Sayfa 124/500 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 985 - 992 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Merhaba,

Her iki senet için de güzel kapanış. (Mzhld ve Eplas)

Cesaretli alımlar, güzel hacim ve güzel alış kademeleri...

Fiyat farkları olabilir, bu şekilde yada tersi ama takılmamak lazım. Bunu piyasa yapıcıları belirleyecek. Yada patronun tasarrufu.

Güzel gidiyor ve hayırlısı diyelim.

Selam ve saygılarımla,

Ghjjk

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. 9,40 allah allah,
    erken kosan atın..

4. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    9,40 allah allah,
    erken kosan atın..
    Daha koşmaya başlamadık,şirketinize güvenin çok yıllar önce ne diyodum KİRLİ OYUNLARLA ÇAMURA BULANDIRILMIŞ SOM ALTIN elbet hak eden değeri bulacak onun için daha koşma başlamadı şirkete güvenin Kemal beye güvenin dediğimizde yakıştırmadık itham kalmadı bizlere şimdi o hakaret edenler hangi yüzle konuşacak merak ediyorum, hoşçakalın bu iş bu kadar

Yatırım tavsiyesi içermez, al/sat için uygun değildir herkes kendi kararlarından sorumludur,mesuliyet kabul edilmez.
    Son düzenleme : mng; 20-04-2018 saat: 11:17.
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

5. Esems ve transk kottan cikarilma haberinden sonra hareketlenmesi manidar. Acaba SPK nin tum ozsermaye sorunu olan sirketleri kottan cikaracagi beklentisi mi vardi? Gerci gozalti pazarindakilere son ihtar gibi algilanmis ve bu grup da elini cabuk tutup gozalti pazarindan cikmak icin basvurulari one cekmeye karar vermis olabilir. Bu durumda beklentilerden once ve beklentilerin uzerine bir hareket de olabilir cunku belli ki bazilari acikta kalmis durumda. Yillardir ustune basip sagiyorlardi hisseyi, simdi 2. bolum "inegin intikami"

6. Arkadaşlar eşleşme verebilirmisiniz her iki kağıt için de

Sayfa 124/500 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •