Sayfa 187/367 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2931 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by DEMİR Yazıyı Oku
    kurumsal ciddi bir firma olma yolunda bir haber düşüyor, önemli !!! bir haberdi bence, ama sahipleri vur kaç için kullandılar gibi görünüyor...yakışmadı...daha akıllı bir yol izlenebilir mi, zaten tahtanın kontrolü sende...hayal kırıklığı oldu..bir dev doğuyor izlenimi çöp oldu...
    Borsa bi şekilde maç gibi,"atamayana atarlar",,,,,,,,,,onlar golü atmadan biz atmaya bakacağız.
    Rakip ne güzel bize penaltı atma fırsatı vermiş,biz topu havalara dikiyoruz,,kabahat kimde?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Bu hissenin neyine yorum yapıcan.rus ruleti...

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Borsa bi şekilde maç gibi,"atamayana atarlar",,,,,,,,,,onlar golü atmadan biz atmaya bakacağız.
    Rakip ne güzel bize penaltı atma fırsatı vermiş,biz topu havalara dikiyoruz,,kabahat kimde?
    Üstat yatırım yapmak al satlardan daha çok para getirir bildiğin gibi, anladık ki bu öyle bir şirket değil…

Alıntı Originally Posted by DEMİR Yazıyı Oku
    Üstat yatırım yapmak al satlardan daha çok para getirir bildiğin gibi, anladık ki bu öyle bir şirket değil…
    Estuğfirullah,ben üstad falan değilim,,nacizane yorumda bulunuyorum.
    Şirket,bölünmüş olarak 1.70 den halka arz olmuş,bedelsiz ile 71.92 lere kadar çıkarak,yatırımcısına %4130 kazandırmış,,ordan düşerek,,18.x lere demir atmış.
    Tahsisliye 21.76 dan girmiş,,hisse 18x lerde olduğu halde.Patron mutlaka hisse fiyatını aldığı rakamın üstüne çıkartmak için çabalamak zorunda olduğunu söylemiştim,,nitekim bir öncü haber gönderdi,%20 yaptı,,endeksteki düşüşten tedirgin olan fonlar satışa geçtiği için hisse eski seviyelere geri çekildi.
    Şirketten zaman zaman böyle hamlelerin gelebileceğine ben inanıyorum.
    Çünkü 21.76 rakamının altında kalırsa,enflasyon karşısında parası eriyecektir.
    Demek istediğim hisse fırsat veriyor,verecektir,,bütün maharet biz ne hüner gösteriyoruz.Şirkete kabahat bulmak doğru değil.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Teşekkürler Sn. Vesper...

Haberde eksikler var ama genel olarak bu çok eski bir olay. Essequibo bölgesinde altın bulununca İngilizler haritaları değiştirip, burayı kendi etki alanları içinde gösterdi. 1897'de İngilizler Rusya'nın hakem heyetindeki elçisini rüşvet ile kendi taraflarına çekmiş. Bu da olaya şahit insanlar tarafından daha sonra itiraf edilmiş. Tüm olay da bunun üstüne kurulu. Klasik İngiliz fırsatçılığı, üçkağıtçılığı...

Esequibo bölgesinde herhangi bir petrol keşfi yok. Buradaki olay bu bölgenin denizdeki ekonomik alanında bulunan petrol ile ilgili..

Diğer yandan bunun Cante'nin anlaşma yaptığı alanlarla alakası yok. O alanlar zaten Venezuela'nın egemenliği içindeki alanlar yani Cante bu anlaşmayı işletip, önceden faaliyette olan ama Amerikan ambargosu yüzünden atıl kalmış olan bu kuyuları işletmeye alırsa kesinlikle çok karlı olacaktır. Bunun da ötesinde Cante burada başarılı bir başlangıç yaparsa bunun devamı gelir. Oradan yeni veya ambargo yüzünden atıl kalmış üretim sahalarına kolayca geçebilir...

Benim burada vurguladağım risk Venezuela'nın tarihen kendine ait olan bu alanlarla ilgili bir harekete geçmesi riski idi. Bu bence şu ortamda biraz zor. Venezuela bunu bu alanlardaki tarihten gelen egemenliğini tekrardan vurgulamak için yapıyor. Bizim Misak-i Milli haritamız gibi. Bu konu daha onlarca yıl kolayca çözümlenemez...

Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    sn.Chetuo dediği haber.Ne tesadüf ki.bugün servis edilmiş.Şirketin petrol ve gaz işlerinin olduğu bölgenin
    itilaflı bölge olup olmadığını bile bilmiyoruz.
    Son düzenleme : Chetuo; 07-12-2023 saat: 20:34.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

6. Bilmek imkansız ama bana sanki son defa 18 gördük gibi geliyor...

30-35 olsa ancak zararım çıkar. Fırsat zararımı hesaplamayı bıraktım zaten. Gene de ufak da olsa bir umudum var...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

7. CATES

Geçmiş Yıllar Kar/Zararları -1.305.266.562

YENİ RUS RULETİ MASASI

8. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 06.12.2023 tarihli kararı ile başlatılan pay geri alım işlemleri kapsamında; Şirketimizce 07.12.2023 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 9,89 – 9,94 TL arasında (ağırlıklı ortalama 9,9160 TL) fiyat aralığından toplam 1.000.000 TL nominal değerli ODAS payları geri alınmıştır.

Bu işlemlerle birlikte, 07.12.2023 tarihi itibarıyla geri alınan payların toplam nominal değeri 1.000.000 TL olup, bu payların sermayeye oranı %0,000714'e ulaşmıştır.

DENKLEMİ ÇÖZEN PARA ALTINDA KALIR.

Sayfa 187/367 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •