Sayfa 1020/1312 İlkİlk ... 20520920970101010181019102010211022103010701120 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 8,153 - 8,160 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Sabırım dışarıdan çimento demir fayans ve bilumum inşaat malzemesini ithal edeceğiz. Ama esas sorun şu anda ülkede yeterince inşaat işçisi ve ustasının olmaması şu anda bile piyasada usta yok. Deprem bölgesindeki inşaatlarda amele bile sıkıntı. Yurt dışında acayip paralar veriyorlar hepsi kaçıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sabırım dışarıdan çimento demir fayans ve bilumum inşaat malzemesini ithal edeceğiz. Ama esas sorun şu anda ülkede yeterince inşaat işçisi ve ustasının olmaması şu anda bile piyasada usta yok. Deprem bölgesindeki inşaatlarda amele bile sıkıntı. Yurt dışında acayip paralar veriyorlar hepsi kaçıyor
    twitter da bi video vardi duz insaat amelesi Turk bir adam Kosovaya gitmis ayda 1000 euro maas aliyorum her ay yarisini memlekete yolluyorum diyordu

duz amele 1000 euro alirsa usta ne kadar alr siz tahmin edin

3.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Kira artışlarını %25 ile sınırlayan düzenleme uzatılacak:
    https://www.trthaber.com/haber/ekono...4%B1klad%C4%B1.
    soğanada %25 sınır getirilsin

4.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Kira artışlarını %25 ile sınırlayan düzenleme uzatılacak:
    https://www.trthaber.com/haber/ekono...4%B1klad%C4%B1.
    Ülkede anayasanın güvence altına aldığı mülkiyet hakkının gaspı ile artık değil yabancı yerli yatırımcı da ufaktan uzamaya başlayacak...anayasa mahkemesi üyelerine saygılarımı arz ediyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    twitter da bi video vardi duz insaat amelesi Turk bir adam Kosovaya gitmis ayda 1000 euro maas aliyorum her ay yarisini memlekete yolluyorum diyordu

duz amele 1000 euro alirsa usta ne kadar alr siz tahmin edin
    Kanada da düz inşaat işçisi 3000 dolar alıyor.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Kanada da düz inşaat işçisi 3000 dolar alıyor.
    vizesiz gidilebilecek ulkelere sanirim daha cok tercih ediyorlardir

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    vizesiz gidilebilecek ulkelere sanirim daha cok tercih ediyorlardir
    Kanada'ya da Meksika ve abd üzerinden mülteci olarak geçiyor inşaat işçileri. Çok sayıda Ağrı' lı olduğu söyleniyor. YouTube da videoları var, süreci anlatıyorlar.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Kira artışında sınır için ne gerekiyor. Tabiki kanun. Meclis kapalı. Yeni dönemde çılaracakalr güya nah çıkar o yasa. Kimse bir daha çıkaramaz. Anayasa mahkemesi yakında ilkini iptal eder.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 1020/1312 İlkİlk ... 20520920970101010181019102010211022103010701120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •