Sayfa 110/369 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 873 - 880 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Ben sabredemedım malları 129 dan gerı koydum.Ama 128.50 calısabılır YTD

Ekran Alıntısı.jpg

..............

3. Bu meryl virüs gibi resmen kurtulduk derken gene geliyor.

Muhtemelen günlükte dahada yukarıları görürüz. Yeni bir trend mi bu kağıt yanıltıcı. Yerliye bakmak sanırım cevap için yeterli. Meryl i yerli pasifleştiremezse yön yukarı olsada trend her zamanki gibi güdük olur. İzleyip göreceğiz. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Bu meryl virüs gibi resmen kurtulduk derken gene geliyor.

Muhtemelen günlükte dahada yukarıları görürüz. Yeni bir trend mi bu kağıt yanıltıcı. Yerliye bakmak sanırım cevap için yeterli. Meryl i yerli pasifleştiremezse yön yukarı olsada trend her zamanki gibi güdük olur. İzleyip göreceğiz. YTD.
    Bence hısseyı cıkartmak ıslerıne gelmıyor.Amacları 120 130 arasında ıstedıklerı gıbı oynatmak.Yukarı cıkarsa kımseyı kapana alamazlar
    YTD

128.00 da 120.000 lot alıs var.128.00 ı gorursek sasırmam

6.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Bence hısseyı cıkartmak ıslerıne gelmıyor.Amacları 120 130 arasında ıstedıklerı gıbı oynatmak.Yukarı cıkarsa kımseyı kapana alamazlar
    YTD
    Yani.. o zaten tipik strateji. Tahtayı mahvedende bu. Onun için sağlam bir trend oluşması gerekir.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Tahtanın durum değişti alıs ve satıs yonunde.Sankı tekrar 130 ları deneyecek gıbı.30 dakıka ıcınde oncekı ızlenımlerıme gore bunu yapabılır YTD

8.  Alıntı Originally Posted by ank06 Yazıyı Oku
    Sayın Arpacı55,
    Reddetme listesine ekle yazdıkları layık olduğu yere çöpe gönder. Rahat et. Zaman değerli.

Değersiz yazı yazan 1 tek kişi var onu da Red Listesine aldım. Çöpe gidiyor. Junk basket gibi.

Sağolsun buradaki okuyucular bilgilendirdiler. Size de öneririm. SAdece diğer yorumcuların artıları eksikleriyle birlikte değerli düşüncelerini okuyorum.
    Evet çok teşekkür ederim Say'ın ank06,
    Iyi akıl ettiniz Bende herkes gibi ezelbayraktar ı red listesine alayım.
    Gerçi KOZAL ın BAŞ YORUMCUSUNUN Yorumları çöpe gidecek ama nasıl olsa birşey kaybetmem başım dinç olur. Gözlerim ağrımaz. haydi ezelsiz bol kazançlar diliyorum,
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 110/369 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •