Sayfa 130/131 İlkİlk ... 3080120128129130131 SonSon
Arama sonucu : 1043 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

8 Nisan 2024 son durum

Acsel. 3500 lot maliyetsiz
    Afyon 10000 lot 12.83 maliyet
    Alcar. 101 lot. 180 maliyet
    Burva 1001 lot 138.39 maliyet
    Clebi. 51 lot. 880 maliyet
    Cmbeton. 51 lot. 182 maliyet
    Ekiz 3100 lot. 16 maliyet
    Lokman 3001 lot 61.53 maliyet
    Maçkolik 1001 lot 77.56 maliyet
    Ozardan 1001 lot 56.61 maliyet
    Sumas. 101 lot. 380 maliyet
    Tmpol 1001 lot 96.50 maliyet

Portföy değeri 1.967 oldu.

61500 Euro kızın öğrenim parası

Dalaman'da 1+1 daire

0.30 bitcoin ve 15 Gr altın olduk.

2019 da arabamı 40000 TL ye satıp çıktığım yolda arabayida sıfırladım bir daha böyle bir dalga yaş itibarıyla yakalayamam rahat emekli olabilirim ama çalışmaya bir 5 yıl daha devam

Allah herkesin gönlüne göre versin herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun

Hayırlı bereketli olsun inşallah sayın Nilkiz
    Ben de bayramda biraz daha risk almaya karar verdim zaten bu faiz ortamında borsadan pek ümidim bulunmuyor... ykbnk in satılması durumunda ykbnk i isctr yapmayı koç hissesi kalmadığından da aksen i aygaz yapmayı düşündüm.. şimdilik bu değişimler için haberi bekliyorum inşallah satmazlar bence kar zarar bir yana Banka sahibi olmak.ayri bir kulvar sizi Turkiyedeki sayılı kişilerden ve ekonominin doğrudan muhattaplarindan biri yapıyor...
    Bu konunun dışında Logo yu atatp ile değiştirdim.. Logo özellikle ucretlendirme secenekleri konusunda güzel hamleler yapiyor ancak atatp nin farklı alanlarda yatırımlarının olması biraz daha dikkatimi çekti finansallar olarak pahalı bulsam da sürekli çabalayan bir görüntüsü var ...bununla birlikte parsan i gedza yaptım aslinda ağır sanayi şirketim gozuyle bakıyordum ancak son birkaç gün güzel arttı ve küçüksermayelere dönmek istedim
    Aksen asels atatp deva gedza migros pgsus ykbnk =5.5×8
    Afa yüzde38 ..afv yuzde19 ....
    İnşallah sebat eden herkesin gönlüne göre olur ... dışarıda bir yemek yemeden birseyler yapmaya çalışıyoruz
    Düşunce akisim bu sekilde gelisti son donemde bakalım ilerde nasıl olacak... kesinlik ytd sadece kendi aklıma gelen uydurmalardir
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Allah bereket versin benim uzuldugum bir tek Göltaş oldu iyi kar ettim sattım ama araç aldigimdan geri alamadım

Yukardaki kağıtların Afyon hariç 30 milyon ve altı sermayeye sahip bu enflasyonda seneye araçlar 2 milyon olur evler 10 15 civarı ebbu kagitlarin sermayesi pul olur ege Konya poltek fiyatlari belli sabırla bekleyen bu kağıtlarda 3* 5* kazanabilir ama diğerleri banka hatta koç kagitlarinin bazıları hariç zor

En iyi temettü veren ttrak yılda %8 veriyor e aylık banka 5 veriyor temettü dönemi bitti he ttrak sermaye düşük fort maalt Tofaş da öyle oyuzden gidebilirler ama temettü için alinmazlar

Ne zaman faizler düşer o zaman temettü kağıtlari önem kazanır birde bilançolara bakın cimento harici bir iki bilanço var iyi olan hepsi berbat Makro ekonomi batak borsa da bence bu sene son yükselişini yapıp 2025 satış ve çöküş yılı olabilir 2019 dan başlayan döngü son bulur

Taki yeni bir Kemal dervish bulana kadar

Yorumlarınız için çok teşekkürler üstadım ben de borsadakilerin sağlam sabır göstermesi gerektiğini düşünüyorum...iyi akşamlar dilerim saygilar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Son dönemde atp hızlı yükseldiği için biraz ondan satış yapıp diğerlerine ekledim ... pgsusda bugun guzel bir artis oldu ayrica otomotiv hissem kalmadığını farkettim tavhl brisa ile degistirecegim
    Ancak son dönemde özellikle bu hamas ile görüntüler hiç güven vermiyor
    Bu nedenle bist için yuzde40i gecmemeye çalışacağım
    8x5 atatp asels aksen brisa deva mgros tavhl ykbnk yapmayı dusunuyorum
    20 afv 40 afa fon..
    Kucuk kucuk tutarlari degistiriyorum arastirdikca yeni yeni durumlar hikayeler ortaya cikiyor kesinlikle ytd

Sayfa 130/131 İlkİlk ... 3080120128129130131 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •