Sayfa 13/1044 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Gezda da biraz daha uzayabilir ama grafik olarak pahalı bence

Bu arada grafik hazırlanır der üstad ardından ona göre ya haber ya bilanço gelir

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Sonra 2015 te yeniden hisse biriktirmeye başladım ama zaten çok az kalıyordu maaştan 2020 ye kadar biriktirdiğim hisselerdede kötü seçim 100 bini anca buldu. Sonra bu grafik işini calismaya başladım şükür geçen sene muazzam gecti ilk 0 arabamı aldım 50 yaşında kızım şuan İzmir ST Joseph te okuyor 1. Sınıfta seneye değişimle Fransa'da okuyacak iki memur maaşının büyük kısmı onun eğitimine gidiyor

Ben bu ayın sonuna kadar yatay endeks bekliyorum yükselişi sindirecek testere ile dokusler olacak. Sonra 1800 e hızlı çıkış yaz başlarken acil olarak 2000 leri görüş
    Nedeni pandemi bitince bu toz bulutu kalkınca enkaz ortaya çıkacak ya 25 üzeri faiz vereceğiz ya da dövizi patlatacagiz yeni onbinler işsiz kalacak belki sonbaharda seçim bile olur
    Bizler sizin kadar kazanmıyoruz desem yalan olmaz...

Teknik Analiz 'e fazla güvenmeyin. Özellikle de para verip öğrendiklerinize. Size öğreten bu işten gerçek anlamda para kazanabilse, size neden sırlarını satsın ki...?!!! Bedava öğretiyorsa, idealist derim ve takdir ederim...

Bu aralar herkes kazanıyor. O nedenle Tekniğe güvenenler sonunda hüsrana uğrayacaklardır...

Şu an ki durumu, borsanın genel durumu ile karıştıranlar, işin sonunda zarar edenler olarak karşımıza çıkacaklardır.

Spekler bu ara Teknik kullanıyorlar. Alıştırma dönemi yaşatıyorlar. Ne zaman hipnoz oluruz, o zaman fişi çekerler...

Bu işler hep böyle olmuştur, olacaktır. Borsanın ilk günüden beri buralardayım ama bu işi bir türlü öğrenemedim gitti. Çünkü ben duygusalım ve borsada duygulara yer olmamalı...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Benden bu gecelik bu kadar. Yarına ilgilenenler olursa devam ederiz...

Hayırlı geceler...

4. Sayın T/A Yazdığınızı ilgiyle okudum. Üşenmeden yazdığınız için çok çok teşekkür ederim.

5. Günaydın dostlar,
    herkese sağlıklı ve kazançlı bir hafta diliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Günaydın dostlar,
    herkese sağlıklı ve kazançlı bir hafta diliyorum.
    Aynı dilekler ile
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    *trend gyo'nun vergi dairesine sunduğu tabloda 2020 yılı dönem net zararı 930.605 tl

(08/02/2021 - 06:29:41)
    *derlüks deri 2020 yılı 12 aylık konsolide net dönem karı 7.375.058 tl (önceki 3.830.437 tl )

(08/02/2021 - 06:29:39)
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

Sayfa 13/1044 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •