Sayfa 155/205 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

*Bugün, 100 hisseleri içinde en çok düşen hisse durumunda* ...........Böyle bir bilançoyla her gün en çok düşenler grubu içinde olmayı becermek de kolay değildir, enteresan bir tahtacı ....

Kısaca adam diyor ki, ''Benim canım isteyinceye kadar hisse de sıkılmadan sabredenler, ilerde parayı kazanacaktır ''

Dun günlük para çıkışı listesinde 4.950 mio ile ilk 30 daydı
    Üstteki mesajimda kastım haftalık MACD aşağıya kesti.

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    *Bugün, 100 hisseleri içinde en çok düşen hisse durumunda* ...........Böyle bir bilançoyla her gün en çok düşenler grubu içinde olmayı becermek de kolay değildir, enteresan bir tahtacı ....

Kısaca adam diyor ki, ''Benim canım isteyinceye kadar hisse de sıkılmadan sabredenler, ilerde parayı kazanacaktır ''
    İ

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Dun günlük para çıkışı listesinde 4.950 mio ile ilk 30 daydı
    Üstteki mesajimda kastım haftalık MACD aşağıya kesti.
    Haftalık Macd 2,5 aydır (20 Aralık 2021 den beri) , ''STAY SHORT '' pozisyonunda..(10,62.-TL.>>>7,61.-TL. )..beklenen yeni komut >>>''BUY LONG''..olacak...

Burada daha net görünüyor Screenshot_20220309-183538_Gallery.jpg

5. https://www.hizliresim.com/
    Buradan yükleyebilirsiniz.

6. İştiraklerinden MAKTK güzel bir bilanço açıkladı, yıllık bazda karı yüzde 263 arttı, net kar 23.615.495 TL.
    Hissede baskı kurulmuş durumda yükselen piyasada artırmayarak yatırımcıların sinir uçları ile oynuyorlar.
    Esas pozisyonumu 9.03 geçildiğinde alacağım ancak bugün bir miktar alım yaparak yeni bir pozisyon açtım.
    Moral bozacak bir durum olduğunu düşünmüyorum, patron bilançoyu kullanıp kendi için tahtayı yükselttiğinde bundan hissede olanlar da kazanmış olacaklar. YTD

[IMG][/IMG]

8. Gelir vergisi ödemeyecek olması büyük avantaj.. ancak elbette iştirakleri aracılığıyla dolaylı olarak ödüyor. Fiktif karının aslen net ne kadar olduğunu bilemeyiz ancak hisse yükselmeye başlarsa cilalı da olsa finansal rasyoları sayesinde sağlam bir trend yakalayabilir. Hala bilanço hareketini yapmış değil. Abi YILDIZ holding ne derse o olur. Hayırlısı bakalım. YTD

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Yıllık karın yarısından fazlası Pentanın borsadaki değer artışından yani fiktif olmasına rağmen 7.4 milyar kar çok yüksek bir kar....Bu karın kurumsal gelir vergisi bile yaklaşık 1.5 milyar tl eder....Gözde bu kadar gelir vergisi ödeyecekse kağıt üzerindeki kar gerçeğe dönüşmüş olmuyormu ?

Sayfa 155/205 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •