Sayfa 269/500 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU
    MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri
    Özet Bilgi
    MZHLD OLAĞAN DIŞI FİYAT VE MİKTAR HAREKETİ HAKKINDA- ODFM MODÜLÜNDEN DÜZELTME

Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri
    İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar []
    Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Evet (Yes)
    14.01.2020
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Borsanız Başkanlığı'nın 14.01.2020 tarih ve BİAŞ-2-311 sayılı yazısı ile Şirketimiz hisseleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin henüz kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususundaki açıklamalarımız talep edilmiştir.
    Şirketimizin hisse senetleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulunun Seri II-15.1 sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Tebliği'nin "Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketleri" başlıklı 8. maddesine istinaden; Şirketimizin payları üzerinde gerçekleşen söz konusu olağandışı fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili olarak; 09.01.2020 tarihinde Şirketimizin Bağlı Ortaklığı olan Egeplast A.Ş. tarafından açıklanan Vakıflar Bankası T.A.O. ile yapılan borç tasfiye protokolünün ve ibralaşmanın gerçekleştiği bilgisi dışında, ayrıca kamuya açıklanmamış özel bir durumu da yoktur.
    14.01.2020-ODA 2020/002
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

2. Bügünkü bildirimde ne düzeltilmiş acaba.
    İki bildirim arasında ne fark var.
    Ben fark göremedim.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bügünkü bildirimde ne düzeltilmiş acaba.
    İki bildirim arasında ne fark var.
    Ben fark göremedim.
    Spk'nın yönetmelik gereği istediği açıklamaya verilen cevap. Malüm o kuruluş küçük yatırımcı soyulup soğana çevrilirken ortalarda yok, biraz yükselen hisselerinse tepesinde.

4. İşlem hacmi ve fiyat rekorlarının kırıldığı bir gün olması dileğiyle.

5. Tabanda 12.000 kusur alıcı oldu. Satışta 36.000 civarı lot var. Alıcılar arttı. 20-30.000 işlem yaparsa kapanışa bozabilir tabanı. Ama en kotu ihtimal yarın artı kapatır diye düşünüyorum. Moral bozmaya gerek yok. 15-20 arası biraz lotlar el değiştirsin. Ortalamalar yükselsin. Daha sağlam gidelim. Sağlam bir alıcı gelse akşama bile tabanı bozabilir

13.699 oldu alışta. Hızla artıyor. Saat:1650

6. Hadi inş yükselmeye devam

7. Yükselişin ardından panik havası yaratıp milletin elindekileri kapmak isteyenler çıkacaktır ama buna en güzel cevap Kemal bey de, beklediğimiz haberlerden yalnızca birini vermesi yeterli.

Âmin. Haydi Kemal bey,fırsatçılara fırsat verme. Kapanışta,patlat bir tane güzel haber,bugün satanlar, yarın almak için kuyruğa girsinler
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 269/500 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •