Sayfa 241/367 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 2931 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    bugün...
    sabah 8-9 aralığında arızaya geçmiş....son 2 ayda 4. kazan boru yırtılması...muhtemelen uygun olmayan kömür kullanımı-aşırı zorlamaya bağlıdır...
    Tekrar başladı üretim
    24 saat sürdü kesinti oldukça kısa.Kesintiler olsa bile son çeyrek üretim yıl rekoruydu bakalım bu yıl nasıl olacak?

2. Enerji hissesi ve PD/DD 2 lerde, FK ise 10... Emsalleri uçuk fiyatlamalarda iken bu borçsuz yapısı ve petrol, altın vs yatırımları ile gelecek konusunda bir sorun görünmeyen şirkete olan yatırımcı talebi çok az. Kademelerden ve işlem yapan kurumlardan belli. Son bir kaç yılda yatırımcı profilinde inanılmaz bir değişiklik oldu. İnsanlar aleni hırsızlıkları ve buna karşı hiç bir müeyyide olmadığını görünce kısa yoldan nasıl vurgun vururum mantığıyla hareket eder oldu. Küçük yatırımcının en uzun vadesi 5-10 gün...

Sene 1993, o dönem Teletaş borsada iken Alcatel satışı felan konuşuluyordu ben de gittim 14.50 Tl den aldım. Sonra bir ekonomik kriz kağıt düştü hoop 4 Tl ye!...1997 yılında aynı kağıdı 650 Tl den sattım...Bu bir tecrübedir ve asla yatırım tavsiyesi içermez...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Pandemi nin sonlarına doğru,kısıtlamalar kalkarken bu işten
    en çok kim faydalanır mantığı ile THY olur sonucuna vardım.Fiyat 11-12 TL.civarinda.Geçen sene gördüğü en yüksek yer 270 TL
    An itibari ile 251 TL den işlemler oluyor.Öngörüde bulunurken elde ne var,ne sonuç doğurur,fiyatlamaya nasıl yansır analizi
    yapabilen ve sadece portföyünü değil zamanı da yönetebilen çorbayı içer.

4. Enflasyon muhasebesinin hisseye olumlu yansıyacağı söylentisi dolaşıyor,sermaye tavanını artırmalarının altında yatan nedenlerden biri bu olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Enerji hissesi ve PD/DD 2 lerde, FK ise 10... Emsalleri uçuk fiyatlamalarda iken bu borçsuz yapısı ve petrol, altın vs yatırımları ile gelecek konusunda bir sorun görünmeyen şirkete olan yatırımcı talebi çok az. Kademelerden ve işlem yapan kurumlardan belli. Son bir kaç yılda yatırımcı profilinde inanılmaz bir değişiklik oldu. İnsanlar aleni hırsızlıkları ve buna karşı hiç bir müeyyide olmadığını görünce kısa yoldan nasıl vurgun vururum mantığıyla hareket eder oldu. Küçük yatırımcının en uzun vadesi 5-10 gün...

Sene 1993, o dönem Teletaş borsada iken Alcatel satışı felan konuşuluyordu ben de gittim 14.50 Tl den aldım. Sonra bir ekonomik kriz kağıt düştü hoop 4 Tl ye!...1997 yılında aynı kağıdı 650 Tl den sattım...Bu bir tecrübedir ve asla yatırım tavsiyesi içermez...
    Doğru söylüyorsunuz tahtada eski hareketli hacimli günlerinden eser yok,gireni tahtacı çarpıyor.Lotları tek tek sayıyorlar sanki.
    Milleti de küstürdüler.
    2 milyar TL kar açıklasa şimdi 10,40 olan fk 8’lere düşecek.
    Hayırlısı bakalım bilançoyu bekliyoruz.
    20 lira üzerine atmadan ek alıma girmeyi düşünmüyorum kritik yerler buralar.
    YTD

6. Tavan tavan kaç tavan , vakti zamanı gelmedi mi...

Blançolari enflasyon muhasebesi nedeniyle maysta gelecek

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Blançolari enflasyon muhasebesi nedeniyle maysta gelecek
    Desene alçak sürünmeye devam...

Sayfa 241/367 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz