Sayfa 72/73 İlkİlk ... 226270717273 SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 569 - 576 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Temettü hesaplara gectimi?

2. Resmen çöp gibi davranıyor... Her bir kağıt uçtu gitti bu hala zirvesinden çok çok uzakta... Portfoydeki tek zarar kağıt ve %50-70 çıkması lazım ki en azından paranın değeri korunmuş olsun...

Bedelsiz ve iyi temettü bekliyoruz. Veridiği temettüyü vermese daha iyi.

Ytd.

3. Hayal kırıklığıydı...

Torunlar GYO torun Center bittikten sonra hareketlendi buda ifm sonrasi hareket edecektir ama ifm bitecek gibi değil orada siyasi müdahale çok fazla öyle kola kolay bitmez...

Ytd.

4. Tekrar 3 TL düşse keşke madem gitmiyor düşsün alalım, insanlar maliyet düşürsun...
    Ytd.

5. İnşallah iyi fiyat olur.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

6. Bedelsiz bekliyoruz, sermaye tavanı artışı bunun ilk aşamasıdır diye düşünüyoruz. Hisse şu anda 13 TL üzerinde olmalıydi... Yatırım tavsiyesi değildir kişisel görüşümdür...

7. Şirketimiz kâr dağıtımında, Kurumsal Yönetim İlkeleri’ne uygun olarak pay sahipleri ve Şirket menfaatleri arasında dengeli ve tutarlı bir politika izlenme hedefiyle, orta ve uzun vadeli Şirket stratejimiz, yatırım ve finansman politikaları, sürdürülebilir büyüme hızı, kârlılık ve nakit durumu dikkate alınmak suretiyle 2021-2022 yıllarına ilişkin dağıtılabilir kârın en az %10’unun, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Ziraat Kuleleri Projesi’nin tamamlanmasını takiben 2023 yılı ve sonraki yıllarda da dağıtılabilir kârın en az %30’unun bedelsiz hisse senedi şeklinde veya nakit olarak dağıtılmasının Genel Kurul'a teklif edilmesi esasına dayalı bir kâr dağıtım politikası benimsemiştir.*

Genel Kurul’un kâr payı dağıtma kararı alması durumunda kâr payı dağıtım işlemlerine en geç dağıtım kararı verilen genel kurul toplantısının yapıldığı hesap dönemi sonu itibarıyla başlanacaktır.*

Temettü politikasına göre artık yönetim kurulu bir hareket yapmalı...

Sayfa 72/73 İlkİlk ... 226270717273 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •