gumus alsinlar. bu zaten altina da yarar. gumus 60$ olursa altin da 3000$ olur kacinilmaz olarak.

su anda en mantiklisi fiziki kulce gumus alarak reddit cilere destek cikip buyuk soygunculari patlatmak; JPMorgan ve HSBC basta olmak uzere.

Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    gümüş koptu bu reddit ciler acaba altın içinde bi iyilik yapsalar fena olmaz mı? neyse zaten olacana varır ytd...

2. Off altın koptu gidiyor tam 5 dolar arttı.. Gazlayın gazlayın

3. Dün bu akıma destek için fiziksel sipariş ettim iar.com.tr'den.
    Bunu yaparken, motivasyonumun para kazanmak olmadığını eklemek isterim.
    Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

4. alabileceğiniz kadar fiziki gümüş alın. gümüş arttıkça altın da artar. ben sırf bu sebepten aldım.

muhtemelen küreselciler sanal altın gümüş hesaplarını işleme kapatacaklardır.

gümüş fiyatı fiziki talebin artması ile bu sene içinde olur da 1000$ ları görürse hatta bence 100$ ları bile görse yeter sanal finans sistemindeki JPMORGAN GOLDMANSACHS HSBC batar. çünkü fiziki talebin yerine birşey ikame edemezsin. fiziki fizikidir.

kendinizi sağlama alın. 3-5 kilo fiziki gümüş alın dursun kenarda. maksat para kazanmak değil. sistemi imteneti komple kapatırlarsa geride stoğunuz olsun her zaman. gidişat riskin çok arttığını gösteriyor.

türev piyasalar patır patır patlarsa, domino taşı etkisi ile 2 quadtrilliyon yani (2000 trilyon$) lık batıklar oluşur.

bu durumda sizi sağlama alacak tek şey fiziki varlıklar olacaktır.

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Off altın koptu gidiyor tam 5 dolar arttı.. Gazlayın gazlayın

5. Gumus fiziki gercek talebin etkisi ile Subat sonunda en az 40$ a ulasabilir.

fiziki Gumus kitligi yasayacagimizi dusunuyorum. talep patlamasi var. panikleyen sanayi sirketleri de alimlara basladilar.

belki de bunun sonu 100$ lara kadar gidebilir.

daginik dunyadaki farkli kisilerden gelen milyonlarca ons kilo fiziki talep ile kimse basedemez.

6. Bırak gümüşü müşüşü altına bak

7. Altını çiziyorum: Eğer bu trend devam ederse, hem ons gümüşte, hem ons altında çok uzun vadeli çanak-kulplar var. Altın da gümüşü takip edecektir.
    Büyük kuruluşlar, wall street bankerleri ve FED buna izin vermek istemeyecekler. Savaş başladı. Çünkü şunu unutmayın:

"ONLARIN ASIL AMACI SİZİN PARANIZI ALMAK DEĞİL! ZATEN İSTEDİKLERİ KADAR PARAYI HAVADAN, KARŞILIKSIZ BASABİLİYORLAR!
    AMAÇLARI BİZLERİN KAZANMASINI ENGELLEMEKTİR Kİ HEP KÖLE KALALIM! "

Yine de kimse gaza gelmesin, ben zaten hesapta altın ve gümüş alıyordum. Az bir miktar fiziksel de tutuyordum. Bu harekete destek için iar.com.tr'den kredi kartıyla sipariş ettim. ( 1 ay sonra ödeyeceğim , kendi silahlarıyla vuruyorum yani LOL) ama canımı yakmayacak miktarda yaptım bunu.

Zaten tüm dünyadaki sıradan insanlar, haftalık sigara parası kadar paralarla fiziksel alsalar, bu iş dağları aşar.

Mainstreet vs. WallStreet ; David vs. Goliath, Apes vs. Suits ....adına ne dediğinizin önemi yok.

Thomas Paine ne demiş: " The world is my country, all mankind are brethren and to do good is my religion." Ben tarafıma göre hareket ediyorum. Verilen mesaj önemli olacaktır.
    Artık, camdan kulelerde oturan , vatandaşı soyarak cebine milyar usd'ları koyanlar da biraz uykusuz kalsın. O bile yeter be...

İleride torunlarıma anlatacak bir hikaye olur
    Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

8. Fiziki Gumus alimlari inanilmaz yuksek oranlarda. Tarihi bir donum noktasindayiz.

ABD de Interneti komple kapatabilirler 1-2 ay. Yoksa buyuk ABD yatirim bankalari iflas edecekler.

Fiziki altin gumus platin alin derken bugunun gelecegini ongordugum icin alin demistim. Sistem resmen yikiliyor.

Sayfa 553/1015 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •