Sayfa 501/1312 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Zannetmiyorum öyle olduğunu. Çünkü bu tarz insanlar karincanin belini incitmemeyi kendisine şiar edinmis kişiler oluyor genelde. Bu yuzden satilan kendi evinizdeki kadınlarıniz olabilir ve siz farkina bile varmiyor olabilirsiniz.
     Alıntı Originally Posted by parmenidesxenophanes Yazıyı Oku
    nerden geliyormuş bu değirmenin suyu ? namuslu ahlaklı bi insanın çalışarak vereceği paralar değil bunlar. ya karısını satıyordur ya kızını.
    M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu vatandaş tupras 70 lira iken ucuz yazdığım zaman ileri geri saçma sapan konuşuyor idi.

Hala forumda yazacak yüzü bulması bence araştırma konusu olmalı. Bi de sivri sivri konuşuyor. O parayı çok rahat ödeyecek gelirim vardı tr de iken herkes kendi gibi yetersiz gundi değil ama kafa basmaz tabi
     Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Zannetmiyorum öyle olduğunu. Çünkü bu tarz insanlar karincanin belini incitmemeyi kendisine şiar edinmis kişiler oluyor genelde. Bu yuzden satilan kendi evinizdeki kadınlarıniz olabilir ve siz farkina bile varmiyor olabilirsiniz.

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Sayin djos. 5 yili dolan kiraciniz hayir yasal oran üzerinde zam yapmam derse nasil bir yol izleyeceksiniz
    Normalde güncel kirayı tespit için dava açmak gerekiyor, ama beni mahkemelerde uğraştıran kişinin evimde oturtmaya devam etmesine izin veremem.
    İlla dava açacaksam "kendim oturacağım sebebiyle" tahliye davası açarım. Bana 3500 vermek istemeyen kiracı gidip başkasının evini 4500-5000 liraya tutmak zorunda kalır. Taşınma masrafları da cabası.

Ondan sonra da 3 yıl kiraya verememek falan hiç önemli değil. Evi direkt satışa koyarım.
    Ev fiyatları şu an düşük ama sorun değil.
    Beni mahkemelerde uğraştırmaya kalkan kötü niyetli kişiyle yolları ayırmanın iç huzuru benim için daha değerli.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Saçma mantık diyen saçmalıyor asıl adam sana sağlam bir kombi biraktiysa sen ev sahibine sağlam bir şekilde bırakmak zo run da sın daha en basit mükellefiyetleri bilmiyorsun buraya gelip birde millete saçma diyorsun ;)
    mevzuatı oku kulaktan dolma bilgilerle gelme bana.. evin demirbaşından mal sahibi sorumludur. kiracı kombiyi kasten bozacak hali yok! Mal sahibi kirasını alırken neyin karşılığında aldığını bilsin 4 duvara kimse o kiraları vermiyor!

5.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Normalde güncel kirayı tespit için dava açmak gerekiyor, ama beni mahkemelerde uğraştıran kişinin evimde oturtmaya devam etmesine izin veremem.
    İlla dava açacaksam "kendim oturacağım sebebiyle" tahliye davası açarım. Bana 3500 vermek istemeyen kiracı gidip başkasının evini 4500-5000 liraya tutmak zorunda kalır. Taşınma masrafları da cabası.

Ondan sonra da 3 yıl kiraya verememek falan hiç önemli değil. Evi direkt satışa koyarım.
    Ev fiyatları şu an düşük ama sorun değil.
    Beni mahkemelerde uğraştırmaya kalkan kötü niyetli kişiyle yolları ayırmanın iç huzuru benim için daha değerli.
    tabi bunu da aynı semtte başka konutun yoksa yaparsın

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Sağlam teslim aldığı şeyi bozuk teslim etmeye hakkı olduğuna inanan kiracı tipi.
    Sıfır badanayı da kirletip veriyorsundur Allah bilir.

Sayın Ressam çok güzel söyledi. İyi niyet çok önemli.
    Aşırı yüksek enflasyona girdik gireli 2 kiracıyla zam pazarlığımız oldu. İkisi de tüfenin bir miktar üzerinde zam yapmayı kabul ettiler sağolsunlar.
    5 yılı dolanlardan da piyasanın 800-1000 TL kadar aşağısını isteyeceğim.

Ama sanal ortamlarda isyan edenlere bakıyorum, alayı bedavacı takımı.
    "Ev sahiplerini asalım keselim" zihniyeti. İyi niyet göremiyorum.
    Bir youtube yorumunda rastlamıştım, herif cimer'e yazmış "ev sahiplerine devlet bir şey yapsın" diye.
    Sanki suç işliyoruz da, hükümete şikayet ediyor.
    Soğan fiyatı da yükselmiş. Hadi cimere şikayet edelim soğan depolarını bassınlar.
    Salkım domates üretenler ise tam idamlık.
    Et ve süt üretenleri de ev sahipleriyle birlikte falakaya yatıralım. Ondan sonra Türkiye cennet olur.

Olur mu dersiniz?
    Pahalılığın kaynağı bu saydığım kişiler mi gerçekten?
    Tipik mal sahibi, klasik..evi verim kiramı alayım yok canım öyle bir şey. Bozulan kombiden mal sahibi sorumludur, NET! istediğin şekilde tartışırız..

Benim kiracı olduğum evde kombi su gideri hatalı bağlanmış 3 ay sonra arıza verdi mal sahibi paşa paşa ödedi 3.500 tl - 2 ay sonra
    kombi tekrar arıza verdi parça değiştirdiler yine ödedi...hemde SEVE SEVE

öyle evi verdim kirama bakayım olmuyor eve gidersin kapı pencere bulamazsın sonra...

7. Dün gece çıkan CB Kararı ile ülkemizdeki gayrimenkulleri yurt dışında pazarlayıp satsınlar diye Ticaret Bakanlığı emlakçılara inanılmaz devlet destekleri verecek.

https://mobile.twitter.com/BirolAyde...33132804251655

Sayfa 501/1312 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •