Sayfa 13/93 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 97 - 104 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1. bu sefer arzda kimse yok gibi. ya da artık o ekip yazmıyor (:

2. Gedik yatırım la alnusa sordum öncekiler gibi çok yoğun talep var dediler

yatırım tavsiyesi değildir...

3. En fazla yüzde 2.5 gelir. cevremde kim varsa basvuru yapiyir.

4. Vakıf Yatrırım saat 13.12 itibariyle sıra numaram 39883 tahminim %1 den daha az gelir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Beklentim %2 civarı...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Vakıf Yatrırım saat 13.12 itibariyle sıra numaram 39883 tahminim %1 den daha az gelir.
    halkyatırım az önce taleb ettim 320 lot sıram 18800 küsür % 1 bile çok gibi %1 in altı gelebilir tabi tahmin bu miktar olarak 320 adet anca mazot bitti çoğu kişi benim gibi mazotu takılanlarsa belki %1 ihtimal neyse nezaman belli olur dağılım yüzdesi ytd...

7. Arkadaşlar merhabalar,
    Vakıfbanktan vadeli mevduat blokeli olarak talep ettim. şimdi parayı vadesizde mi yatırım hesabında mı tutmam lazım dağıtılan hisse bedeli için? Vadeliyi bozmasından korkuyorum.
    Bilen tecrübe eden var mıdır?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhabalar,
    Vakıfbanktan vadeli mevduat blokeli olarak talep ettim. şimdi parayı vadesizde mi yatırım hesabında mı tutmam lazım dağıtılan hisse bedeli için? Vadeliyi bozmasından korkuyorum.
    Bilen tecrübe eden var mıdır?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    vadeli mevduatınızı veya fon tutarınızı teminat olarak gösterdiniz, ne oran geldiği belli olduktan sonra para karşılığının hesabınızda fonda veya nakit olarak bulunması gerekmektedir, gelen hisse miktarını bu para karşılamalıdır, yoksa vadeli mevduat hesabınız bozulur, gelen orana göre bankanızla irtibatta olup vadeli hesabınızın bozulmaması ve para aktaracağınızı söyleyebilirsiniz,

Sayfa 13/93 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •