Sayfa 1040/1312 İlkİlk ... 40540940990103010381039104010411042105010901140 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 8,313 - 8,320 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    asıl soru kime dağıtacak kriter ne olacak.

sonsuza kadar herkese zararına kredi veremezsin bir noktada seçici olmak zorundasın.
    Krediyi 1 milyon ile limitlerseniz ve ekspertiz değeri limiti koyarsanız çok sorun olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Topiğe açık soru :

10 yılını doldurmuş konut kiracıyı , hukuken çıkartmak için nasıl bi yol haritası gitmeli ?

Muadillerine göre çok düşük kaldı kirası. Muadili olmasa da ona yakın bi meblağı bile alabilmek imkansız. 10 yılı doldurunca , herhangi bi sebepe dayandırmadan çıkarabileceğin şeklinde bi şeyler okumuştum. Avukat a da danışmadım. Belki bilen vardır .

3.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Topiğe açık soru :

10 yılını doldurmuş konut kiracıyı , hukuken çıkartmak için nasıl bi yol haritası gitmeli ?

Muadillerine göre çok düşük kaldı kirası. Muadili olmasa da ona yakın bi meblağı bile alabilmek imkansız. 10 yılı doldurunca , herhangi bi sebepe dayandırmadan çıkarabileceğin şeklinde bi şeyler okumuştum. Avukat a da danışmadım. Belki bilen vardır .
    11 diye biliyorum. 1 + 10 yıl o nedenle siz danışın.

4.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Topiğe açık soru :

Her halükarda dava açmanız gerekeceği için avukata danışmanız kaçınılmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Topiğe açık soru :

ayrıca
    vatandaşın kendi gidip dava açma hakkı varken adliyede bin dereden su getirtip yok usule uygun değil,şu kağıt kürek eksik vs ile mecburen avukata gitmenizi sağlıyorlar.

teşekkür ederim cevaplar için.

Kimse 10 yıl eskitmemiş bi kiracı , avukat bilir dendiğine göre

7.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku

Usülden kaybetmeni istemiyoruz diyeyim. Zira kontrat bitiminden belli bir süre önce tebligat yollaman gerekiyor.

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku

Ben eskittim ama ev aldı kendi rızasıyla çıktı. Şimdiki kiracılarımında en eskisi 8 yıllık daha var. Ama ben ondan o benden mennun temmuzda bakacağız artışa
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 1040/1312 İlkİlk ... 40540940990103010381039104010411042105010901140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •