Sayfa 133/499 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Merhaba,

İyi ve hayırlı bir hafta diliyorum arkadaşlar.

Son seansı -8 kayıpla kapattı. Hangi seviyeden satarsanız, o seviyeden alırlar. Mal sizin, para sizin...

Satıcıların olması, daha önceden dediğim gibi iyidir. Muhakkak ki, hisseler büyük girmek isteyenlerin dikkatini çekecektir. Yeterli hisse bulurlarsa, girmeleri daha kolay olur.

Herkese hakkında hayırlısı...

İyi bir gece temenni ediyorum.

Saygılarımla,

2. Merhaba,

Gelecek bilançolar ve muhtemel VBank haberi itibarsızlaştırılıyor. Yapılacak yeniden değerlemelerle, şirketlerin Defter Değerleri on kat civarında artacak.

Kemal Zorlu'nun şahsi borcunun bu şekilde, icra yöntemi ile ortaya çıkması ve hisselerin değer kaybı, bana bunları düşündürüyor.

Yani ben inanmadım. İlk baştan beri inanmadım da, bekleyip görelim. Yeniden değerlemeler yapıldıktan sonra ne yapılacak...

Çalışan fabrikaya icra kararı veriliyor ve mamül, yarı mamül ve hammaddelere kadar, apar topar alıp götürülüyor ve itiraz sonucu icra duruyor, her şey iade edilmeye başlanıyor...

Paylaşmadım da, müracaat eden arkadaşlara da muhakkak gelmiştir. CumhurBaşkanlığına yazdığım yazıya istinaden "Konu incelenmiş ve Adalet Bakanlığına sevk edilmiştir..." yazısı gelmişti. Muhtemelen bu şahsi müracaatlardan korkup haczi kaldırdılar. Her ne tezgah yapıyor idilerse.

Hisseler, kayıplarını kapatıyor ama ne? 2 günde %16 değer kaybediyor...

Kemal Zorlu'ya kızınca, itiraz ediliyor...

Haklıdır diyorum, zulme uğramıştır diyorum ancak, Kemal Zorlu hisseleri baskılayan ve ilerlemesini engelleyen tek adamdır.

Zira, hissenin hakimi siz olsanız, her fırsatı değerlendirdiğiniz gibi, diğer beklentileri de fiyatlarsınız.

Selam ve saygılarımla,

3. Sn.kemal zorlu belki bu sayfaları okuyorsundur.Bak Gentaşın patronu ahirete intikal etti.Küçük yatırımcının çok ahını aldı.Allah taksiratını affetsin.Bu dünya gelip geçici sen bari yaşarken Sn.ercanbay ın dediği gibi hisseleri baskılama,gereğini yapki hayır duası alasın.

4.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Gelecek bilançolar ve muhtemel VBank haberi itibarsızlaştırılıyor. Yapılacak yeniden değerlemelerle, şirketlerin Defter Değerleri on kat civarında artacak.

Kemal Zorlu'nun şahsi borcunun bu şekilde, icra yöntemi ile ortaya çıkması ve hisselerin değer kaybı, bana bunları düşündürüyor.

Yani ben inanmadım. İlk baştan beri inanmadım da, bekleyip görelim. Yeniden değerlemeler yapıldıktan sonra ne yapılacak...

Çalışan fabrikaya icra kararı veriliyor ve mamül, yarı mamül ve hammaddelere kadar, apar topar alıp götürülüyor ve itiraz sonucu icra duruyor, her şey iade edilmeye başlanıyor...

Paylaşmadım da, müracaat eden arkadaşlara da muhakkak gelmiştir. CumhurBaşkanlığına yazdığım yazıya istinaden "Konu incelenmiş ve Adalet Bakanlığına sevk edilmiştir..." yazısı gelmişti. Muhtemelen bu şahsi müracaatlardan korkup haczi kaldırdılar. Her ne tezgah yapıyor idilerse.

Hisseler, kayıplarını kapatıyor ama ne? 2 günde %16 değer kaybediyor...

Kemal Zorlu'ya kızınca, itiraz ediliyor...

Haklıdır diyorum, zulme uğramıştır diyorum ancak, Kemal Zorlu hisseleri baskılayan ve ilerlemesini engelleyen tek adamdır.

Zira, hissenin hakimi siz olsanız, her fırsatı değerlendirdiğiniz gibi, diğer beklentileri de fiyatlarsınız.

Selam ve saygılarımla,

Sayın ercanbay! Sonuna kadar haklısınız. Arkadaşın heranı bir gizem.Ne yapmak istediği kesinlikle belli değil.Ancak bu iş sonuçlandığında neler olduğunu kavrayacağız.O zaman gelsin de anlamasak da olur. Arkadaşı gizemleri,entrikaları ve mallarıyla başbaşa bırakacağız.

Benim anlamadığım ( aslında anlıyorum da ... ) Hisseler açılışta bayağı bir yukarıdan eşleşiyor. Sonra bir el hızla aşağı çekiyor,nereye gidiyorsun der gibi. Tabi bu işlemler zayıf miktarlarda oluyor. Hacim bir artsın bakalım,o zaman ne yapacak?
    Son düzenleme : Batırık 67; 02-05-2018 saat: 17:43.

Fıbnbobph

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5geutr

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Tedbir mahiyetinde ihtiyati haciz kararının KAP’da yayınlama tarihi: 24 Nisan 2018
    Saat: 16:14 ( MZHLD 20 Nisan Fiyat: 9,41 )

İhtiyati haczin KALDIRILMASI kararının KAP’da yayınlama tarihi: 26 Nisan 2018 Saat: 19:41 20-26 Nisan 2018 tarihleri arasında MZHLD Fiyat: 9,41 – 5,50 arasında gerçekleşmiştir.

Gerçekleşen bu fiyatlamalardan dolayı biz yatırımcıların hatırı sayılı zararları oluşmuştur.

Şu an itibari ile hala şirketlerdeki gerçekleşen fiyatlamalara bir anlam vermek imkânsız. ( Bu konuyla ilgili bazı yorumlar yapılmış )
    Şimdilik sadece bilanço beklentisi var gibi.

Bilgi amaçlı soruyorum; 24-26 Nisan 2018 tarihleri arasında Bireysel veya toplu olarak oluşan bu zararımızı talep edebileceğimiz bir makam var mıdır? ( Bist, Mahkeme, Bimer, Cimer vb. )

Daha önce buna benzer bir yatırımcının (başka bir kâğıtta) zararının ödendiği bilgisini hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım.

Bu konularda genel bir bilgisi olanlar bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim.

İyi akşamlar…..

8. Merhabalar
    Eminim yayınlanan reklamlardan sizde takip etmişsinizdir. NOOR CAPITAL MARKET MENKUL DEĞERLER A.Ş. nin yarın 5 Mayıs 2018 tarihinde Green Park Ankara Otel Bostancı Salonunda ücretsiz Semineri vardır. Ateşan Aybars ve Mert Yılmaz ı bu zamana kadar televizyondan takip ediyordum. Kısmet olursa yarın tanışıp bazı sorularıma cevap almayı düşünüyorum. Bir aksilik çıkmazsa inşallah bende yarın bu seminerde olacağım. Ankara daki tüm Mazhar ve Eplas yatırımcılarını bu vesileyle tanışmak için yarın ki seminere davet ediyorum.
    İyi Günler, Bol kazançlar.

Sayfa 133/499 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •