Sayfa 161/205 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Şimdilik 9.15 direnç olarak çalışıyor.. oraları hafta içinde test edecek.. bakalım geçebilecek mi? Endekste sert bir geri çekilme olmazsa yarın test edebilir..
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Pentanın 31 mart kapanış rakamı ne olacak bakalım,tam evlere şenlik

Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Pentanın 31 mart kapanış rakamı ne olacak bakalım,tam evlere şenlik

Penta ya açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi.....

4. Ne kadar sanal bir alemdeyiz değil mi? Biri rezalet finansal rasyolarla uçar diğeri fiktif de olsa piyasa değerinin üzerinde yıllık kar açıklamasına rağmen yere kazık çakar. Sevdiğimin borsa dünyası ve şizofrenik sanrıları..

5. Tamamen patronun niyeti ve tahtadaki ky oraniyla ilgili mevzular..pentanin fiili dolasim orani %16 ..eminim en az %95 civari kontrolundedir; ky yok denecek kadar azdir..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Misal olarak soyluyorum..yarin kucuk yatirimci 20 milyon lot gozde satip ; ayni tutarda penta alsin..sayet o 20 milyon lot MU kontrolune girerse , gozde 1 ay icinde 20 ; penta da 300 lere rahat duser..MU nun en buyuk eglencesi tahtada trade etmektir..zaten gozde yi de bu sebeple kurdugu kanisindayim..yaptigi tek sey portfoydeki sirketlerle gercek veya yalan haberler yayarak tahtada eglenmek..gozde nin herhangi bir operasyonu basariyla baslatip dogru ve ederinde bir exit gerceklestirdigini gordunuz mu?? Hayir..cunku oyle bir derdi yok..aci ama gercek bu..,indir kaldir arada tokatla..tum istigali bu..portfoyumde 7 senedir az cok mevcut..tecrubeyle sabit..bol sans..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Patron eğleniyor diyorsunuz.. ben de eğleniyorum.. tek tuşluk malım var beğenmezsem tek tuş çakar giderim. Geceleri patrondan daha rahat uyuduğum kesin..

Sayfa 161/205 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •