Sayfa 286/369 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Google aramasıyla hızlıca bulduğum yıllık altın üretimleri (ons olarak):
    2012 338.182
    2013 349.900
    2014 316.510
    2015 ?
    2016 ?
    2017 204.916
    2018 263.000
    2019 354,343
    2020 258.678

2. Sirketin ici bos mu , kozalin MORUKLARI duserken en onde kosanlar olmuslar, , nah alacaksiniz , 100 altina dusurunde gorelim gucunuzu, y t d.

3. KOZAL yerinden kıpırdamıyor.. Nedeni nedir anlamaya çalışıyorum. Aklıma değişik sorular geliyor. Bu soruları burada sizlerle paylaşacağım. Lütfen konu hakkında güvenilir, bilimsel bilgiye ( SPK, BIST ve ilgili diğer kanun ve yönetmeliklere uyan, müktesebat bilgisi ) sahip olanlar cevaplarsa hem benn hemde diğer KOZAL taşıyıcıları yararlanır.
    Geçen gün, Şirketin Eylül 2011 Faaliyet raporunu okudum. Burada hala , Şirketin Sahibi olarak (,.. 5. YÖNETİM KURULUNA A GRUBU ORTAKLARI TEMSİLEN HAMDİ AKIN İPEK, CAFER TEKİN İPEK, MELEK İPEK VE PELİN ZENGİNER 'İN GÖREVLERİNİN DEVAMINA KARAR VERİLMİŞ, BUNLARA İLAVE OLARAK IŞIK ÖZPEKER VE YUSUF KÖY-CE'NİN İSE BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK 1 YILLIĞINA YÖNETİM KURULUNA SEÇİLMELERİ VE GÖREV SÜRE-LERİNİN BİR YIL OLARAK BELİRLENMESİ OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLMİŞTİR….) Hala eski sahipleri görünmekte. Onlarda Ya firari yada hapiste. Sorular:
    Bu şirketin hala sahiplik durumu belli değil.
    Sahplik durumu belli olmayan bir şirket:
    a-Temettü dağıtbilirmi? b- Sermaye artırabilirmi? c-Yeni yatak ihalelerine girebilirmi? d- Yeni Büyük çaplı Yatırımlar yapabilirmi? e- Herhangibir şekilde başka bir Holdinge – Şirkete stılabilirmi , ( Naksan Plastik de veya diğer TMSF şirketleri gibi özelleştirilebilirmi? ) f- Şirketin sahipliği ile ilgili Mahkeme ne zaman biter? ( Eskiler bilirler Bir GOLDAŞ Kuyumculuk vardı tahtası kapandı belki 10 yıl oldu hala mahkemesi sürüyor…)

Daha önce (14.02.2022 de ) Sayın Vesper bir yazıda belirtmişti: sahiplik sorunu çözülmeden bu işlerin olmayacağını. Bu işler olmaz ise: Şirketin kasasında 10 Milyar USD bile olsa hiç bir şey yapamaz, Sadece Rutini devam ettirir, kasadaki Parada TMSF kontrolunde herhangi bir bankada tutulur.
    Bu durumda biz kağıt sahipleri sadece fiyat yükselip- alçalmasından yararlanabiliriz. Başka bir karımız ( temettü vb… ) olmaz..
    Herkese sağlıklı ve bol kazançlı günler..

4. MORUKLAR ky satsin diye her numarayi dener topladimi nerelere goturur sonra yaglar parlatir ky gel burda sana firsat var der. Ne sahipligin onemi var nede baska birseyin. Borsada ne isi var bunun.Y.T.D.

5. Yonetici olan kayyumlar bakin yukarda 2013 de 350 bin ons altin cikartilmis yazmislar birde yonetim giderlerini azamiye cekseniz kendiliginden sirket degeri artar.
    Ya kozalin MORUKLARI da ky yi en aza indirdimi binlere tasinirmi tasinir.
    Y.T.D.

6. Kozal diye arayin finansal bilgilerde gelirin maliyeti her ceyrek artmis hem de ciddi. Kayyim yonetemiyor , ciddi bu isleri bilen risk alabilen kisiler, isadamlarindan konsorsiyumu olusturulmasi gercek ederine ulastirir.
    Manupulator kozal MORUKLARI da toplamalarini bitirirse gidecegi rakam belli.
    Y.T.D.

7. Lan kozalin MORUKLARI , ne olduda 126 ya cikardiniz gorun bakin ons dusuyor, 110 100 90 dusurmek ky yi soymak varken.
    MORUK acik bir sey MORUKLUGU kazandiniz baska hic bir sey olamazsiniz. Y.T.D.

8. Kozalin MORUKLARI elinizi titretmeyin 124 altina veririm haa demeyin dusurun yok destek mis rsi ymis , ky nin cebinde daha para var birden taban yapin korkutun da kim dur diyebilir kuralda kanunda yonetmelikde alismaz milyonlar kazanip burkac bin tl cezayla ayni islere devam .Y.T.D.

Sayfa 286/369 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •