Sayfa 137/147 İlkİlk ... 3787127135136137138139 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

1. Sn Doubt, temel analizle ilgili rahmetli Yaşar Erdinç'in çok güzel videoları var.
    Oradan başlayabilirsin.

2. Tesekkur ederim Sn Tasarrufcu.

3.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Sn Doubt, temel analizle ilgili rahmetli Yaşar Erdinç'in çok güzel videoları var.
    Oradan başlayabilirsin.
    Sevgili Yaşar Erdinç'ten çok güzel şeyler öğrendik. Mekanı cennet olsun..........

4. Mekanı cennet olur inşallah.
     Alıntı Originally Posted by DENİZ Yazıyı Oku
    Sevgili Yaşar Erdinç'ten çok güzel şeyler öğrendik. Mekanı cennet olsun..........

Yaşar Erdinç birilerine tezgah hazırlama kurgusu olmadan sağlıklı analizler yapardi

6. merhaba arkadaşlar. konu dışı olacak kusura bakmayın. forumun sevdiğim başlıklarından biri olduğu için burada sormak istedim. benim harf - rakam takıntılarım var, son 5 - 6 yılda ortaya çıktı, birşey satın alırken (telefon, tablet, giysi, tv...) markasındaki modelindeki harflere - rakamlara göre alıyorum. daha doğrusu markada modelde bazı harfler - rakamlar olmamalı. örneğin Sony markası asla alamam, çünkü S harfi olmaması gereken harflerden biri. bazı rakamlar da olmamalı, ve hatta kırmızı renk de olmamalı.

saçma olduğunun farkındayım, geçirdiğim üzücü bir olaydan sonra gelişti bu takıntılar. sizin yorumlarınızı fikirlerinizi tavsiyelerinizi öğrenebilirsem makbule geçer. birşey satın alırken siz de böyle zorlanıyor musunuz ? bir psikoloğa gitmek istiyorum ama zamanım yok, psikologlar 10 seans yapıyor en az.

7.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar. konu dışı olacak kusura bakmayın. forumun sevdiğim başlıklarından biri olduğu için burada sormak istedim. benim harf - rakam takıntılarım var, son 5 - 6 yılda ortaya çıktı, birşey satın alırken (telefon, tablet, giysi, tv...) markasındaki modelindeki harflere - rakamlara göre alıyorum. daha doğrusu markada modelde bazı harfler - rakamlar olmamalı. örneğin Sony markası asla alamam, çünkü S harfi olmaması gereken harflerden biri. bazı rakamlar da olmamalı, ve hatta kırmızı renk de olmamalı.

saçma olduğunun farkındayım, geçirdiğim üzücü bir olaydan sonra gelişti bu takıntılar. sizin yorumlarınızı fikirlerinizi tavsiyelerinizi öğrenebilirsem makbule geçer. birşey satın alırken siz de böyle zorlanıyor musunuz ? bir psikoloğa gitmek istiyorum ama zamanım yok, psikologlar 10 seans yapıyor en az.
    Merhaba, eski bir arkadaşımda lise sonrası ortaya çıkan bir durum vardı. Gördüğü, duyduğu herhangi bir sayı tek ise onu çifte tamamlardi, örneğin saat 7 dediysem 7+1= 8 eder derdi. Çıkacağı kat 5. katsa ya 4. kata ya da 6. kata çıkar ordan 5. kata geçerdi. Psikologa desteği aldığını hatırlıyorum, tam anlamıyla geçmiş miydi bu takıntı durumu emin değilim ama ciddi oranda azalmıştı.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar. konu dışı olacak kusura bakmayın. forumun sevdiğim başlıklarından biri olduğu için burada sormak istedim. benim harf - rakam takıntılarım var, son 5 - 6 yılda ortaya çıktı, birşey satın alırken (telefon, tablet, giysi, tv...) markasındaki modelindeki harflere - rakamlara göre alıyorum. daha doğrusu markada modelde bazı harfler - rakamlar olmamalı. örneğin Sony markası asla alamam, çünkü S harfi olmaması gereken harflerden biri. bazı rakamlar da olmamalı, ve hatta kırmızı renk de olmamalı.

Geçmiş olsun tabi başka belirtilerde var mı bilmiyorum ama bu dediğiniz Obsesif Kompulsif Bozukluk çağrışımı yaptı bende.
    Gecikmeden profesyonel destek almanız çok önemli ve buna mutlaka zaman ayırmalısınız. İlerlemesi durumunda hayatınız ciddi anlamada negatif etkileniyor.
    tekrar geçmiş olsun
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 137/147 İlkİlk ... 3787127135136137138139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •