Sayfa 262/378 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 3020 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. 60 gün dediler, süre doldu gibi sanki. Bakalım bir şey çıkacak mı oradan?
    Dil aslandır, yatar eşikte...

...imtiyaz hakkı tanınmış olan Multiservicios Tomlam CA şirketine dolaylı olarak %60,4 oranındaki payları ile hissedar olacaktır.

--demişler...yani bu iş için önce bir şirket kurulması lazım...kuruldu mu?...

tüm başvuru süreç ve işlemler Odaş üzerinden yapılmış olup takip eden 60 gün içerisinde söz konusu petrol ve doğalgaz sektörleri ile ilgili olan tüm faaliyetler, işletmeler veya ilgili hisselerinin Çan2 Termik A.Ş.'ye bedelsiz olarak devredilmesi hususunda Odaş ve Şirketimiz arasında 01.12.2023 tarihli protokol imzalanmıştır.

Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

--65 gün olmuş...

3. Endeks 12.5 K kesin gibi. Cante ise endeksin zirve kirmasina rağmen değil zirvesi geçen sene 32 TL idi ilk girdigimde

4. Bunu alacağım diye sattığım hisseler maşallah uçuyor. Şaka gibi

CANTE yani zulm tahtası.. yakın teknik görünümleri olan almad uçtu gitti.. bunun tepesinde sanki sopa ile bekliyorlar... çarşamba perşembe ya o gider yada cuma ben giderim...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. bunların para kazanmaya şimdilik niyetleri yok,hesap başka

Alıntı Originally Posted by HYPATAI Yazıyı Oku
    bunların para kazanmaya şimdilik niyetleri yok,hesap başka
    --yukarı çekse kime verebilecek ki?...fonlara mı yabancıya mı tradere mi?...KY zaten kalmadı...

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    CANTE yani zulm tahtası.. yakın teknik görünümleri olan almad uçtu gitti.. bunun tepesinde sanki sopa ile bekliyorlar... çarşamba perşembe ya o gider yada cuma ben giderim...
    Valla ben bugün pes ettim. Bu ne ya ustad. Bu kadar da olmaz. Listemde bütün hisseler +2 den başlıyor. Kapanışta verdim yarın başka aşklara bakacam

Sayfa 262/378 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •