Sayfa 160/500 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Ama şöyle de bir yol göstericiliği yapayım Mzhld ve eplastan uzak durun aman ha yaklaşmayın 🤪🤪🤪🤪🤪

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

2. Tahmini varlık değerleme rakamına katılıyorum, bu yüzden de beklemeye devam

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şirketin mal varlıklarının çok fazla olduğu ve bu fiyatları iki şirketinde hak etmediği ortada. Şirket yöneticilerine kızgınım. Hisse fiyatları çok düşük ve gerçeği yansıtmıyor. Yöneticiler belki utanır diye Borsa Gündem sitesindeki haberi yapıştırdım. Haberdeki şirketler Eplas ve Mzhol ile kıyaslanamaz.

Yöneticiler utanmıyor musunuz? 10 ay oldu Banka İcra görüşmeleri hala devam ediyor mu? Bu nasıl bir görüşmedir çıkıp anlatsanıza.

4. Neden kimse bişey yazmiyor

HTC One_M8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)
    23.10.2018, 14:13:23

***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    YOKTUR
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

**** TMSF, ŞİRKETİMİZ*İŞTİRAKİ OLAN GÜÇBİRLİĞİ HOLDİNG A.Ş.'YE GÖNDERDİĞİ 16.10.2018 TARİH VE 94075621-030-E.20144*SAYILI YAZISI İLE EGE DÜNYA TİCARET MERKEZİ TİCARİ VE İKTİSADİ BÜTÜNLÜĞÜ'NÜ*YAPILAN İHALE İLE SATIN ALAN LİVAMİNE YAPI SAN. VE TİC. A.Ş. (ESKİ ÜNVANI*LİVAMİNE MADENCİLİK ENERJİ SAN. VE TİC. AŞ)'NİN İHALE SÖZLEŞMESİ GEREĞİ*24.09.2018 TARİHİNE KADAR ALMAK ZORUNDA OLDUĞU İNŞAAT RUHSATINI ALAMADIĞINI*BİLDİRMİŞTİR.
    TMSF, BİLDİRİMİNDE 3 AY İÇERİSİNDE *YENİ BİR TEKLİFİN ORTAYA KONULMASINI İSTEMEKTEDİR.*BUNDAN SONRAKİ SÜREÇ*VE PROSEDÜR, İLGİLİ ŞİRKETLER TARAFINDAN TMSF NEZDİNDE TAKİP EDİLECEKTİR. BURADAKİ HEDEFİMİZ EGE DÜNYA TİCARET MERKEZİ PROJESİ İLE*BİRLİKTE PROJE ALANI VE BASMANE ÇEVRESİNİN TEKRAR CANLANDIRILMASIDIR. KONUYA*İLİŞKİN OLARAK GELİŞMELERE GÖRE BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR.
    23.10.2018 ÖDA 16
    *

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/715104

BIST

6. Bu haber ile hayırlısı olsun diyor ve herşey daha iyi olacak diye düşünüyorum. Bu haberden benim anladığım artık çukur bizimdir biz olmadan kimse çivi çakamayacak, şimdi çukuru yapmak isteyenler sıraya girsin bakalım. Yıllarca yapıcam deyipte oyalayanlar yapamadılar ve anladılar bizsiz orası yapılamaz. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Bu haber ile hayırlısı olsun diyor ve herşey daha iyi olacak diye düşünüyorum. Bu haberden benim anladığım artık çukur bizimdir biz olmadan kimse çivi çakamayacak, şimdi çukuru yapmak isteyenler sıraya girsin bakalım. Yıllarca yapıcam deyipte oyalayanlar yapamadılar ve anladılar bizsiz orası yapılamaz. YTD

Keşke Tmsf' nin gönderdiği yazıyı görme imkanımız olsaydı daha sağlıklı yorumlayabilirdik.
    TMSF, üç ay içinde yeni teklifin ortaya konmasını istiyor.
    İhaleyi alan firma (Livamine) ile Güçbirliği uzlaşma görüşmeleri yapıp birlikte bir teklif mi verecek, yoksa Güçbirliği kendisi yeni bir teklif mi sunacak? Güçbirliğinden teklif isteniyorsa ihale fesih mi edilecek.
    Sonuç olarak beklemeye devam edeceğiz ve gelişmeleri takip ediyor olacağız.
    Herkes için hayırlı olması dileğiyle,
    Sağlıklı günler dilerim.

8. Çok açık değilmi teklif direkt GB holdinge yapılmış ve 2 ay içinde projeni açıkla diyede zaman verilmiş, olması gerekende bu zaten yazışma devlet kurallarında blr yazılmadır her şey net

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

Sayfa 160/500 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •