Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
burada mesaj 2970 de hem değerleri hemde ne olursa nasıl olur cinsinden yazmışmım,

olumlu FOMC ve olumlu PPK ya 9825.xx üstü denenir demişim,...9825.xx a/ü görüldü, bu 3.kez oluyor ve benim mesaj 2679 da S haftalar için, realize ve düşer gibi yapmak tanımlarıma birebir uyuyor,..

küçük hisseler tabiki faiz kararını beğenmediler, en az %50 seviyesinde olan bir piyasa faizi onları ve satışlarını elbette etkileyecektir,...

banklar ise %50 faize kar yazmaya devam ederler,..çok önce burada para bankaya evine, xbank xu030 üstüne demiştik,..

dolaysıyla banklar, holdingler böyle durumlarda direk devletten beslendiklerinden neşeleri yerinde, diğer itici güç ise TVF nin halka açık kaadları, bunlarda alınan MB kararının destekçisi konumumdalar elbette,..

her neyse mesajda dediğim üzere zaman analizinde değindiğim 2,3 S haftalara istinaden ve değer 9825.xx yeniden boğa olduğuna göre, seçim öncesi bu kadar basit şekilde ve %50 faizin gölgesinde boğaya çıkılmayacağına göre,

benim öngörüm olan seçim öncesi 9491.xx ve üstünün makul olacağı,

değerlerim grafiklerimden biliyorsunuz,

9491.xx üstü dedigime göre beklentim 9825.xx-9491.xx arasında seçime girmeyi beklerim ben şahsen,..
bilemediğim yerleri ise piyasa bilir,..
mesaj 2982 den devamla,

seçim öncesi mesaj 2982 yi takibe devam