Sayfa 534/612 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Arkadaslar olumsuz yorumlari niye takiyorsunuz ki...
    Onlarin akliyla almadik ki yorumlarini takalim..
    He he de geç..
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Sırf malum arsası 5 milyar değerinde. Senin matematik hocanı�
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Arkadaslar olumsuz yorumlari niye takiyorsunuz ki...
    Onlarin akliyla almadik ki yorumlarini takalim..
    He he de geç..

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yakın zamanda lansmana çıkılıyor.kimin ne yazdığına takılmayın.hedefine kadar beklemeyi başarabileceklere bol kazançlar
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    yakın zamanda lansmana çıkılıyor.kimin ne yazdığına takılmayın.hedefine kadar beklemeyi başarabileceklere bol kazançlar
    Hedefine kadar ne kadar bekleyelim😊😊

4.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    Eyvallah üstadım, sabrımız var çok şükür bakalım burda nasibimiz ne olacak .
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

bana göre bu hafta kritik, verdiklerini geri almaz da çıkışa devam ederse daha da güzel olacak inşallah..ytd

6. #POLHO Japonlara mı satılıyor böyle dedikodular dolaşıyor haftaya KAP falan gelir mi acaba? Twitter Borsa izinde
    Paylaşmış bilgisi duyumu olan var mı ortaklar?

7.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Hani 6 olunca bu kağıtta kimse kalmayacaktı )) neredeyse 11 oldu hala herkes burda. O değil de kamil ağa napıo acaba
    Borsadan uzak yerlerdeydim. Sağlığım süper, kağıtlar duruyor. Haftaya mekanı cennet osun sevgili Zisis Kasiaras'ın mezarına gidip Fatiha okuyacağım. Sonra Stavros ile rakı içmece. Sen halâ buralarda pinekliyorsun gördüğüm kadarıyla. Çık dolaş biraz, çok gezen bilir lap top başında oturan değil.

O proje buraya gelecek dedik mi, dedik. Zamanlama hariç her yazdığımız gerçekleşti mi, evet. Ben kaçar, akşam boğaz turu atacağız gençlerle, yeni yatımızla..

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Borsadan uzak yerlerdeydim. Sağlığım süper, kağıtlar duruyor. Haftaya mekanı cennet osun sevgili Zisis Kasiaras'ın mezarına gidip Fatiha okuyacağım. Sonra Stavros ile rakı içmece. Sen halâ buralarda pinekliyorsun gördüğüm kadarıyla. Çık dolaş biraz, çok gezen bilir lap top başında oturan değil.

O proje buraya gelecek dedik mi, dedik. Zamanlama hariç her yazdığımız gerçekleşti mi, evet. Ben kaçar, akşam boğaz turu atacağız gençlerle, yeni yatımızla..
    Sevindim, bizde odadan odaya geziyoruz işte. Tahtayı yıkacağın zaman haber ver satmış olalım )

Sayfa 534/612 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •