Sayfa 179/499 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar Yazıyı Oku
    Sn. Ercanbay, artık bu Vakıfbank işi çok gecikti. Küçücük pürüzler bahane edilerek süreç gereğinden çok fazla uzatıldı.En kısa sürede muhasıblaşıp yakın izleme pazarından çıkış için başvuru yapılmalıdır.Bu borca faiz karşılığı adı altında bilonçolardan pay ayrıldı. O ayrılan paylar dönem karını etkiledi. Artık bu işin kaçarı kalmadı. Yıllardır olumlu görüşmeler devam ediyor ama nasıl oluyorsa bir türlü neticelendirilmiyor. Ayrıca bu formlar da 4-5 nicklerle yazı yazanlar son günlerde 3 nickle yazıyor, sanki farkında değiliz ve hiçbir şey bilmediği halde çok bilmişlik yapıyor. Amacı ne demeyeceğim kendi de bilmiyor ne yaptığını.
    Sayın rüzgar
    Yaptığınız anlamlı paylaşımınızın başlangıç ve sonuç bölümü ne bakıldığında, cevap aradığınız, soru yönelttiğiniz çok bilen DEĞERLİ..!! başlangıç bölümünde ki yorumunuza cevaben manipülatif bir dil kullandığını belirtirken,kimleri manipüle ettiği aşikardır.

Sonuç bölümünüze DEĞERLİ..!! kendisinin yorumunda hiç değinmediği, fakat kendi yorumuyla bağdaştığının farkında bile değil, yorumunuzun son bölümünün ilginç yanı bu forumda 4 - 5 nickle yazı yazanların son günlerde 3 nickle yazdığınızı belirttiğiniz DEĞERLİ ..!! size cevaben yazdığı yorumunda bu konuya hiç değinmemekle birlikte, kendisinin 4 - 5 nickle yazanları manipüle ettiği aşikardır..!! Hocaları ne yediğini----- biliyor da, ama sizin dediğiniz gibi 3 nickle yazan amacı ne demeyeceğim, kendide ne yediğini bilmiyor..!! 4 - 5 nickle yazan karaktersiz ve kalleştir, yanlış anlamayın bu ifadeler küfür teşkil etmez, şahsa münhasıran sıfatlar olduğunu DEĞERLİLER bizlerden daha iyi bilirler..!!

DEĞERLİLER ..!! düşünebilin diyeceğim ama...? BALIK, sınız hafızanız yok, sonra biri geliyor yağınızı içiyor ve hafızası güçleniyor... HAYATA BAK...!!

ANLATABİLDİM...!!

Sayın rüzgar senden esinlendim bir hata yaptımsa özrümü kabul et.

2. Arkadaşlar bakınız aşağıda twitter adresinde çıkan haberdeki olayla ilgili testler olumlu olursa ve talep başlayınca MAZHAR ZORLU HOLDİNG ve EGEPLASTın nerelere gidebileceğini düşünemiyorum bile,bugünkü haber:
    Plastik yol. Asfalttan çok daha kolay ve ucuza döşeniyor. Asfalttan üç kat daha dayanıklı. Üzerinde su birikintisi kalmıyor. İçinden çok rahat kablo döşenebiliyor. Ve Hollandada test ediliyor.(Düşünebiliyormusunuz binlerce km yolun plastikten yapılma ihtimali var,testler olumlu olursa sektörün en büyüklerinden olan EGEPLAST ve dolayısıyla MAZHAR ZORLU HOLDİNG için dönüm noktası olacaktır.)
    https://twitter.com/search?q=https%3...81856&src=typd

3.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Sayın ksnvsn;

Anladık, egon yine tavan yapmış. Anlaşılmaz yazılarını tam anlayacak gibi oluyorum, bir de bakıyorum ki Sokrates gibi bağlamışsın cümleyi. Sokrates, karmaşık konuşur ama nihai olarak anlaşılır bir şekilde cümleleri bağlar. Şekspir mi desem? O daha anlaşılmazdır, sizin gibi şiirsel yazar. Ama kıyakçılık-ayakçılığa yer vermez. İngiliz düşmanı olmanıza rağmen, ben Şekpir hayranısınız diyeceğim.

Sizin anlamadığınız; Ben Kemal Zorlu adındaki zatı, kendi kriterlerime göre, küçük yatırımcının anlayacağı ve sorgulayacağı şekilde eleştiriyorum. Adamın her işinin karışık olduğunun farkında mısınız? Ve bu karmaşanın çoğunun bilerek, planlayarak yapıldığını gözlemlemiyor musunuz?
    -------------------------------------------------------------
    Basmane'yi ayrı tutayım bu durumdan. Basmane Kemal Beyi çok sıkıntıya sokmuş, zorlamış ve mağdur etmiştir.

Ben KY'yi aydınlatmaya, Kemal Beyin bazı şeyler için harekete geçmesini sağlamaya çalışıyorum da; Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorum.

Kemal Beyi anlatmaya, onu aklamaya çalışıyorsanız, açık açık adamın neler yaptığını anlatın da, biz de bilgilenelim. Mağduriyetini biliyoruz...
    Başka?

Biliyorsanız yazın, bilgilenelim. Örneğin Vakıfbank görüşmeleri sır değil. Ne biliyorsunuz? İcra davasına müdahil olmuşsunuz. Başka davalara da müdahil oldunuz mu? Anlatın öğrenelim.

İngiliz'ler İrlanda'lıların analarını becermişler.., bir seferinde yazmıştınız. İngiliz kim, İrlandalı kim?

Buraya gelip anlaşılmaz edebiyatınızla-alıntılarınızla bir şeyler yazıp gidiyor, insanlara çatıyorsunuz.

Teşbih, tecahül-i-arif, hüsnü-talil yapacaksanız, anlaşılır yapınız yada bir tercüme kılavuzu yazınız. Yazılarınızı o tercüme kılavuzunuza göre okuyalım.
    Peki; İcra davasının 4 sene aradan sonra tekrarlanmasının ve bunun hisselerin bir yükseliş trendinde olduğu zaman gelmesinin sebebini açıklayabilir misiniz?
    Ayrıca, alacaklı neden Kemal Zorlu'nun şahsi mülklerine gitmemiş de, direk ihtiyati haciz ile şirkete gelmiştir.
    Ayrıca davanın öğrenilme tarihi ile icraya kadar geçen zaman içerisinde ne yapılmış-yapılmamıştır.
    Ayrıca biz KY olarak neden sonra öğrenmişiz? İnsanlar 7-9 bandı arasında alım yaparken.

Peki; Denetçi neden görüş bildirmiyor?
    Denetçi yeterli veri bulamadığı için mi? Kemal Bey denetçiyi yeterince aydınlatamadığı için mi?
    Yada Kemal Bey bu durumdan hoşlandığı için mi?

Yoksa, denetçi öyle talimat aldığı için mi? Senelerdir, görüş bildirmekten kaçınan bir şirketi "Yahu bir de başkasını deneyelim" diye değiştirirsiniz.
    Denetçi geliyor, bazı şeyleri anlıyor, bazılarını anlamıyor, neticede görüş beyan edemiyor...

Netice ne? Ulusal Pazara çıkmak için mazeret olarak karşımıza çıkıyor.

Vakıfbank borcu ödendi mi, ödenmedi mi? Raporda ne diyor? "Görüşmelerimiz olumlu bir şekilde devam etmektedir." Hiç "Ne görüşmeymiş!" arkadaş dediniz mi?
    Teknik olarak o borç ödenmiş sayılmıyor mu? Banka icra yoluyla borcunu aldı. Üstüne geçirmediği için, bilançoda borç olarak görünüyordu. Bu yüzden faiz işletilmeden sabit kaldı. Şimdi bankaya geçtiğine göre, o borç ödenmiş olmuyor mu? Kalan küsüratı da bir anda ödeyecek parası var.

Hani deseler ki, "Vakıfbank borcu, bankanın fabrikayı tapulamasından sonra ödenmiş olup, fabrika binasını geri almak için görüşmelerimiz devam etmektedir..." bu olur...
    -------------------------

Dediğiniz gibi, katılıyorum "Her şey Kemal Zorlu'nun kafasının içinde olup bitiyor"

Sizce bu cümle adil ve mantıklı mı? Makul mü?

Her şeyi kendine saklayan, yatırımcısı için kılını bile kıpırdatmayan bir insan, İnsan mıdır?

Beni xtir et. 22 senedir bekleyen, ölümde, sırada benden epey önce olan (Allah bilir de) ve halen kendisini savunan bir insan için ne yapmıştır?
    Hisselerin potansiyeli çok yüksektir. Mal varlıkları, çok iyi çalışan bir fabrika, iyi bir yönetim...

Ama ne? Kılını kıpırdatıyor mu Sayın Knsvsn?

Ulusala çıkmak neden önemli?

Hayır fiyat artacağı için değil. İnsanlar, sürekli müzayedede alıcıyı-satıcıyı anlık görüp hisselerini satıp çıkabilecekler. Forumdaki X şahsı için 350 K hissesi var diyorlar. Hadi satsin çıksın bakalım. Bir haftada 50 K satıp çıkamaz, çıksa fiyat 2 yi görür.

Neden Kemal Bey Ulusala çıkmak istemiyor? İşte tam da bu yüzden. Ulusalda yeni oyuncular işin içine girer, hisse inanılmaz fiyatlara ulaşabilir. Benim gibi eşeği bulmuş taşıtıyor hisseyi, bıktırıp sattıracak. Ucuza almak istiyor.

Tahtadaki olumsuzluklar, hissenin iyi haberlere bile bir tavan tepkisi vermemesi ne? Bunu da açıkla bana. Madem aynı gemideyiz, Ky olarak, bunu Kemal Beyin yapmadığına ikna et beni.

Tahtadaki hiç bir büyük oyuncu sürekli ayağına sıkmak istemez. Bu kadar da beklemez.

Malın çoğu, bilginin çoğu, neyin ne zaman olacağını biliyorsa, o ayrı.

Yüksek bir fiyatla, daha az bir malla bedelsiz vermek istemezsiniz...İstemiyor. Ne zaman vereceğini de kendi biliyor.
    ------------

Neyse, kardeşim. (kardeşim diyorum, senden yanayım ama sen yine hasım olarak geleceksin karşıma)

Eğer Kemal Zorlu'nun bildiği, tanıdığı has adamlarından biri değilsen beni anlamıştırsın.

Senden ve burada parası bağlı herkesten yanayım.

Kemal Bey'e de bir daha sesleniyorum. Şeffaf ol. Biz ortağız. Bizi zamanında ve doğruca bilgilendir.

Şu EgeYıldızı da halka aç artık. Paraları, karı orada buharlaştırmandan ben bıktım artık. Birileri iyi bir soruşturma açacak sana.

Saygılarımla kardeşim,

Burada birileri birilerine övgüler dizebilir. Kimseye zararı yok. Yeter ki Zulmedenlere dizilmesin o övgüler.
    DEĞERLİ ercanbay

Anlatmaya çalıştığınız yorumlarınız içindeki yorum dışı belden aşağıya eliniz erdiğince örnekler vererek dokundurduğunuz anlayanın anladığı..!! Fakat sizin anlattığınız dilden anlatmaya KALDIRDIĞIMDA anlamamakta ısrar ediliyorsa demek ki sizlerde bir sorun var.Sizlere piskoloğumu önermiştim..!! Bu tavsiyemide kabul görmediyseniz demsk ki zevk alıyorsunuz. Neticesinde anlatmak istediğinizi anlamadığınız ortaya çıkıyor..!!
    --------------------------------------------------------------------
    EGOSUNU SEVDİĞİM..!! AYAĞA KALDIRAN SENSİN ..!!
    Zamanını kollasamda belden aşağıya yorumlarınızın bağıra bağıra HOROZU olmak istemezdim.Sizleri yetiştiricem diye zamansız zamansız KAFAMI kaşıyıp benim BAŞIMI kestirtemezsiniz..!! ( Erken öten horozu başını keserler misali ) Ben ingilizmiyim ..!! Benim BAŞIM elhamdulilah kesik..!! SOKRATESİNİDE...? SHEKSPİRİNEDE...? Başlatma atalarından İngilizlerin ve İngilizce yazan İrlanda'lıların birbirlerine nasıl KIYAK geçtiğini daha önce istatistiksel bilgi olarak sunmuştum...!!
    -------------------------------------------------------------------
    Sizin yorumlarınızından anladığım bildiğiniz fakat bilmiyormuş gibi doğruluk payını birilerine tastik ettirmek amaçlı olduğunuzu, ama kriterinizin alttan alta indikçe alçalttığınız. Bunu da yatırımcılara sorgulattığınızı düşünüyorsunuz. Ancak bu hisselerin kaderi yorumlarında çok yazanların değil..!! çok araştıran , cok analiz yapan ve çok okuyanların elindedir. Özellikle benim yorumlarımı anlamlandıramadığınızdan dolayı iyi yaptığınızı bildiğimiz kendi aranızda GRUBA girip birbirinize KIYAK geçerek kamuoyu oluşturup kararlarınızı ve düşüncelerinizi gözden GEÇİRİNİZ..!!
    BASMANE VE VAKIF BİR BÜTÜN İÇİNDEDİR
    Basmaneyi nasıl ayrı tutarsın..? 21 sene önce yola çıkılmış bunun neticesinde holding ve şirketler... Vakıf bank ve sonrasında o dönemde... eli kolu bağlanmış, hiçbir ihaleye neticesinde yatırımlara .. teşviklere firsat eşitliğine sokulmamış. İlerki dönemde TMSF ihale sürecini nasıl başlattığı ve son anda ihale Şartnamesini nasıl bir oldu bittiye getirildiği ve o dönemde ki rüzgarları siz ve sizin gibiler haber değeri olmayan ama sizlerin çarşaf çarşaf yorumlarınızda çukur gitti .. arsa gitti .. o gitti bu gitti .. diyerek K.Z. aklınızca eleştirerek yetmiyormuş gibi birde ağza alınmayacak yorumlarda bulunup Tİ geçtiniz DEĞERLİLER ..!! K.Z yi siz ne sanıyorsunuz. Adam çelik çomak mı oynuyor..!! Sizler daha meşe oynamaya devam edin.!! Kolay mı herşeye rağmen bunca sene dik durabilmek.Milyon dolarlık var olan sorunları bu zamanda kaç kişi sonuçlandırma noktasına taşıyabilirdi. Şimdi sürecin değiştiği, rüzgarların ters estiği, EGOSU olanların EGOLARINI üşütmemelerini sıcak tutmaları ve sonunda pozisyonlarını ayakta kalabilmek , işin zevkini kaçırmamak için dişlerini biraz daha sıkmalarını dilerim.
    Bu kadar çok sorularına cevap arayacağına genel kurula katılan sana kıyak geçen AVATTAN alacağına kendin katılmanı tavsiye ederim. Sana bir TÜRK KARDEŞİN olarak seveceğini bildiğim atasözümüz kulağına KÜPE olsun. ( Her elini tutanı dost ..!! Her canını sıkanı düşman görme ..!! ) Kardeşim dediğin AVAT ve EKÜRÜSÜNDEN bana ulaşabileceğini bilmekteyim. Sorduğun ve ya sorabileceğin tüm soruların cevabını öğrenmek istiyorsan kendine bir KIYAK yap, YÜREK ye bana ulaş ki bu sayfalar da AVATININ dediği gibi en NETT .. en doğru yorumları bu sayfalarda paylaşarak kıdemine kıdem katarsın.
    Bana hep soruyorlar ama sen sorma HOROZ kardeşinim ya ..!!
    tavuk mu yumurtadan çıkar ..??
    Yumurta mı tavuktan çıkar ..??
    Bana sorucak olursanız ben anlamam.............

KARDEŞİN

4.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    DEĞERLİ ercanbay

Anlatmaya çalıştığınız yorumlarınız içindeki yorum dışı belden aşağıya eliniz erdiğince örnekler vererek dokundurduğunuz anlayanın anladığı..!! Fakat sizin anlattığınız dilden anlatmaya KALDIRDIĞIMDA anlamamakta ısrar ediliyorsa demek ki sizlerde bir sorun var.Sizlere piskoloğumu önermiştim..!! Bu tavsiyemide kabul görmediyseniz demsk ki zevk alıyorsunuz. Neticesinde anlatmak istediğinizi anlamadığınız ortaya çıkıyor..!!
    EGOSUNU SEVDİĞİM..!! AYAĞA KALDIRAN SENSİN ..!!
    Zamanını kollasamda belden aşağıya yorumlarınızın bağıra bağıra HOROZU olmak istemezdim.Sizleri yetiştiricem diye zamansız zamansız KAFAMI kaşıyıp benim BAŞIMI kestirtemezsiniz..!! ( Erken öten horozu başını keserler misali ) Ben ingilizmiyim ..!! Benim BAŞIM elhamdulilah kesik..!! SOKRATESİNİDE...? SHEKSPİRİNEDE...? Başlatma atalarından İngilizlerin ve İngilizce yazan İrlanda'lıların birbirlerine nasıl KIYAK geçtiğini daha önce istatistiksel bilgi olarak sunmuştum...!!
    Sizin yorumlarınızından anladığım bildiğiniz fakat bilmiyormuş gibi doğruluk payını birilerine tastik ettirmek amaçlı olduğunuzu, ama kriterinizin alttan alta indikçe alçalttığınız. Bunu da yatırımcılara sorgulattığınızı düşünüyorsunuz. Ancak bu hisselerin kaderi yorumlarında çok yazanların değil..!! çok araştıran , cok analiz yapan ve çok okuyanların elindedir. Özellikle benim yorumlarımı anlamlandıramadığınızdan dolayı iyi yaptığınızı bildiğimiz kendi aranızda GRUBA girip birbirinize KIYAK geçerek kamuoyu oluşturup kararlarınızı ve düşüncelerinizi gözden GEÇİRİNİZ..!!
    BASMANE VE VAKIF BİR BÜTÜN İÇİNDEDİR
    Basmaneyi nasıl ayrı tutarsın..? 21 sene önce yola çıkılmış bunun neticesinde holding ve şirketler... Vakıf bank ve sonrasında o dönemde... eli kolu bağlanmış, hiçbir ihaleye neticesinde yatırımlara .. teşviklere firsat eşitliğine sokulmamış. İlerki dönemde TMSF ihale sürecini nasıl başlattığı ve son anda ihale Şartnamesini nasıl bir oldu bittiye getirildiği ve o dönemde ki rüzgarları siz ve sizin gibiler haber değeri olmayan ama sizlerin çarşaf çarşaf yorumlarınızda çukur gitti .. arsa gitti .. o gitti bu gitti .. diyerek K.Z. aklınızca eleştirerek yetmiyormuş gibi birde ağza alınmayacak yorumlarda bulunup Tİ geçtiniz DEĞERLİLER ..!! K.Z yi siz ne sanıyorsunuz. Adam çelik çomak mı oynuyor..!! Sizler daha meşe oynamaya devam edin.!! Kolay mı herşeye rağmen bunca sene dik durabilmek.Milyon dolarlık var olan sorunları bu zamanda kaç kişi sonuçlandırma noktasına taşıyabilirdi. Şimdi sürecin değiştiği, rüzgarların ters estiği, EGOSU olanların EGOLARINI üşütmemelerini sıcak tutmaları ve sonunda pozisyonlarını ayakta kalabilmek , işin zevkini kaçırmamak için dişlerini biraz daha sıkmalarını dilerim.
    Bu kadar çok sorularına cevap arayacağına genel kurula katılan sana kıyak geçen AVATTAN alacağına kendin katılmanı tavsiye ederim. Sana bir TÜRK KARDEŞİN olarak seveceğini bildiğim atasözümüz kulağına KÜPE olsun. ( Her elini tutanı dost ..!! Her canını sıkanı düşman görme ..!! ) Kardeşim dediğin AVAT ve EKÜRÜSÜNDEN bana ulaşabileceğini bilmekteyim. Sorduğun ve ya sorabileceğin tüm soruların cevabını öğrenmek istiyorsan kendine bir KIYAK yap, YÜREK ye bana ulaş ki bu sayfalar da AVATININ dediği gibi en NETT .. en doğru yorumları bu sayfalarda paylaşarak kıdemine kıdem katarsın.
    Bana hep soruyorlar ama sen sorma HOROZ kardeşinim ya ..!!
    tavuk mu yumurtadan çıkar ..??
    Yumurta mı tavuktan çıkar ..??
    Bana sorucak olursanız ben anlamam.............

KARDEŞİN

Yazıya bak hizaya gel.Tabi ki birşey anlayana.Muhtemelen akıl sağlığı bozulmuş birine ait gibi.

Ayrıca Sayın ercanbay'ın tırnağı olamazsın.Merak eden üyeler geriye dönük yazılarınızı karşılaştırarak okuyabilirler.

5.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Yazıya bak hizaya gel.Tabi ki birşey anlayana.Muhtemelen akıl sağlığı bozulmuş birine ait gibi.

Ayrıca Sayın ercanbay'ın tırnağı olamazsın.Merak eden üyeler geriye dönük yazılarınızı karşılaştırarak okuyabilirler.
    SAYIN Batırık 67 aynen size katılıyorum. Bir yazı anlaşılmamasını için anca böyle yazılır. Bir sayfa yazı var enteresan olan içinde bir şey yok, sanki Dut ağacından yapılmış saz misali vurdukça ötüyor. Öttükçe saçmalıyor tam bir kısır döngü olmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by Alexandr Yazıyı Oku
    SAYIN Batırık 67 aynen size katılıyorum. Bir yazı anlaşılmamasını için anca böyle yazılır. Bir sayfa yazı var enteresan olan içinde bir şey yok, sanki Dut ağacından yapılmış saz misali vurdukça ötüyor. Öttükçe saçmalıyor tam bir kısır döngü olmuş.
    Merhaba,

Değerli Kardeşlerim,

Estağfurullah diyorum.

Ben değerli Kardeşimle çatışmamaya çalışıyorum, kendisi çıkıp geliyor. Ben kendimi anlatırım, siz polemiğe girmeyin derim. Sayın ksnvsn, bir gün beni anlayacaktır diye umut ediyorum.

---------------

Benim görüşüm;

Güzel yazı olmuş. Aslında en anlaşılır yazısını yazmış Kardeşim. Bir yazısını daha anlaşılır bulmuş, tebrik etmiştim.

Haklı olduğu yerler var. Onu anladığımı bilmesini isterim. Mesela, Basmane süreci konusunda haklı.

Haklı da, daha önceki süreçlerde, kaybolan arşive kaldırılan yazılarımızda bu konularda çok yazdık. Onları kaçırmış.

Diğer taraftan, benim yazılarımdaki temel konunun, "iletişim eksikliği-Bilgilendirme eksikliği-haber yoksunluğu..." olduğunu çözememiş.

Bir kaç yazısının altında, "Her şey K.Z nin kafasında olup bitiyor..." ibaresi vardı.

Ben de diyorum ki, her şey neden onun kafasında olup bitsin ki? Bizi de bilgilendirsin. Haber kanallarını açık tutsun.

Şu anda, haber değeri taşıyabilecek 10 larca şey var. Konuşuluyor ve forumda üstü kapalı olarak yazılıyor.

Neden bunları Kemal beyin ağzından duymuyoruz?

Neden tahtadaki, algılara-yanlıgılara müdahele etmiyor senelerdir? Kendisi yapmıyorsa eğer...

Büyük işlerin peşinde olduğunu biliyor tahmin ediyoruz da, biz bu işlerin neresindeyiz? 12-13 senedir beklerken, sıhhatli bir bilgiyi hak etmiyor muyuz?

Belden aşağı hiç bir yazım yok. Manipülatif yazdığımı geçen yazılarımın birinde söylemiştim. Ancak bu amacımın sadece, "Kemal Beyi daha şeffaf olması" için yaptığımı da eklemiştim.

"Türk" Olduğunu yazması vurgu yapması da, bence çok güzel. Atam ne güzel söylemiş. "Ne Mutlu Türk'um diyene" diye.
    Etnik kökenli arkadaşlar alınmasın da, sınırlarımız içerisinde yaşayan herkes Türk'lükle öğünmelidir de. Bizim siyasilerimiz, bizi ayrıştırmaya çabalarken, Dünya devletleri tam tersini yapıyor.
    Amerika'da ikiz kuleler yıkıldıktan sonra, Amerikan kanalları ve Amerika'nın dünya genelindeki haber kanalları bir kamu spotu gibi reklam-fragman yayınlamışlardı;
    Her ırktan, hemen her milletten insanlar sırasıyla ekranda "I am an American..." diyerek, millet olmaya çabaladıklarını, yani "Amerikalı" olduklarını söylüyorlardı. Ben Amerika'da 8 sene yaşadım. Oradan biliyorum. İkiz kuleleri kendileri yıktılar ve bunu etnik kimlikleri birleştirmek için kullandılar. Oldu mu? Bence oldu. Ayrıca, faturayı Müslümanlara keserek, dışarıdan gelenlere ve içeride hali hazırda yaşayanlara çok alanda kısıtlama getirmek için araç olarak kullandılar.

Bizde de tam tersini yaptılar. Bizim siyasileri dolmuşa bindirerek, Büyük Türk Milletini parçalara ayırmaya başladılar.
    Ünlülerimizden başlayarak, Televizyonda ismi halkça bilinenler, kahvelerde ve sokaklarda ise vatandaş, "Ben aslında Yugoslav, Bulgar, İran yada Azerbaycan göçmeniyim.., Kürtüm, Aleviyim..." diye sözlerine başlar oldu.

Bu ayrı bir konu, geniş bir konu. Nerden geldik? Kardeşimiz "Türk'üm" diye vurgu yapmış. Öpüyorum Kardeşimi.

Bu Vatan uğruna her an ölmeye hazırsan ve tereddüt etmiyorsan; "Türk'sün" kökenin, dinin ne olursa olsun. Ama tereddüt ediyorsan, ne boh olursan ol, Türk değilsin, ne boh olduğun da önemli değil zaten...

Ne demek istiyorum?

Çanakkale demek yeterli sanırım. Her etnik vatandaşımızdan ve her inanç grubundan vatandaşımızdan yüz binlercesi yan yana Çanakkale'de Şehit oldular. "Türk'lük" budur ve bunu gerektirir.

Allah Rahmet Eylesin. Şehitlerimize, Gazilerimize ve destek olan bütün vatandaşlarımıza. Cennetinde, en iyi yerlerde ağırlasın. Bir Fatiha okumayı ihmal etmeyin. (İnanın yada inanmayın, ben her gece dualarımda anar, okuduğum sureleri havale ederim. Kabul etsin İnşAllah.

----------------------------------

Kemal Zorlu..; Kemal Zorlu'yu savunacağım diye kendini zorlama kardeşim. Ben senden yanayım. Bütün çabam o.

Ayrıca, Kemal Bey benden hoşlanmasa, mahkeme mahkeme süründürür. Kemal Beyin yazılarımı okuduğunu ve düşündüğünüzün aksine, gülümsediğini biliyorum.

Benim söylediğim, daha şeffaf olsun. Bu kimin zoruna gider ki?
    Gelişmeler hakkında daha fazla açıklama yapsın istiyorum. Bu peki kimin zoruna gider? Kemal Zorlu'nun Zoruna gitmedikten sonra başkalarının Zoruna gitmesinin ne anlamı var ki?

Saygı ve Selamlarımla,

7. *MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Ortaklık Aleyhine Dava Açılması veya Davaya İlişkin Gelişmeler
    21.03.2019, 18:27:50

***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Ortaklık Aleyhine Dava Açılması veya Davaya İlişkin Gelişmeler )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Ortaklık Aleyhine Dava Açılması / Davaya İlişkin Gelişmeler

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    20.02.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Dava Açılma Tarihi
    24.04.2018 (İHTİYATİ HACİZ İTİRAZI)
    Davanın Öğrenilme veya Ortaklığa Tebliğ Tarihi
    16.01.2018
    Davanın Konusu
    ORTAK BORCUNDAN ŞİRKETİN SORUMLU TUTULMASI
    Karşı Taraf(lar)
    BİNBİR GIDA TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    Davanın Tutarı
    12.000.000,00 $
    Dava Tutarının Kamuya Açıklanan Son Finansal Tablodaki Aktif Toplamına Oranı (%)
    YOKTUR
    İlgili Mahkeme ve Dosya No
    TC KARSIYAKA ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ 2017/730
    Davanın Duruşma Tarihi
    20.02.2019
    Alınan Karar
    HACİZLERİN KALDIRILMASI
    Bir Sonraki Duruşma Tarihi
    29.05.2019
    Varsa Finansal Tablolarda Ayrılan Karşılık Tutarı
    YOKTUR
    Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi
    YOKTUR
    Açıklamalar

Karşıyaka Asliye Ticaret Mahkemesinin 2017/730 Esas sayılı dosyasında, Şirketlerimiz aleyhine verilen ihtiyati haciz kararı, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17. Hukuk Dairesi 2019/337 Esas, 2019/514 sayılı kararları ile bügün itibariyle tamamen kaldırılmıştır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/749124

BIST

8. KAP: EPLAS [ ] EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Ortaklık Aleyhine Dava Açılması / Davaya İlişkin Gelişmeler

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/749122
    Dosyalar:

Ortaklık Aleyhine Dava Açılması / Davaya İlişkin Gelişmeler 2019-03-21
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 20.02.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Dava Açılma Tarihi 24.04.2018 (IHTIYATI HACİZ İTİRAZI)
    Davanın Öğrenilme veya Ortaklığa Tebliğ Tarihi 16.01.2018
    Davanın Konusu ORTAK BORCUNDAN ŞİRKETİN SORUMLU TUTULMASI
    Karşı Taraf(lar) BİNBİR GIDA TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    Davanın Tutarı 12.000.000,00 $
    Dava Tutarının Kamuya Açıklanan Son Finansal Tablodaki Aktif Toplamına Oranı (%) YOKTUR
    İlgili Mahkeme ve Dosya No T.C. KARŞIYAKA ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ 2017/730
    Davanın Duruşma Tarihi 20.02.2019
    Alınan Karar HACİZLERİN KALDIRILMASI
    Bir Sonraki Duruşma Tarihi 29.05.2019
    Varsa Finansal Tablolarda Ayrılan Karşılık Tutarı YOKTUR.
    Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi YOKTUR.
    Açıklamalar
    Açıklama Karşıyaka Asliye Ticaret Mahkemesinin 2017/730 Esas Sayılı dosyasında, Şirketlerimiz aleyhine verilen ihtiyati haciz kararı, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17. Hukuk Dairesi 2019/337 Esas, 2019/514 sayılı kararları ile bugün itibariyle tamamen kaldırılmıştır.

YAPIŞTIR.

Sayfa 179/499 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •