Sayfa 168/361 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Benim yazdıklarıma Aktroll diyenlerin de yazdıklarını siler misiniz lütfen? Tüm bu mesajlar o yüzden oldu...
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Son kez uyarmış olayım .. Atatürk ‘e laf etmeyi bırakın ve hisse başlığında bu konuyu kapatın ..
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. Cante ile alakalı olarak, buradaki çok tecrübeli arkadaşların düşüncelerine katılıyorum. Sonucu görmek için sabırlı olmak gerekiyor. Bendeki miktar umursayacağım bir para değil ama en baştan beri meraktan tutuyorum...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Bildiğin tarih ilkokul kitaplarından. Lütfen araştır...
    Merak etme hocam etrafımda senin gibi araştırmadan,gizli,ozelll bilgi diye yutan veya yutmaya hazır kitlenin içinde Okuyarak öğrendim ben gerçekleri. Atatürk'ü sevmek okuyarak edindiğim en güzel şey; tavsiye ederim . Mondrosun şartlarını birkaç kez daha okumak gerek vaziyeti anlamak için eğer samimiyet varsa. Yoksa ne desek boş hocam. Saygılar selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by anifa Yazıyı Oku
    Twiter da yaziyor
    Ali .. cagatay
    Secimden sonra devler elindeki enerji sirketlerini satacakmis
    Auf da kalkip devlet susbansiyonu da kalkinca okkali zam %50 %100 arasi elektige zam gelecekmis..

Bu nasil etkiler lanet canteyi

https://twitter.com/AliCaatay/status...h6VvSjSdQ&s=19

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu şekilde cikacaksak hiç cikmayalim(( Valla insanlar aldığı için mi hisseye aşık mı olmuşlar bilemiyorum herkes şöyle iyi böyle nefis diyor, ben aylardır fena zarardayim bu hissede, enflasyon uçmuş,güzellik nerede göremedim İnşallah hareket gelir, Cuma yarısını boşalttım ben de canım sıkıldı ( denecek ki amaç bu, valla aylar önce 26-30 arası satan dostlarım da oldu , onlar da döküldü güya sanki satınca bir daha alamıyoruz İns bir cikaydi şu hisse, goreydik bi

5. Arap seviciliği yapanlar; O parasını çok sevdiğiniz araplar 1. Cihan savaşında
    arap çöllerinde ingiliz ajanları ile birlik olup
    bugün savunduğunuz Osmalı yı yıkma peşindeydiler.

BUGÜN BU ÜLKEDE YAŞIYORSANIZ
    M.K .ATATÜRK' ÜN VE ONUN YANINDA DURAN KOMUTAN VE TÜRK HALKLARININ
    (BENİM EN BÜYÜK ESERİM CUMHURİYET'TİR) SAYESİNDEDİR.
    ONUN SAVAŞTIĞI ÜLKERİN LİDER VE KOMUTANLARININ ONUN HAKKINDA NE DEDİKLERİ OKU,
    O ZAMAN ANLARSIN BELKİM KIYMETİNİ.

Bu tip tartışmalarıda burada açmayın.
    Varsa hisseyle ilgili görüşleriniz onları yazın,sayfayı kirletmeyin.

6. Konu başka yerlere gidiyor sanki... Memlekete bir zerre faydası olmayanların ..ülke için cepheden cepheye kosanlara laf etmeye hakkı yok..gereksiz tartışmaya da.gerek yok.. herkesin kırmızı çizgisi var.
    Hisse ise mevzu hisse konuşalım....

7. Burada hisse ile ilgili paylaşımlarda bulunursak tüm izleyenler için iyi olacaktır. Irkçılık yapılacak yer olmamalı, medeniyetimizde ırkçılık asla olmamıştır.

8. Endeks düşerken endeks bahanemizdi endeks zirvesinden yüzde 10 aşağıda. Ya biz...Endeksten bari negatif ayrışma artık yav. Bu tahsisli olayı mal kilitlenmek için mi kullandildi o gunn 19.5 civarı çok alan oldu

Sayfa 168/361 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •