Sayfa 354/405 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bizi tokatlamadan gitmeyeceğini anladık, biraz mal verince şaha kalktı, yedirmez kolay kolay, tek başlarına yesinler.
    Üzüldüm hocam doğrusu, bu forumda takip ettiğim siz ve sayın dvk , hissenin karakterini sizlerin yazılarınızdan öğrendim. kısaca sabır kağıdı diyorlar, hissenin gediklileri diye not almıştım, sizi bile yıldırdıysa bu hisse, neyse, her şeyin başı sağlık.
    bol bereketli kazançlar dilerim.

saygılar, sevgiler, YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Uykusuz12 Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Herkes nerde,satıp gittilermi ?
    Buralardayızda, valla uzunca bir süre kış uykusuna yatırdığı için hisse, sevincim biraz buruk, birde verdiğini almada uzman bir tahta.

saygılar, sevgiler, YTD

3. Haklısınız sayın No Name, bende burdayım arasıra gelip formu okuyordum.haftaya umarım devamı gelir

Neyse bugün için maşallah diyelim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bizi tokatlamadan gitmeyeceğini anladık, biraz mal verince şaha kalktı, yedirmez kolay kolay, tek başlarına yesinler.
    Sayin Bawer sizi ben bir kaç sayfada takip ediyorum. İşi bilen bir arkadaşsınız. Umarım malın hepsini çıkmamışsındır. Bu kadar sabırdan sonra bugünkü tavanda elinde mal yoksa gerçekten ben bile üzülürüm.

6.  Alıntı Originally Posted by Abrakadabra Yazıyı Oku
    Sayin Bawer sizi ben bir kaç sayfada takip ediyorum. İşi bilen bir arkadaşsınız. Umarım malın hepsini çıkmamışsındır. Bu kadar sabırdan sonra bugünkü tavanda elinde mal yoksa gerçekten ben bile üzülürüm.
    Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için, elimde biraz malım var tabi hocam.

Bu hafta tiksindirdi resmen, güzel bilançoyu almadı, bizden üç beş almadan da gitmezdi zaten.
    Size bol kazançlar dilerim, hissenin potansiyeli var yeter ki tahtacı hakkını versin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Alkim bilanço dikkat çeken bir kaç husus
    Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu---->363.879.422---->187.374.690 tl artış sağlanmış...
    Satış Gelirleri--------------------> 1.225.043.788 geçen yılın toplamı----->1.096.488.544 geçtiğini görüyoruz.
    Dönem Başı Nakit Değerler----> 335.931.691
    Dönem Sonu Nakit--------------> 464.408.576 gibi ciddi bir nakit akışı oluşmuş...

malüm alka hissesinin %80 Alkime ait yanı verdiği temettünün %80 kısmı alkime ait, Alka yıllıkta 400 ve uzeri kar açıklayacaktır. bunun tahminen 300 mil seneye alkime transfer olacak...
    diğer gelirlerini de hesaba dahil ettiğimizde seneye Alkim bilanço olarak bir üst sınıfa atlayacaktır.
    yatırım tavsiyesi değil bilginiz olsun.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için, elimde biraz malım var tabi hocam.

Bu hafta tiksindirdi resmen, güzel bilançoyu almadı, bizden üç beş almadan da gitmezdi zaten.
    Size bol kazançlar dilerim, hissenin potansiyeli var yeter ki tahtacı hakkını versin.

sn Bawer hocam bol ve hayırlı kazançlar...

8. Vay be hain Patrondan tut da lanet kağıda ne iltifatlar ne iltifatlar... Sen yanlış yerden mal aldıysan 3 hafta da vole vurma peşindeysen daha çok ağlarsın... Son 2 yıla bak alkim bedelsiz vermedi mi? Temettü vermedi mi? Yatırım yapmadı mı? ...
    Ya Alka 2020 lerde 3 liraya yüzüne bakan yoktu bekleyin yerine gelecek dedik.. Şuan kaç lira Ahhh hain Kora, Ahh Alka 50 oldu... Bugün 30 a dayandı ne oldu Patron mu degişti ?

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 354/405 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •