Sayfa 161/500 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Hissenin gücü ortada tavan oluyor vede tavanda 10 lot satıcı var, görünen köy kılavuz istemez tekrarlıyorum bu hissenin nerelereeeeee gideceği az çok bellidir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

1 lotla tavan

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. **MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama
    30.10.2018, 20:51:21

***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    YOKTUR.
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Ege Dünya Ticaret Merkezi proje alanı ile ilgili son günlerde farklı ve* kaygan bir zemin oluşmuş bulunmaktadır. Bir*taraftan TMSF'nin 31.12.2018'e* kadar yeni bir teklif beklentisi tarafımıza iletilirken, diğer taraftan Livamine* Yapı*Şirketi'nin bu süreç içerisinde yanıltıcı beyanları*bulunmaktadır. Bu çerçevede haklarımızı sonuna kadar koruyacağımızı*özellikle*ifade etmek isteriz.**
    Saygılarımla****
    KEMAL ZORLU****
    YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MURAHHAS AZA*
    30.10.2018 ODA 17

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/716595

BIST

4. Ege Dünya Ticaret Merkezi proje alanı ile ilgili son günlerde farklı ve kaygan bir zemin oluşmuş bulunmaktadır. Bir
    taraftan TMSF'nin 31.12.2018'e kadar yeni bir teklif beklentisi tarafımıza iletilirken, diğer taraftan Livamine Yapı
    Şirketi'nin bu süreç içerisinde yanıltıcı beyanları bulunmaktadır. Bu çerçevede haklarımızı sonuna kadar koruyacağımızı
    özellikle ifade etmek isteriz.

Saygılarımla

KEMAL ZORLU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MURAHHAS AZA

30.10.2018 ODA 17

5. Arkadaşlar, Mzhld.' de tavanda 15.000 lot ile çiftleşiyor. Sayın ercanbay' hindistan tren yolculuğu bu sefer gerçekleşecek gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2017 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, Mzhld.' de tavanda 15.000 lot ile çiftleşiyor. Sayın ercanbay' hindistan tren yolculuğu bu sefer gerçekleşecek gibi.

Heberden sonra ki seansta ki paylaşımımdı. Ancak ******** daha sonra alış emrini sildi. Benim paylaşımda 10 gündür madara oldu. Nerede Mzhld. ciler.Bir sayfa da 10 gün hiç paylaşım olmaz mı ? Yazık,amma yakın da uçuş başlayınca burası bilumum sineklerden geçilmez olur.

7. Sessizce bekliyoruz, bağlı ortaklığımız olan yerlerden ciddi bir beklenti içindeyiz

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Sessizce bekliyoruz, bağlı ortaklığımız olan yerlerden ciddi bir beklenti içindeyiz

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bekliyoruz bekleyeceğizde sabrın sonu....

Sayfa 161/500 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •