Sayfa 208/376 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3008 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Konuya açıklık getirme bab'ında...Ola ki bir çağrı yükümlülüğü doğdu diyelim. Tebliğ gereği bu fiyat 21.76'dan aşağı olamaz dostlarım. Yani buralar o bakımdan da risk unsuru taşımayan seviyeler anlamında...Hazirun'u görsek te kimde ne var ne yok anlasak. Boşuna senaryo mu değil mi belli olsa...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Açık söylüyorum, böyle bir şey olursa tüm malları o fiyattan verir güle güle sevgi kelebeği derim...Bu konuda gayet netim..

3. Bir haber çıkar da ucarsa diye ben de alım için ekran başındayım. Ama 21.76 haberi, petrol haberi ve olağanüstü toplantı haberlerine kadar hala burada ise fiyati... Çok da hayal kurmamak lazımmış diyor insan

4. Bugün kimse bu fiyatları tahmin etmemiştir. Ne umutlarla insanlar bu hisseyi aldı... Sonuç ? Ve adamlarin değişeceğini beklemek de başka bir saflık gibi nduruyor

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bir haber çıkar da ucarsa diye ben de alım için ekran başındayım. Ama 21.76 haberi, petrol haberi ve olağanüstü toplantı haberlerine kadar hala burada ise fiyati... Çok da hayal kurmamak lazımmış diyor insan
    Ekran başında olmak yetmez...Beklediğim haber gelsin sadece 1 dakika yeter...

6. Martı Otelcilik hisselerinde var çağrı yoluyla hisse devri .Aynı şey olup olmadığını bilemiyorum.Muhalif gruptan hisseleri 4.60 tl den geri istedi.27 aralığa kadar zaman tanıdı.Hisseyi 3.40 lardan 4.60 a çekip oradan veya aracı kurum aracılığı ile devretmelerini talep ettiler.Sanırım anlaşma olmadı.Tahtanın içine etmişler.Geçen yılda toplantıda alınan kararlara şer koymuşlar.Patron rahatsız olmuş bu durumdan.

Cantenin ellerindeki hisse sayısını bilmiyoruz.Bir grup yönetimde temsil edilme hakkını edinmişse şer yetkisini kullanabilir.
    Toplantı tutanaklarını görmek lazım.
    Ben şahsen böyle bir şeyin olabileceğini pek gerçekçi bulmuyorum.
    Merakla toplantı sonuç tutanaklarını açıklamalarını bekliyoruz.

7. Buradaki senaryo çok farklı üstadım... ODAS'ın Venezuela işini CANTE'ye hem de bedelsiz vermesi, bunun hemen öncesinde ki yoğun hisse satışı ve hemen ardından tahsisli. Tahsisliden alınan malların MKK kaydına düşülen "piyasada işlem görebilir" şerhi !

Puzzle çok dağınık gibi duruyor ancak konu ne sorusunun cevabı 3 aşağı 5 yukarı belli gibi...YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ekran başında olmak yetmez...Beklediğim haber gelsin sadece 1 dakika yeter...
    Yani bir haber olacsk olsa oyak ve bankoftan bu kadar yüklü satış olmazdı sanki abi . Ama ins feyktir

Sayfa 208/376 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •