Sayfa 52/1044 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. dandanakan hocam müsait olduğunuzda bntas grafiğide paylaşırmısınız.

diğer ambalajlar uçuyo kaçıyo

selim abide müsait olunca bi röntgen çeker

2. Bantaş okla işaretli yerde iken MR&MRS için çizmiştim bunu,
    Şuan turuncu trend 5.40 üzerinde kaldığı müddetçe 5.92-94 hedefi olur,buranın üzerinde 7 rakamı var.

3. teşekkür ederim elinize sağlık

4. Samat siyah trend altı kapanışlar yapmadığı sürece okla işaretli yerde ki gibi bir trend başlatabilir.

GEDZA için son hareketlerden sonra güncel durum değerlendirmesi yapmak gerekiyor...

Epey bir süredir takip ettiğimiz 60dk. lık ve günlük grafiklerimiz yeni bir yol ayrımına gelmiş durumda...

Şimdi karar verme zamanı; ya boyut değiştirecek ya da düzeltme yapacak...

Şu anki durumuna bakanlar uçup kaçacağını düşünüp şimdiden rüyalara dalmaya başlamıştır bile. Madem işi tekniğine göre yapmaya çalışıyoruz; teknik bize karar anında olduğumuzu söylüyor. Elbette sabredenler için çok daha yukarılar ihtimal dahilinde ama bu yolculuk hep yükselerek olmayabilir. Bundan sonra sert düşüşler ve yükselişler bizi bekliyor olacaktır...

Son duruma göre pazartesi için tavan 48.28 'dir. Bu seviye bizim hedeflerimizden birisi olan 48.24 'e çok çok yakın. İşte beni endişelendiren sebeplerden birisi budur...

Diğer neden ise Osilatörümüzün durumudur. Saatlik grafikte son yükseliş onaylanmıyor ama grafiğimiz kendisine yeni bir de kanal oluşturmuş durumda. İlginç bir şekilde oradaki kanalda da karşımıza 48 ve 50 değerleri çıkıyor...

Eğer pazartesi tavan yapma cesaretini gösterirse, ertesi gün muhtemelen 50 'yi gösterip düzeltmesini yapmaya başlayacaktır... Fakat son günlerde yaptığı taktik bana tavan ihtimalinin düşük olduğunu gösteriyor. Tıpkı bu haftaki gibi vur-kaç yapabilir. Eğer pazartesinden itibâren düzeltme yapmazsa; ki ben düzeltme yapma ihtimalini güçlü buluyorum; 47-48 arasında bir yere kadar çıkıp yeniden %5 'li seviyelerden oyalanıp mal dağıtımı ve ertesi gün de ani bir açılış atağı ile 48.24 'deki direnici kırdı izlenimini verip, malı dağıtmaya devam edip sonrasında ciddi bir düşüş yapabilir...

Neden bu kadar detaylı yazıyorum; çünkü artık kritik yerlerdeyiz. Durumu iyi değerlendirip gerçekçi olmak lâzım. Hissemiz çok güzel ve değerli bir hisse ama bir de gerçekler var. Hiç beklemediğimiz bir oluşumla karşılaşırsak beni suçlamayasınız diye yazıyorum. Bu da zaten son detaylı GEDZA yorumum olacaktır...

Bundan sonra yorumsuz grafik paylaşmak istiyorum.

Çünkü artık tavan serilerinin de başlayıp 3 haneli rakamlara gidilebilecek bir yoldayız veya da 3-6 ay düşüp yataya sarıp bekleyebileceğimiz de bir yerdeyiz... Bundan sonrası herkesin harcı değildir. Maratoncular ve maceracıların alanına giriyoruz... Herkes durumunu ona göre değerlendirsin. Benim görebileceğim yer buraya kadar. İlerisi için kimseye hiç bir tavsiyem olamaz...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    emeklerinize sağlık Ressamlar

mübarek 3 ayların kesemize bolluk
    vücudumuza sağlık gönüllere mutluluk
    hisselerinize yükselen trendler getirmesini dua ederim
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Hayırlı 3 aylar...

Herkes için sağlık, mutluk dolu ve bereketli bir dönem olmasını diliyorum...

Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    emeklerinize sağlık Ressamlar

mübarek 3 ayların kesemize bolluk
    vücudumuza sağlık gönüllere mutluluk
    hisselerinize yükselen trendler getirmesini dua ederim
    İleride bizim de resimlerimiz değerlenir mi? ne dersiniz...

Sayfa 52/1044 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •