Sayfa 202/377 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3012 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu desteğin çalışması halinde 18.25 ve 18.93 dirençleri var..
    18.22 dedi 18.25 demedi.. hafta sonuna girerken ben yine malsız çulsuz kaldım.. haftaya yakın takip devam edilecek... önümüzdeki hafta daha keyifli bir yükseliş beklentim var.. Caroline çok yukarıda kaldı.. onu kırmızı bir bar ile aşağı çekmesi lazım.. yada soluksuz yeşil bar ile 20.58 e çarpması lazım.. haftalıklarda bu güç yok.. izleyip göreceğiz..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Kendi adıma bende hisse ile nikahlandım gibi, satmak içimden gelmiyor. Daha önce pandemi zamanı Amerika Dow Jonestan Dallas'ta petrol/doğalgaz hissesi almıştım. Hatırı sayılır karı ve temettüyü aldım ama erken satarak çok büyük karı ve her 3 ayda bir verdiği 1000 usd temettüyü bırakarak kardan aşırı zarar yazdım. Akabinde AKÇANSA aldım yine 150k karı görüp erken sattım, arkasından baktığımda 1 Tucson parası kardan zarar bıraktım yine. Aynı hatayı tekrar yapmamak üzere 55k lot ile CANTE'de 18 küsürlü rakamlardan pozisyon aldım. Doğru hissede olduğumu düşünüyorum ve filmin sonunu merak ediyorum. Petrol konusunu biraz daha ete kemiğe büründürüp üretime geçebilirse tarih yazar bu hisse. Allah herkese gönlüne göre versin inşallah.

3. Sabrın sonu selamettir. Bu hissede şu anda olumsuz hiçbir şey yok. Ne olacağını bekleyip göreceğiz...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Borsa tarihi böyle bir boyutta operasyonu (tahsisli) ilk defa gördü. Yine borsa tarihinde ilk defa bu derece absürt bir habere tepkisizlikle karşılaştık. Daha önce de yazmıştım bu hisse kesinlikle yüksek lisans tezi olacak bir süre sonra.

Adamlar çok rahatlar; hiç aceleleri yok...Yükselişlerin habere bağlı olmayacağı da artık netlik kazanmış vaziyette, bundan sonra yapılacak iş grafiği izlemek olacak herhalde...YTD
    Dil aslandır, yatar eşikte...

4. Her şeyin hayırlısı. Borsalarda tabanı tavanı tahmin etmek için müneccim ekmeği yemek lazım. Bekleyip göreceğiz...

Alıntı Originally Posted by SedatSönmez Yazıyı Oku
    Kendi adıma bende hisse ile nikahlandım gibi, satmak içimden gelmiyor. Daha önce pandemi zamanı Amerika Dow Jonestan Dallas'ta petrol/doğalgaz hissesi almıştım. Hatırı sayılır karı ve temettüyü aldım ama erken satarak çok büyük karı ve her 3 ayda bir verdiği 1000 usd temettüyü bırakarak kardan aşırı zarar yazdım. Akabinde AKÇANSA aldım yine 150k karı görüp erken sattım, arkasından baktığımda 1 Tucson parası kardan zarar bıraktım yine. Aynı hatayı tekrar yapmamak üzere 55k lot ile CANTE'de 18 küsürlü rakamlardan pozisyon aldım. Doğru hissede olduğumu düşünüyorum ve filmin sonunu merak ediyorum. Petrol konusunu biraz daha ete kemiğe büründürüp üretime geçebilirse tarih yazar bu hisse. Allah herkese gönlüne göre versin inşallah.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

60 günün 2 haftası gitti,,kaldı 1.5 ay,,,bakalım nasıl açıklamalar gelecek,,,şimdilik 17.50-22 aralığında dalgalı hareket eden hissede,yapılacak açıklamalar hissenin kaderini belirleyecek mi,,yaşayıp göreceğiz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by SedatSönmez Yazıyı Oku
    Kendi adıma bende hisse ile nikahlandım gibi, satmak içimden gelmiyor..
    Bir ara oldukça hatırı sayılır lot hissem vardı. Öyle böyle değil, resmen manevra alanım kalmamıştı. Petrol haberi imdadıma yetişti de bir kısmını geçen ki yükselişte sattım. Geride yazdığım gibi şayet şu "olağanüstü" genel kuruldan herhangi bir olağandışı şekil şemal çıkmazsa, 2024 yılı temettüsü ile ilgili net bir açıklama gelmezse pozisyonumu kapatacağım...Bu konuda netim...İhlas grubu da onlarca yıldır "şunu yaptık, bunu ettik" vs yalanlarıyla yatırımcıyı hissede tuttu hamal gibi taşıttı...Bu çember sakallılara bir türlü güvenesim yok ancak şu ana kadar ne dedilerse de yaptılar...Şu konuda yalan söylediler desem günaha girerim...Çok kararsızım...Tamamen satmam illaki (en kötü) sembolik bir miktar sonsuza kadar kalacak...Bu konuda da netim... YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

önümüzdeki haftanın daha olumlu geçebileceğini yazdım.. bu sadece bir tahmin.. burada bir çok kişi uzun vade işlem yapıyor ben ise kısa vede..uzun vade işlem yapanların yanliş kararlar vermemesi adına buradaki yorumlarıma ara veriyorum..bu arada sn Hissedarxd
    sanırım mesaj kutunuz dolmuş..
    cümlenizin kazancı bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    önümüzdeki haftanın daha olumlu geçebileceğini yazdım.. bu sadece bir tahmin.. burada bir çok kişi uzun vade işlem yapıyor ben ise kısa vede..uzun vade işlem yapanların yanliş kararlar vermemesi adına buradaki yorumlarıma ara veriyorum..bu arada sn Hissedarxd
    sanırım mesaj kutunuz dolmuş..
    cümlenizin kazancı bol ve daim olsun..
    İhtiyar grafik pozitife döndüğünde grafiklerinden bizi mahrum bırakma.

Sayfa 202/377 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •