Sayfa 124/369 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 985 - 992 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Birde dönermi sorusüna şöyle cevap verilebilir, dönmeyip ne yapacak? Yani tahtanın spekleri bunu döndürmek varken bundan çıkıp niye başka tahta ile uğraşsın. Yine iyimser düşünmeyemi başladım yoksa ama fena bir tez değil sanki. Ayrıca şuda var, zirveye sadece 2 tavan var. Yani o kadar düşüyor birde tavan yapıversin.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Taze Yatırımcı Yazıyı Oku
    Şimdi 10 puanlık uzman sorusu:
    123 desteği çalıştı demek için erken mi?
    123 altı sıkıntılı derler.
    Kapanış mı hacim mi daha önemli.
    Bu kağıt gösterge ile çalışmadığından ancak olana-inanç ile düşünülebilir. Şimdi olumluya dönersek bu bant için bir 132 daha yapabilir demiştim. Ama alt banda inme ile ters köşe yapmış gibi görünsede yani neden 132 beklentisi çalışmasın?

Kapanış mı hacimmi önemli? İkiside önemli. Çünkü ikiside birbirinin teyiti. YTD.

3. Olana-inanma ve oynaklığa güven paradoksu tezlerim şimdilik çalışıyor. Yalnız tüm bunların aktörü BOFA. Hala topluyordu. Yalnız Oynaklık dedik ya, BOFA nın anında tahtayı tersine çevirdiğini biliyoruz. Günlük işlemse tüm bunlar bir anda yalan olur ve şok yaşarız. YTD.

4. TMSF/Gülal:
    -Koza Altın için üretim amaçlı Ağrı'da Mayıs'ta tesisimizi kuracağız-Bloomberg HT

5.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    yok gayet bildiğin güneş sigorta yı söyledi adam ve tutturdu da. Kozal da aynısı olur demiyorum ben ama 12-13 ay istnitaf kararlarını sürdüğü bir ülkede bu yazda bir şey çıkmazsa başka bir şeyler dönüyor demektir. Bu istinaf mahkemesi atom parçalamıyor, alt mahkemenin sahiplik üzerine kararını onayacak ya da geri gönderecek, o kadar. Bu yazda bir şey cıkmazsa benim için beklenti biter, zaten daha ümitvar olduğum ciddi üretim yapan şirketler var oraya geçerim. Yoksa tvf nin filan bir şirketi ihya edeceğine hayatta inanmam.
    Sayın loner, İstinaf mahkemelerinin iş yükü çok fazla. BAM da bir davanın 12-13 ayda görülmesi dosyaya bakılması ve karara bağlanması çok iyimser bir durum. Forum da birileri 26 Haziran'da karara çıkacakmış diye yazmıştı.
    Bu ancak dosyanın bir şekilde öne alınması ile olası. Bu tarihte umarım karara çıkar.

6. Bugün mezarcılar dolmuş ve açıkçılar
    a1 kapital.gedik ve tacirler leşler

7. Hedef fiyat verdiler mi,bilin ki çakıyorlar,benim fikrim bu,asla tavsiye değildir.

8. aşağıya basmak için endeksinde düşmesini bekliyorlar..

Sayfa 124/369 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •