Sayfa 306/361 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Hiç olmadı ise hissede olanlardan ne istiyorsunuz?
    Neden durmadan olumsuz fikirlerinizi hissede olmamanıza rağmen paylaşıyorsunuz

2. Ben forumda art niyetli kimseyi görmedim. Bu arada geçen sene hisse 33ken , endeks yüzde 50 artmışken, cante 50 olmuyorsa, olumsuz yorum yapıyor dediğiniz arkadaş da haklı bence. Hisse ucacaksa hep beraber efsane hisse müthiş diyelim hergun.

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --şuna söyleyecek sözüm, anlatacak palavram kalmadı de; ya da sus...
    Palavra ?!

Şirketin kamuya açıkladıklarının yorumu haricinde tek bir yazımı göster. Bak 1 tane...

Tek...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Elinde hiç hissesi olmamış birinin, 7/24 burada bir şeyler yazıyor olmasını normal karşılayanlara yazıyorum, bu işi bırakın gidin...Size göre değil buralar. Ha, belki de hepiniz aynı ekiptensiniz o da mümkün. Valla benim için sıkıntı yok, ben 1 TL ye düşse de para kazanırım hangi hisse olursa olsun.

The end !

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    [B]

--adı geçen şirket, sahada petrolün direk üretimi ile ilgilenmiyor, yardımcı işler yapıyor; geri hizmetlerde (yardımcı hizmetlerde) çalışıyor;
    Eski şirketin güncel olmayan sitesi eksik bilgi içerebilir. 2 Aralık'ta atılan KAP'ta "Söz konusu şirket Venezuela'da yer alan ve 4 sahadan oluşan üretim bloğunda toplam 171 kuyudan oluşan hafif ve graviteleri 18° ile 60° API arasında değişen orta ham petrol üretimine sahip alanda Kalkınma Planı çerçevesinde PDVSA adına üretim faaliyetlerini gerçekleştirecektir." şeklindeki ibareden ben petrol üretimini anlıyorum. Lisans/çalışma izni alıp şirketi üretim de yapabilen şirkete dönüştürecekler sanırım.

6. Eğer şirketin Venezuella daki operasyonu gerçek ise bu çocuk okur.Filmin sonunu bende çok
    merak ediyorum.Ancak yok Venezuella işi yalan oldu.Gerçekleşmiyor da diyebilirler,Ben kendi
    adıma bu riski alıyorum.Maliyeti de oldukça düşürmeyi başardık.Gelinen noktada ODAŞ ta enteresan
    işler oluyor.Şubat ayı içinde 3 kurumun aldığı mal miktarı oldulça yüksek.Yatırım fonları ve emeklilik yatırım fonlarının
    aldığı miktar 20 milyon lot un üstünde.İsteyen bakabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yok, çaresizlik değil...Burada biri var, bir şey yazdığın zaman insanın tüm psikolojisini bozan karşılıklar veriyor...Şahsen benim yazmama nedenim bu...
    Bir kere olsun şaşırttı mı ? Hayır...Ne zaman yazsam şıp diye damlıyor haysiyetsiz...Utanmadan sıkılmadan "hiç olmadı" demiş bir de...Yüzsüzlüğün nirvanası !

***Bu başlıktaki son yazımdır...

8. geçenlerde maduro ile hakan fidanın venezuellada videosu vardı. c.başanı ya seçimden sonra yada ramazan bayramından sonra venezuellaya gidecekmiş sanırım. orda enerji maden anlaşmaları imzalanacakmış. sanırım tahtacı bu haberi bekliyor arkadaşlar. biraz da daha sabırla bekliyelim. güzel günler yakın .

Sayfa 306/361 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •