Sayfa 173/500 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Sayın ercanbay!!!!! Nerelerdesiniz, acilen yazılarınızla bekleniyorsunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2017 Yazıyı Oku
    Sayın ercanbay!!!!! Nerelerdesiniz, acilen yazılarınızla bekleniyorsunuz?
    Merhaba,

Sağol Değerli Kardeşim yine egom ayağa kalktı geldim.

Değerli Kardeşim, ne yazsak boş. Çoğu boşa gidiyor. "Şu olacak, bu olacak..." diyoruz, da, her şey Sayın Kemal Zorlu'nun kafasında olup bitiyor. Yakın çevresinin bile ne olup bittiğinden haberinin olduğunu sanmıyorum.

Bir haberi olan, senin günlük sövdüğün insanlar. Onlar talimatı almışlar uyguluyorlar. Sır da vermiyorlar.

Dün evvelki gün dörtgöz kardeşim bir yazı yazmıştı ve icra hususuyla ilgili bir değerlendirme yapmış ve kimsenin dikkatini çekmedi, kimse bir şey yazmadı, demişti.

İlk günden bunun bir tezgah olduğunu, eğer böyle bir tezgah olmasa Holdingin 12-14, eplasın da 14-16 bandına gideceğini yazmıştım. Bu konu ile ilgili de, 10'dan fazla yazı yazmışım, üşenmeden baktım tek tek. Yani yazdıklarımız da unutuluyor.

O icra tezgahı olmasaydı, yeniden değerlemeler de yapılabilecekti. Yapılamadı. Basmane işleri 4x4 lük olmadan bile, şimdiye kadar hisselerin ateşi alınmasa 18-19 lira civarında olacaktı. Bu bilanço haberleriyle de üstüne bir şeyler koyacaktı.

Ne olacak peki? Ne yazsam doğru olur :-)

Ancak, nasıl gerçekleşeceği yine Pek Sayın Kemal Zorlu'ya bağlı.

Neler neler bekliyoruz.., daha önce saymıştık. Ama adam kılını kıpırdatmıyor gibi görünüyor. Belki kıpırdatıyordur da, bizim haberimiz yok. (Saçını tarıyor biliyoruz.)

Bir ulusal başvurusu yok. Şartlar oluşmuş. Geçtiğimiz şahsi icra davasında, bizi ve piyasayı yatıştıracak herhangi bir şey yapmadı. Çıkıp "Bu benim şahsi borcumdur, bir yanlışlık olmuş, icra fabrikaya gelmiştir, yatırımcılarım sakin olsunlar...falan filan" gibi şeyler söylemedi. Yapmış olsa, 12-14 lere gitmezdik de, 8-9 arası oyalanırdık.

Bu karlılıkla Vakıfbank için bir anlaşma halen sağlamadı. Doktor abi eplas forumunda ödenmiş olabileceğini söylemiş. Bu asrın haberi bunu gizleyemez. Bunu bugün yapmış olsa, hemen açıklaması gerekir. Geçen sene bu yüzden 2 ceza aldık.

Şimdi ne olur, elimizdeki mevcut durum bizi 9 liraya kısa zamanda götürmesi lazım ama, önümüzde yine icra davası var. Bilançonun gazını oradan almayı düşünüyor olabilir. Yada sonuca göre tam tersi. Şu icra davasını uzatmadan sonlandırması lazım.

Erkek adam gibi çıkıp, özel mülklerinden satıp "Borç benim borcumdur, aha da ödedim..." yada "Alacaklı ile uzlaştım, şahsen ödeyeceğim..." demesi lazım. Diğer türlü, bir viagara atıp bu utancı temizleyebilir.

Baştan beri söylüyorum, Basmane şirketin olmazsa olmazı değildir. Basmane, hergün yiyeceğiz künefeye manda kaymağıdır. Ancak şirketler, Basmane'siz de şahlandırılabilir.

Senelerce, şu tahtaları bir kontrol et dedim. Kimse zararla çıkmasın. Bir sene önce 7-8 den alan adam neden zararla çıksın. Suçu ne? Bütün veriler, her şey düzgünken sen adamı neden zararla çıkarıyorsun? Günlük 3-5 bin lot müdahele ile acil çıkması gereken yatırımcına, zararsız çıkma imkanı tanırsın.

Kerl10 kardeşimiz mecbur kalmış satmıştı 6 lira civarında, ben çok üzülmüştüm. Fiyata bak, daha sonra 3.50 nin altını gördük.

Adamın ne yapacağını bilmiyoruz. Haber saklıyor, geciktiriyor. Haber sayılabilecek şeyleri haber yapmıyor, ancak haber olmayacak şeyleri haber yapabiliyor.

"2018 yılında xx.xxx.xxx milyon dolar ihracat yaparak, rekor kırdık." yada "2018 yılında ihracatımız %50 arttı..." al sana en alasından haber.

Gelen haber "2018 Aralık ayında işçi sayısı %10-14(hatırlamıyorum) azaldı."

Senelerdir, işçi sayısı kapasite kullanım oranına göre artar-azalır. Böyle bir haber yaptı mı daha önce?

Yani, her şey olabilir. Belki zamanı gelmiştir. Belki Kemal Zorlu "Artık yatırımcım da kazansın" diye düşünüyordur. Şu anki duruma göre, istese, (engel olmasa- gerçekten istediğini düşünün bir de...) kısa zamanda 2x li rakamları görmek işten bile değil.

Herkes hesabını kendine göre yapsın...

Kemal Zorlu Basmane hususunda haklıdır diyorum. 100 sefer dedim. Mazlumdur, Mazhar Holding şuan Türkiye'nin en büyük 5 şirketinden biri olabilirdi. Eğer bu başına gelenler olmasa, önü kesilmese idi... Halen diyorum...

Kemal Zorlu, gerçekten zorlu ve çileli günler geçirmiştir ve halen geçirmektedir... Uzun yıllar haksızlığa uğramıştır. Başı dik durmuştur...

Ama Kemal Zorlu, mazlum olduğu halde, kendisiyle birlikte 20 senedir sefil olan insanların halinden anlamayan, tüm birikimini buraya yatırmış, hayatındaki her şeyi ertelemiş insanların halinden anlamayan bir "Allahın Kuludur"

Daha ne yazayım?

Yazmayayım...

Her şey 4x4 lük...Yeter ki, insan olmaya karar versinler.

Saygı ve selamlarımla,

3. Bence Kemal Zorlu'da 10-15 yıl, mahkemelerde uğraşmak yerine, DTM'nin en üst katındaki rezidans ofisinde kahvesini yudumlayıp, borsada 50-60 TL'den işlem gören şirketlerinin GM'lerinden rekor kar raporları okumayı isterdi...

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Bence Kemal Zorlu'da 10-15 yıl, mahkemelerde uğraşmak yerine, DTM'nin en üst katındaki rezidans ofisinde kahvesini yudumlayıp, borsada 50-60 TL'den işlem gören şirketlerinin GM'lerinden rekor kar raporları okumayı isterdi...

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba,

Haklısın kardeşim. Ben de öyle diyorum...

Mahkemeleri yine takip etsin. Basmane şirketin, dolayısı ile çoğunluğu Kemal Zorlu'nun. Orası eninde sonunda çözülmeyecek mi? Ölse gitse de aynı.

O rezidansında yine kahvesini içsin. Yeterince elinde hisse yok mu? Yoksa biraz toplasın. Bir ulusal başvurusu yapsın. Vakıfbank ile bir protokol yapsın. Yüklü miktarda bedelsiz versin. Şu kendi uydurduğu icra işini bir çözsün "Ödedim yada benim borcumdur, ödeyeceğim" desin.

Hisseleri de baskılamasın, bak fiyat kaç lira oluyor. Gitsin, o kahveyi nerede içerse içsin.

Şirket, nice şirketlerin battığı nicelerinin de konkordato ilan ettiği sene 40 milyon kar açıklıyor. Daha konsolide de değil. Ona rağmen, verdiği tepkiye bak.

Hadi bu senetlerin speği yok diyelim, hangi manyak ayağına sıkar da, sürekli hisseleri baskılamaya çalışır? Elinde 50 bin 100 bin 300 bin 500 bin lot olanlar mı? Onlar da, yeter artık diyip, yükselmesini bekleyip bir noktada satacaklar. Ancak, bu tahtalarda elinde mal olanlar, senelerdir ala ala, destek ata ata her şeylerini sıfırladılar.

Bir güvensizlik oluştuysa, kimin suçu? Senelerdir aynı haltı yiyip, yatırımcıyı uzaklaştıran kim?

Ben değilim. Ben senelerdir, bu adamın vicdansız olduğunu söylüyorum. Önceki yazımda da yazdım;

"Kemal Zorlu, mazlum olduğu halde, kendisiyle birlikte 20 senedir sefil olan insanların halinden anlamayan, tüm birikimini buraya yatırmış, hayatındaki her şeyi ertelemiş insanların halinden anlamayan bir "Allahın Kuludur" "

Kim engeller? Kendi engelliyor...Niyesini ona sorun. Ben mi söyleyeyim?

Çünkü, seni beni "Hamal" olarak görüyor. Sen 10-20 sene hisseyi taşıyacaksın, ondan sonra bıkıp bir şey kazanmadan satacaksın. Her şey olgunlaşmış, meyve veriyor ama toplatmayacak, bekletecek, herkesin hissesine sahip olduktan sonra o bahsedilen rakamlardan, alabilirsen tekrar sana satacak, yada yeni hamallara...

İyi niyetli bir adam değil. BEN'''cil. Direk oraya gidecek. Rahmetlinin bulunduğu yerin 10 kat altına. (Rahmetlinin, 3 kat yukarıda olduğunu varsayarak yazıyorum.)

Her şey çok iyi. Gidişat iyi...

Ama birader, iyi niyetli olduğunu gösterecek tek bir emare göster. Hadi beni geç, benden gıcık aldın, senin 22 senedir bekleyen adamla ne alıp veremediğin var da, adamı bunca senedir bekletiyorsun?( Gerçi o halinden memnun)

12 senelik borsa yatırımı olmaz. Senin oyuncuları, yatırımcıları ara sıra değiştirmen lazım. Bunu da ancak, hisseyi iyi yerlere getirerek yaparsın.

Buranın en bilgeleri, sizler de bunun farkındasınız. Bende facebook yok, Kemal Zorlu'yu benim için bir dürtsenize...

Rahatsızlıklarınızı dile getirirseniz, küfretmeden, hakaret etmeden buraya yazarsanız, Kemal Zorlu okuyacak yada bilgilendirilecektir. Yazmazsanız, herkes mutlu, böyle devam diyebilir...

Saygı ve Selamlarımla,

Aslında bilançoyu, bir niyet olarak görebilirim de, ama önce konsolideyi bir görelim. Bir de icra duruşmasını.

6. CEMAL efendi senin de hisselerininde TAAAAAAAAAA .......... Bu nedir yahu? Borsa ile ilgili bütün bildiklerimizi.tecrübemizi yok ettin. Şerefsiz sen uzaydan mı geldin ? Zira hiçbir insani standarta uymuyorsun..........

7.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Haklısın kardeşim. Ben de öyle diyorum...

Mahkemeleri yine takip etsin. Basmane şirketin, dolayısı ile çoğunluğu Kemal Zorlu'nun. Orası eninde sonunda çözülmeyecek mi? Ölse gitse de aynı.

O rezidansında yine kahvesini içsin. Yeterince elinde hisse yok mu? Yoksa biraz toplasın. Bir ulusal başvurusu yapsın. Vakıfbank ile bir protokol yapsın. Yüklü miktarda bedelsiz versin. Şu kendi uydurduğu icra işini bir çözsün "Ödedim yada benim borcumdur, ödeyeceğim" desin.

Hisseleri de baskılamasın, bak fiyat kaç lira oluyor. Gitsin, o kahveyi nerede içerse içsin.

Şirket, nice şirketlerin battığı nicelerinin de konkordato ilan ettiği sene 40 milyon kar açıklıyor. Daha konsolide de değil. Ona rağmen, verdiği tepkiye bak.

Hadi bu senetlerin speği yok diyelim, hangi manyak ayağına sıkar da, sürekli hisseleri baskılamaya çalışır? Elinde 50 bin 100 bin 300 bin 500 bin lot olanlar mı? Onlar da, yeter artık diyip, yükselmesini bekleyip bir noktada satacaklar. Ancak, bu tahtalarda elinde mal olanlar, senelerdir ala ala, destek ata ata her şeylerini sıfırladılar.

Bir güvensizlik oluştuysa, kimin suçu? Senelerdir aynı haltı yiyip, yatırımcıyı uzaklaştıran kim?

Ben değilim. Ben senelerdir, bu adamın vicdansız olduğunu söylüyorum. Önceki yazımda da yazdım;

"Kemal Zorlu, mazlum olduğu halde, kendisiyle birlikte 20 senedir sefil olan insanların halinden anlamayan, tüm birikimini buraya yatırmış, hayatındaki her şeyi ertelemiş insanların halinden anlamayan bir "Allahın Kuludur" "

Kim engeller? Kendi engelliyor...Niyesini ona sorun. Ben mi söyleyeyim?

Çünkü, seni beni "Hamal" olarak görüyor. Sen 10-20 sene hisseyi taşıyacaksın, ondan sonra bıkıp bir şey kazanmadan satacaksın. Her şey olgunlaşmış, meyve veriyor ama toplatmayacak, bekletecek, herkesin hissesine sahip olduktan sonra o bahsedilen rakamlardan, alabilirsen tekrar sana satacak, yada yeni hamallara...

İyi niyetli bir adam değil. BEN'''cil. Direk oraya gidecek. Rahmetlinin bulunduğu yerin 10 kat altına. (Rahmetlinin, 3 kat yukarıda olduğunu varsayarak yazıyorum.)

Her şey çok iyi. Gidişat iyi...

Ama birader, iyi niyetli olduğunu gösterecek tek bir emare göster. Hadi beni geç, benden gıcık aldın, senin 22 senedir bekleyen adamla ne alıp veremediğin var da, adamı bunca senedir bekletiyorsun?( Gerçi o halinden memnun)

12 senelik borsa yatırımı olmaz. Senin oyuncuları, yatırımcıları ara sıra değiştirmen lazım. Bunu da ancak, hisseyi iyi yerlere getirerek yaparsın.

Buranın en bilgeleri, sizler de bunun farkındasınız. Bende facebook yok, Kemal Zorlu'yu benim için bir dürtsenize...

Rahatsızlıklarınızı dile getirirseniz, küfretmeden, hakaret etmeden buraya yazarsanız, Kemal Zorlu okuyacak yada bilgilendirilecektir. Yazmazsanız, herkes mutlu, böyle devam diyebilir...

Saygı ve Selamlarımla,

Aslında bilançoyu, bir niyet olarak görebilirim de, ama önce konsolideyi bir görelim. Bir de icra duruşmasını.

Sayın ercanbay ! Her zaman ki gibi içinde bulunduğumuz yılllaarııın durumumuzu anlatan ALTIN değerin de yazılarınızı tadımsız zevkle okuyoruz. Ancal altın değerinde yazınız, TENEKE değeri olmayan bu şahsa çok bile.

Bekleyeceğiz,başka çaremiz yok.Ama nereye kadar? Yazdığınız fiyat eleştirisi bölümü bugün bir kere daha gerçekleşti.Hisse en olumlu haber de dahi tavanı bile yapamıyor. Gizli bir el müdehale ediyor sanki.

Tamam o görevini yapıyor,hiç mi yeni alıcı gelmez ????

8. hisse gibi senin ........

Sayfa 173/500 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •