Sayfa 210/369 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Vay halimize. SPK ya ayrıntılı olarak yazıyoruz durumu o da ben bilmem sen şirkete sor diyor. Arkadaş bi şirket genel kurul yapmıyorsa bunu takip etmek spk ya düşmez mi, spk olarak bunu takip etmezmisin. Ben ey otorite bu işe müdahil ol yatırımcı zarar görüyor diyorum o da beni karıştırma git sen sor diyor. Neyse içim rahat yarın bir gün eğer bir sorun çıkarsa bizim haberimiz yoktu diyemezler.

2. Citibank 1 ayda 1.3 milyon adet toplamış. 3 ayda 6.8 milyon adet toplamış. Düşmeye devam ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Bir ara buraya Baş yorumcu dadanmisti sesini solugunu kesmis tahtaci
    söylee göz ucuyla baktim , Buffet Kanada altin madeni hissesi aliyor ben niye almayayim dedim bu fiyatlarda
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Citibank 1 ayda 1.3 milyon adet toplamış. 3 ayda 6.8 milyon adet toplamış. Düşmeye devam ediyor.
    hocam, kağıda yabancı ilgisini ben de seziyorum ancak o görünen lot haziran son hafta doçeden citiye geçen virman yüzünden. haziran 24-25 takaslarına bakarsanız 6m lota yakın bir doçeden citiye virman görürsünüz.

5. Başlangıç: 01/06/2020 -> 54,13
    En yüksek:29/07/2020 -> 58,82
    En düşük: 12/04/2021 -> 21,68
    Son: 16/07/2021 -> 30,10

Son 1,5 aydır %5lik bir artış var.

https://www.yatirimkredi.com/kozal-yabanci-takas-orani

IPEKE ve KOZAA'da yabancı takası diplere, henüz dikkat çekici bir artış yok, onlara da yabancı gelmeli artık.

6.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    Vay halimize. SPK ya ayrıntılı olarak yazıyoruz durumu o da ben bilmem sen şirkete sor diyor. Arkadaş bi şirket genel kurul yapmıyorsa bunu takip etmek spk ya düşmez mi, spk olarak bunu takip etmezmisin. Ben ey otorite bu işe müdahil ol yatırımcı zarar görüyor diyorum o da beni karıştırma git sen sor diyor. Neyse içim rahat yarın bir gün eğer bir sorun çıkarsa bizim haberimiz yoktu diyemezler.
    Körler sağırlar birbirini ağırlar. Yapılan açıklamalardan sonra gerçek bir adalet olsamahkemeyi bildirmeyelerin ve hisseyi basanların hepsine anında işlem yasağı getirilirdi. Hırsızın bile şerefi var.Bunların ne olduğu belli değil. Piyasada söylenenler doğrudur kapı atan karaktersizler yandaşlara mal sattırdılar. Allahsızlar.

7. Virman hariç Temmuz ayı içinde toplam 1.3 milyon adet Citibank yabancı alım yapmış.

Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    hocam, kağıda yabancı ilgisini ben de seziyorum ancak o görünen lot haziran son hafta doçeden citiye geçen virman yüzünden. haziran 24-25 takaslarına bakarsanız 6m lota yakın bir doçeden citiye virman görürsünüz.

8. Bir web sitesinde biri paylaşmış.

Dört yılda 7 milyarlık kaynak, Türkiye de yeni altın müjdeleri kapıda! 1.2 milyar $ lık maden, Ağrıda altın madeni için ilk temel atıldı. Ağrıda altın rezervi bulundu…, Son dakika: Koza Altın Türkiye Varlık Fonuna devredilebilir. TMSF Başkanı açıkladı, 6 milyar $ lık altın rezervi keşfi, Bir müjde de TMSF’den Ağrı’da altın rezervi bulundu...Güncelleme Tarihi: 29.07.2021 00:00

Sayfa 210/369 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •