Sayfa 281/500 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Son dakikada 16.05 den satma şansları varken bilerek bastılar mzhld icin söylüyorum. Herbir lotu sayıyorlar. Sürekli eslesmede oynayarak hisse toplamaya çalışıyorlar. Başka bir alıcı görünce fiyatı yukarı çekip alıyorlar. Zaten son 2 dakikada fiyat takip eden varsa anlar.
    Sayın Egeduk. Piyasa nasıl fiyatlar bilemem. Ama kağıt üzerinde eplasin herşeyi ve tüm istiraklarindan gelenin yüzde 47 si mzhld nin. Zaten buradan gelen değerden dolayı piyasa değeri olarak eplasin yarisi; sermayesi hemen hemen yarısı olduğu için borsa değeri olarak da eplasin yüzde 90 civarında olması gerekiyor.
    Mzhld nin eplas haricindeki iştirakleri de kalan kısım. Orası kapalı kutu. O yüzden birşey diyemem.
    Ama eplas yüzde 40-70 yukarı olmasi gerekir diyenler bir bilgiye dayalı söylemiyor. Piyasada olur mu bilemem.
    Ama ben eplasin uçup gitmesini isterim. O giderse bizde gideriz çünkü. Ama nedense bazıları mzhld çıksın istemiyor. Bunu anlamak zor.

2. Merhaba Mete bey,

Öncelikle gecikme için kusura bakmayın, malumunuz yıl sonu hem Şirket işleri hem de Muhasebe iş ve işlemleri sebebiyle çok yoğunuz. Sorularınızı anca yanıtlayabiliyorum.

Yakın İzleme Pazarından çıkış için müracaat edilmedi çünkü önce Finansal Raporlarımız yayınlanacak, denetçi yıl sonu raporuna görüşünü belirleyecek akabinde Borsa İstanbul A.Ş. tarafından belirlenen üst Pazar kriterlerine uyum değerlendirilerek elbette ki koşullar sağlandığında ivedilikle başvuru yapılacaktır.
    Almanya’daki arsa ile ilgili birtakım girişimler var ancak bugün itibariyle bir satış söz konusu değildir.
    TMSF’ye ilişkin Kap yoluyla güncelleme bilgisi tarafımızdan açıklanmıştır.
    Gaziemir fabrika binasına ilişkin Vakıfbank ile görüşülecek bir husus söz konusu değildir. (İlgili protokol döneminde yapılan satışlar icra yoluyla el değiştirdiği için ortada bir vefa hakkı kalmamıştır)
    Denetçi 31.12.2019 tarihinde 2019.4 dönem raporlarına elbette görüş verecek. Ancak malumunuz biz şirket olarak görüş bildirmek kaçınma kriterlerini ve koşullarını Finansal raporlar yönüyle iyileştirmek ve sunmakla yükümlüyüz, denetçi görüşü denetçinin bağımsızlığı ve tarafsızlığı yönüyle kendilerinin Mali tablo yayınlama günündeki kararlarına ilişkin olacaktır.

Bilgilerinize sunarım

Saygılar

Berna Vuralgil

3. sorularımın tüm cevapları geldi......

4. Gaziemir fabrika binasına ilişkin Vakıfbank ile görüşülecek bir husus söz konusu değildir. (İlgili protokol döneminde yapılan satışlar icra yoluyla el değiştirdiği için ortada bir vefa hakkı kalmamıştır)
    bu konuda durum nedemek acıklayabılırmısınız,
    yardımcı olursanız sevınırım..kotu bırsey mı yanı?

5. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    Gaziemir fabrika binasına ilişkin Vakıfbank ile görüşülecek bir husus söz konusu değildir. (İlgili protokol döneminde yapılan satışlar icra yoluyla el değiştirdiği için ortada bir vefa hakkı kalmamıştır)
    bu konuda durum nedemek acıklayabılırmısınız,
    yardımcı olursanız sevınırım..kotu bırsey mı yanı?
    Türkçesi:

Gaziemir binasının tapusu, borcumuza karşılık olarak Vakıfbank’a geçmiştir.
    İlgili tapunun sahibi Vakıfbanktır
    Bu tapunun yeniden bizim gruba geçmesi mümkün değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Türkçesi:

peki bı bu konuda herhangı bır kap haberı okuduk mu daha once.ben mı hatırlamıyorum.
    aylardır formda bu arsa ıle ılgılı yorumlar yapılmıyor mu?şu kadar donum bu kadar donum dıye..garip geldi dogrusu

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Türkçesi:

Kemal Bey demek ki orayı almayı gereksiz görüyor. Yoksa bir yolunu bulur geri alırdı. 48 milyon satış bedeli var. Epey bir zamandır da satışta ama alan yok.Vakıfbank hayrını görsün. Ben Kemal Bey'in yerinde olsam 20 milyon teklif ederim. Veriyorsa versinler. Asıl mesele ulusal pazara çıkış ve Almanya'daki arazi meselesi. Acaba oranın parasıyla ne yapılması planlanıyor. Yoksa Basmane için kaynak hazırlığı mı?

8. İşin özeti bilançolar artık en önemli beklenti. O yuzden rahat hisseler acelesi yok. En geç Mart 10 da geliyor. Bilanço gelmeden ben 30 lu seviyeleri bekliyorum. Önümüzde yaklaşık 40 gün var. Bekleyelim bakalım

Sayfa 281/500 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •