Sayfa 88/1002 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Hep yaptıkları

Görmezden gelme oy verenleri dahil her konuda

Yalan söyleme

Masa başı rakamları yayınlama

Okuma üfleme

Olmadı olmayacak

Gerçeklerle elbet yüzleşilecek

Ve gerçekci 5 yıllık 10 yıllık kalkınma planları yapılacak ülkem kalırsa ortada tabiki.
    İktidar partisinin 2 tür destekçisi var. 1. cisi gerçekten davasına inanmış ölümüne destekliyor. (Bence bu sayı oldukça az)
    2.cisi partinin imkanlarından faydalananlar (bu sayı bence oldukça yüksek, bunların içerisinde liyakat gözetilmeden işe yerleşenler, ihale alanlar, bir şekilde devlet desteği (fakirlik aylığı vb) alanlarda dahil)
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Bıst: Pay piyasasında tek fiyat işlem yöntemi uygulanan paylarda saat 10:20'de tek fiyat emir toplama yapılacak ve 10:30'dan itibaren seans kaldığı yerden devam edecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,802
    bist devre kesti

4. Şu an bir önemi yok ama, yükselen yıldız olduğumuz zamanlarda bu oran % 75 civarındaydı.

Yabancılar çok uzun süredir umutlarını kesmiş en kötüyü fiyatlıyorlar.

TL bazında uçarken $ bazında düşüyorduk. Aslında her şey herkesin gözü önünde oluyor.

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    bist devre kesti
    Dolar bazlı ucuzluyoruz.

Genede çakılıyoruz.

Yalpalama devam ettikce iktidarda hep yaşayacağız bunları galiba.

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Dolar bazlı ucuzluyoruz.

Genede çakılıyoruz.

Yalpalama devam ettikce iktidarda hep yaşayacağız bunları galiba.

YTD.
    Ucuzun ucuzu vardır. Borsada dip yoktur. Gaza gelinmemeli

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben ulkede ne dönüyor çözemiyorum...
    Yargı,basin,yetki ne arasan hepsi sende, pandemi var deyip garanti ödemeleri düşuremezmisin veya öteleyemezmisin ? İtiraz edecek 1 tane iş adamı varmı ? sesini çikarip hık diyebilecek bir babayigit varmı ?
    Peki neden yapmazsın, paran mı çok ? Butcen dolup taşıyormu ?
    Milyonluk evlerde oturan, isyeri sahibi olan, sirket yineten veya 40-50 bin tl geliri olan emeklilere 1000 tl bayram ödemesini neden yaparsın, çokmu lazim zengin emeklilere ?
    Yazsan daha neler neler var. Ama birileri hoşnut bu durumlardan.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yeni Şafak : Asya piyasalarında yaşanan spekülatif atakları duyuran İngiliz BBC'nin yüksek kur hevesi boğazında kaldı. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın piyasalara yönelik sabah saatlerinde verdiği mesajların ardından dolar hızla düşüşe geçerek 7,72 seviyelerine kadar geriledi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 88/1002 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •