Sayfa 55/369 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2945 madde; 433 - 440 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bunun sehven yazıldığını adın gibi biliyorsun...başka bir açık bulamadın mı?...kendini küçük düşürüyorsun....
    aslında olayın akışı soyleydı. ben sehven 18 mart can termık santralının bılgılerını can2 dıye 2004 gıbı uretıme basladıgını yazmıstım.. sayın ft2 de 2008 yazmıstı..benım nahsettıgım bılgıler 18 mart çan termıksatralıdır..olayın akısı bu sekılde baslamıstır

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    bu haber açıklanalı neredyse 10 yıl oldu....1 ton üretim yapıldı mı?....

bu JORC a ne ekersen onu biçersin....kendisi kömürü çıkarıp bakmıyor....
    https://eticaret.mta.gov.tr/index.ph...oduct_id=11535

Parayı kıyıp bu raporu al ve oku üstadım. Aynı şeyler burada da yazılı.

Kusura bakma ama yazdıklarının temeli yok, hiç bir şeyden haberin yok, bilgin yok, araştırman yok, internetteki saçma sapan bilgileri buraya getirip yapıştırarak sadece kendini küçük düşürürsün. Daha 4 yılı bile dolmamış santrali, yok kazan, yok rezerv miktarı, yok EPİAŞ talimatlı günübirlik kesinti haberleri ile tukaka yapma çabalarına buradaki herkes şahit. Bir üstteki mesajında deneme üretimini 2008 olarak yazman da bu algı yönetimi stratejisinin bir parçası.

Ben bu konuya yıllarımı verdim, ne kendine ne de buradaki yatırımcılara daha fazla zulmetme istersen. Sana tavsiyem; aç yatırımcı ilişkilerine sor, ya da gönder bir e-mail sorularına cevap iste, gelen cevapları da burada objektif bir biçimde paylaş.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    https://eticaret.mta.gov.tr/index.ph...oduct_id=11535

Parayı kıyıp bu raporu al ve oku üstadım. Aynı şeyler burada da yazılı.

Kusura bakma ama yazdıklarının temeli yok, hiç bir şeyden haberin yok, bilgin yok, araştırman yok, internetteki saçma sapan bilgileri buraya getirip yapıştırarak sadece kendini küçük düşürürsün. Daha 4 yılı bile dolmamış santrali, yok kazan, yok rezerv miktarı, yok EPİAŞ talimatlı günübirlik kesinti haberleri ile tukaka yapma çabalarına buradaki herkes şahit. Bir üstteki mesajında deneme üretimini 2008 olarak yazman da bu algı yönetimi stratejisinin bir parçası.

Ben bu konuya yıllarımı verdim, ne kendine ne de buradaki yatırımcılara daha fazla zulmetme istersen. Sana tavsiyem; aç yatırımcı ilişkilerine sor, ya da gönder bir e-mail sorularına cevap iste, gelen cevapları da burada objektif bir biçimde paylaş. Yazık ediyorsun hem kendine hem bize...

--çan-2, cante ile ne alakası var bu raporun??....

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --çan-2, cante ile ne alakası var bu raporun??....
    Rezerv deyip duruyorsun ya, o bakımdan alakası var. Okumadan sorulara başladın, önce oku sonra soru sor.

Rezerv deyip duruyorsun ya, o bakımdan alakası var. Okumadan sorulara başladın, önce oku sonra soru sor.
    --bu rezerv kimin?

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu rezerv kimin?
    Soru üstüne soru. Daha demin ikaz etmiştim. Aç bak, her şey orada yazılı. Beleş bilgi yok, kusura bakma benden bu kadar...

Soru üstüne soru. Daha demin ikaz etmiştim. Aç bak, her şey orada yazılı. Beleş bilgi yok, kusura bakma benden bu kadar...
    --sen kumda oyna....

--ODAS, 2013 yılında ÇLİ (çanakkale linyit işletmesi) nin rezervine yakın bölgede rödevans karşılığı kömür sahasını satın aldı...sonra termik santral...

--2000 yılındaki bu rapordaki rezerv hesaplama CLİ ye ait....yani daha ODAŞ anasının karnından doğmasından 10 sene öncesine ait...

--ÇAN-2/CANTE ile yakın komşuluk dışında bir ilişkisi yok...

--daha 2 gün olmadı ben bu şirketler ile ilgili bugün kadar yayınlanan tüm bilançoları-faaliyet raporları vs yi dipnotlarının dibine kadar okuduğumu belirttim. ayrıca ÇED başvuru dosyasyı ile son ÇED raporunu da baştan aşağı okudum....bazı yerleri defalarca....

--2005 yılından beri de KOZAA-İPEK-KOZAL şirketlerini de ....

--sadece kömürde değil, altın madenciliğinde de yeterince bilgi birikimim var....
    ,

8. Söz konusu pay satış işlemlerindeki hedef, şirket kredilerinin erken kapamalarını tamamlamak, yabancı para cinsinden yükümlülüklerini kapatmak, Şirketin sermaye yapısını güçlendirmek ve grubun çeşitli faaliyetlerinden elde edileceği gelirlerin serbest kalmasını sağlamaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1175734
    Konu kapanmıştır...

Sayfa 55/369 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •