Sayfa 133/363 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Şöyle...Pay piyasası ile Toptan Alış Satış Piyasası farklı mecralar. Bir hisse borsada işlem gören nitelikte değilse TSP'da da satılamaz. Bugün seans içerisinde gelen MKK duyurusunda "şirketin talebi üzerine" notu düşülmüş. Şimdi bir şey yazsam komplo teorisi olacak, korkuyorum yazmaya. Ancak bu mallar birileri için emaneten alınmış gibi bir durum var sanki...Neresinden bakarsak bakalım büyük oyun var bu işte.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1214964

ÇAN2 TERMİK A.Ş.'nin gerçekleştireceğini bildirdiği tahsisli sermaye artırım işleminde, 138.116.902,57 TL nominal değerde kaydi bakiye (ISIN Kod: TRECAN200011), Şirketin talebi üzerine 07.11.2023 tarihinde borsada işlem gören statüde ihraç edilmiştir.
    Altını da özellikle çizmişler...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Hisseye ne haber gelirse gelsin tınlamıyor büyük bir güven kaybı oluştu sanırım ne bilanço ne tahsisli onayı prim yaptırmıyor

Şimdi bu ky düşmanı odas grubu, 21-27 temmuz arasında 21.66-16.53 tl fiyat aralığında toplam 3.694.788.600 tl lik hisse satışı yaptılar. Sonrasında da 3.005.423.800 tl lik hisseyi de sattığı en yüksek fiyat 21.66 dan geri aldılar.

Bunca saçma işlemler borsa tarihindeki en büyük hisse satışları 690 milyon tl için miydi?

Keşke kafadan 690 milyon tl lik hisse satıp sonrasında eksik kalan 2.4 milyar tl için tahsisli başvurusu yapsaydı daha iyi olurdu. Ben borsa hayatımda 205 milyon lot hissenin 1 hafta içinde satıldığı başka bir hisse görmedim

Bu odas grubunu hiç sevmezdim de şirketin geleceği parlak olabilir diye biraz alalım dedik başımıza gelmeyen kalmadı. Biz ky yı isteğimiz dışında satışlarla borsanın en iyi zamanında zarara düşürdüler adiler
    Ytd

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

--niye böyle bir şeye ihtiyaç duyulmuş ki?....borsada işlem gören statüsü bir dilekçe ile kolayca halletmek mümkün mü?...

--zaten emanette var bir de bu mu eklenecek?...

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şöyle...Pay piyasası ile Toptan Alış Satış Piyasası farklı mecralar. Bir hisse borsada işlem gören nitelikte değilse TSP'da da satılamaz. Bugün seans içerisinde gelen MKK duyurusunda "şirketin talebi üzerine" notu düşülmüş. Şimdi bir şey yazsam komplo teorisi olacak, korkuyorum yazmaya. Ancak bu mallar birileri için emaneten alınmış gibi bir durum var sanki...Neresinden bakarsak bakalım büyük oyun var bu işte.

güzel abim aylardır bu lanet hisseyi övüyorsun niyetinden şüphe duymuyorum ama bence artık ara ver bu karaktersizlerin niyeti bozuk her mecrada insanlar en ağır şekilde küfürler ediyor tık yok ben sizlerin gerek tahsil gerek borsa tecrübenize göre cahilim ama gördüğüm hissettiğim bunlar devleti arkalarına almış halkı eziyorlar yoksa bu zamana kadar siz hayırdır diyen olmadığına göre doğrusu budur

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şöyle...Pay piyasası ile Toptan Alış Satış Piyasası farklı mecralar. Bir hisse borsada işlem gören nitelikte değilse TSP'da da satılamaz. Bugün seans içerisinde gelen MKK duyurusunda "şirketin talebi üzerine" notu düşülmüş. Şimdi bir şey yazsam komplo teorisi olacak, korkuyorum yazmaya. Ancak bu mallar birileri için emaneten alınmış gibi bir durum var sanki...Neresinden bakarsak bakalım büyük oyun var bu işte.

Çok güzel bir detay! Teşekkürler.
    Bilmiyordum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

--niye böyle bir şeye ihtiyaç duyulmuş ki?....borsada işlem gören statüsü bir dilekçe ile kolayca halletmek mümkün mü?...

--zaten emanette var bir de bu mu eklenecek?...
    --muhtemelen emanetteki karşılayamıyor diye düşünüyorum; aklıma başka bir şey gelmiyor...

7.  Alıntı Originally Posted by cnyt_ Yazıyı Oku
    güzel abim aylardır bu lanet hisseyi övüyorsun niyetinden şüphe duymuyorum ama bence artık ara ver bu karaktersizlerin niyeti bozuk her mecrada insanlar en ağır şekilde küfürler ediyor tık yok ben sizlerin gerek tahsil gerek borsa tecrübenize göre cahilim ama gördüğüm hissettiğim bunlar devleti arkalarına almış halkı eziyorlar yoksa bu zamana kadar siz hayırdır diyen olmadığına göre doğrusu budur
    Ben, bugüne kadar hislerimi yazmadım. Yazdıklarımda gerçek harici bir şeyler bulduysanız eyvallah. Başım üstüne. O alıntıladığınız mesajda övgü değil BİLGİ var. Okuduğunu anlayamayacak ya da bu tür sosyal medya köşelerinde yazılanlarla pozisyon açacak kadar tecrübesiz iseniz, burası kurtlar sofrası yer bitirirler sizi...

Kesinlikle tavsiyedir...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Mahkemeden de hala bir ses yok. Tek umut o kaldı güzel kar tahsisli onayıyla zerre gitmeyince

Sayfa 133/363 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •