Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Yukarıdaki uygulama ne dediğinden bağımsız

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son dakika ets turdan girip baksanıza herşey dahil sistem karı koca birde çocuk 19 mayıs tarihinde 3 geceye %25-30 indirim oranlarıyla 12.800 den aşağı doğru fiyat veriyorlar. ortalama fiyat 4.500-6000 arası ha çocuğada güya ücret almıyor bir kısmı
    Yurtdışına giden de yok şimdi indirim yapacaklarına bindirim yaparlar nasıl olsa içeridekilerin başka seçeneği kalmadı diye. Turizmcilere birşey olmaz onlar işini bilirler.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yurtdışına giden de yok şimdi indirim yapacaklarına bindirim yaparlar nasıl olsa içeridekilerin başka seçeneği kalmadı diye. Turizmcilere birşey olmaz onlar işini bilirler.
    yurtdışı fiyatlara baktım 2 sene önceki fiyatlarda tabi euro olarak o yüzden biraz pahalıya geliyor. gitmeye cesaret eder eee bizim turizimcilere gün doğdu gelemeyen yabancının acısınıda yerliden çıkaracaklar ilginçtir genede gidenler var ya soyulmayı ya s....meyi seviyorlar başka mana çıkaramadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yurtdışı fiyatlara baktım 2 sene önceki fiyatlarda tabi euro olarak o yüzden biraz pahalıya geliyor. gitmeye cesaret eder eee bizim turizimcilere gün doğdu gelemeyen yabancının acısınıda yerliden çıkaracaklar ilginçtir genede gidenler var ya soyulmayı ya s....meyi seviyorlar başka mana çıkaramadım
    Turizmcilere kızmak da pek doğru değil. Adamlar ekmeğinin derdinde. Türkiye'de herkes birbirini soyuyorken ne yapsınlar onlar da ortama uyuyorlar. (Aralarında illa dürüst olanları vardır mutlaka onlar üzerlerine alınmasınlar) Cep telefonumdan her ay 3-4tl telsiz melsiz ücreti diye çekiliyor. Ne parasıdır neyin parasıdır soran da yok sallayan da.

Ben yıllardır bist'ten hisse almadım.

Geçen ay açtım bir hesap bu ay baktım ekstrede MKK bilmemne kesintiler var. MT'ye sordum şifre nemnesi yıllık bir defa alınıyor dedi. 8 küsür tl bir ücret. Ekşi sözlüğe baktım geçen sene Kasım ayında başlayan bir uygulamaymış. Sinek küçüktür mide bulandırır şimdi düşünüyorum acaba hiç bulaşmasa mıydım şu bist'e diye.

En güzeli fiziksel altın/gümüş al üstüne yat moduna gireceğim yeniden sonunda. Alırken ne aldığını görüyorsun, saklaması güvenliği tamamen senin elinde, gizli vergi yok, kesinti b*k püsür yok.

Pis herifler ya. Telsiz verginize ***...

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son dakika ets turdan girip baksanıza herşey dahil sistem karı koca birde çocuk 19 mayıs tarihinde 3 geceye %25-30 indirim oranlarıyla 12.800 den aşağı doğru fiyat veriyorlar. ortalama fiyat 4.500-6000 arası ha çocuğada güya ücret almıyor bir kısmı
    https://www.ltur.com/de/hotel/tuerke...&sorting=price

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adam bu şartlarda makam arabalarını yeniliyor, artı bakanlıkları ayırıyor
    yeni bir bakanlık kurmak arabaları, çalışanları, binaları, müsteşarı, danışmanları milyonlarca dolar maliyet..
    itibardan tasarruf olmaz hocam

Batmazlarsa hatırım kalır, sadece çalışanlarına üzülürüm.

Bu fiyatlar temmuz-ağustos değil, 15 Haziran fiyatı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Herhalde bu fiyata, geceleri dötümüzü de parmaklıyorlar, aklıma başka bir şey gelmedi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •