Sayfa 154/500 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Sn ercanbay Allah sağlığımıza zeval vermesin.elinize sağlık,çok güzel yazmışsınız.Dr abi de sanırım 150 yaşına kadar yaşayacağını zannediyor.
    Sayın oğuzpam eksik olmuş Kemal Zorlu' da 150 yaşına kadar yaşayacağını zannediyor. Zorlu ben senin var ya ...!

2. Ne oldu sevgili bilirkişiye kalkışma mı başlattınız ???

hani kankaydınız .. saygılarınızı eksik etmezdiniz ...

3.  Alıntı Originally Posted by DÖRTGÖZ Yazıyı Oku

Ne oldu sevgili bilirkişiye kalkışma mı başlattınız ???

hani kankaydınız .. saygılarınızı eksik etmezdiniz ...
    Merhaba Arkadaşlar,

Tekavut ve tatil vaziyetleri, kusura bakmayın yazma imkanı olmuyor. Eve gelip, dinlenip gidiyoruz. Allah (C.C.) ihtiyacı olan herkese nasip etsin.

Dörtgöz kardeşim, Bilirkişiye halen saygım var. Bilgiyi, emeği görmezden gelirsek, o zaman insanlıktan çıkarız.

Benim, isyanım; Saygı duyduğum kişilerin de artık, Kemal Z'nin neyin peşinde olduğunun, peşine düşmesi ve baskı yapması. (Bu konuya sonra devam edeceğim)

Şimdiye kadar yazmadığın için teşekkür ediyorum. Zira, insanların sinirlerini hoplatıyordun. Diğer taraftan seni saygı ile selamlıyorum. Biz yatırımcı olmaya çalıştık, beceremedik. Sen borsacı olarak, yapılması gerekeni yaptın, güzel fiyatlardan çıkarak, belki yeni bir alım için, yeni fırsat yarattın. Alırsın-almazsın senin taktirin.

Benim ve buradakilerin çoğunun yanlış bulduğu şey; senetten çıktıktan sonra kötü yorumlar yapılmasıdır.

İyi bir gün diliyorum. Samimiyetle söylüyorum, seni taktir ediyorum. Al-Sat bilmemiz gerekmez. Yeri gelirse, tabana da çak. Bilmemiz gerekmez.

Saygı ve selamlarımla,

Fhklkll

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. ............................!!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    ............................!!!!!
    Knsvsn Kardeşim,

Eskiden bir şeyler yazardın, anlamlandırmaya çalışırdım ama anlamazdım. Şimdi onu bile çok görmüşsün bize.

:-)

Saygılar

7. Yatırımcılar olarak en doğal hakkımız eleştirmek ve hesap sormaktır, küfür,alaycılık ve hakaret hiç kimsenin haddi olmadığını düşünüyorum Özgür iradenle aldığın bir hisse de günahı ve sevabı ile sadece ve sadece sen sorumlusundur bunun vebalini başkasına yüklemek hele küfür etmek adamlığa insanlığa sığmaz. Slmlar hayırlı kazançlar olması dileklerimle

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

8. Değerli Arkadaşlar Merhaba,

Rahmetli Kırca'nın şovu, "Niyetimiz kimseyi kırmak değildir..," diye başlardı.

Ben küfür içeren, hakaret içeren söylemlere karşıyım. Yazacağınız sert uyarıları, üstü kapalı ve espirili yaparsanız kötü durmaz. Hele ki kişi bundan ders çıkarabilecekse...Neyse;

Kemal Bey, dedim;
    Kemal Abi, dedim;
    Kemal Kardeşim, dedim;
    Kanka, Kanki, dedim;
    Ortak, Büyük Hisseli Ortağim;
    Benzer bir kaç hitap şekli daha kullandım. Kendi bilgi ve görgümle, aklımla neler yapması gerektiğini ve neler yapıyor olabileceğini yorumlamaya çalıştım.

Zaman zaman damarına basmaya çalıştım. Çoğunlukla, nötrdü ancak, yaptığı "Vakıfbankla görüşmeler sürüyor, en son holding ve fabrika ile ilgili yaptığı açıklama" var.

Kemal Bey nasıl biri?

Uzun zamandır, bunu anlatmaya ve bunu yorumlamaya çalışıyorum;

İyi bir Baba, (Olduğunu söylerler. Ancak çocuklarla da bir rakı masasında oturup fikirlerini almak lazım)
    İyi bir Eş, (Olduğunu söylerler. Kişisel yorum yapılmaz)
    İyi bir Patron(Olduğunu söylerler. Araştırmaya gerek yok)
    İyi bir İş Adamı (Olduğunu söylerler. İş yaptıklarına da sormak lazım)

Genel olanlar bunlar. Bunlara, hayırsever, iyi kalpli, iyi huylu, olgun vs vs. gibi şeyler eklenebilir. Çok göreceli olsa da, istisnalar kaideyi bozmaz.

Ben Kemal Beyi çok mağdur edilmiş, zeki ve inatçı bir adam olarak görüyordum.

Halen öyle görüyorum fikrim değişmedi.

Peki ama ne?

Bütün iyi sıfatlarına karşın, geçtiği bütün zorluklardan doğan örselenmeye karşın, bizler için, yani hisselerine ortak olmuş, para yatırmış ortakları için gerekli olan iyi sıfatlar, maalesef eksik...

Kendisine karşı yapılmış bütün haksızlıklara karşın, bir insan nasıl bu kadar kötü niyetli olur anlamlandıramıyorum...

Nedenlerini zaman zaman yazmıştım. Tekrar yazmayacağım ki, herkes düşünsün. Bir şey soracağım ve kendi kendinize cevaplayın;

Kemal Z. Beyin, aklınızın ve yaşınızın erdiği kadar düşünün, borsa yatırımcısı için yaptığı, bir tek iyi bir şey var mı?

Özellikle yatırımcı açısından düşünün, yatırımcıyı rahatlatmak, hisselerini korumak için. Bir demeç? Bir haber? Bir anlaşma? Hisselere destek atmak vs.

Basmane için yaptığı Tırt demeçler var önceden. "İhaleyi girip alacağız" "Cesedimi çiğnemeden oraya giremezler" gibi. Onlar da yatırımcıya, yarardan çok zarar verdi.

Evet iyi bir şey yok maalesef. Kötüleri sayın desem?

İyi haberleri zamanında göndermeyip saklayan ve bundan dolayı da ihtar alan kişiden bahsediyorum...

İhalenin feshi davasından , netice alamayacağını defalarca yazmıştım. Bu davadan gelen, ret sonuçlarını günü gününe defalarca tepemize çakmadı mı?

Ben kasıtlı yaptığı kötü şeyleri tıkır tıkır sayabilirim...

Neden yapıyor? Kendiniz karar verin...Kendiniz sıfatlandırın.

Bu yazı aslında sizi bilgilendirmek amaçlı değil. Bu yazı ve daha önceki yazılarımın çoğu, Kemal Z. şahsını bilgilendirme amaçlı.

Ve içeriği de;

"Yaptığın ayıp. 21 senelik yatırımcın var. Ben de 11-12 senelik yatırımcınım. Sürekli hisselerin önüne engel çıkarıyorsun ve ben bunu görüyorum. Ulusala çıkabilecekken, başvuru dahi yapmıyorsun. Kendi borcundan dolayı, şirketlere haciz getirtip, hisselerin %50 düşmesine sebebiyet veriyorsun. Ve çıkıp yatırımcıyı yatıştırıcı bir açıklama yapmıyorsun. Vakıfbank borcunu bir türlü bir plana anlaşmaya bağlamıyorsun. 1 çeyrekte bilançoyu bozuyorsun. Hisselerine halen sahip çıkmıyorsun. İstiyorsun ki, 10 sene bekleyen de 5 sene bekleyen de satsın karsız çıksın..."

"Sen bir çok iyi olabilirsin ama biz yatırımcılar için çok kötü bir insansın"

Bu satırları bıkıp usanmadan yazıyorum ki, belki öbür ayağın da çukura girmeden uyanırsın da, hisseler için b*k yapmasan da, hiç olmazsa gidişini engellemezsin.

Allah ömür verirse, Hoca "Bu adamı nasıl bilirdiniz?" "Bu adama hakkınızı helal ediyor musunuz?" dediğinde, orada olacağım.

Umarım o güne kadar, cevabım değişir...

Saygı ve selamlarımla,

Bugünlük yeter. Sayfanın süresi dolduğu için hemen gönderemedim. Bu arada Mng kardeşimin yazısını gördüm. Katılıyorum...

Sayfa 154/500 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •