Sayfa 575/612 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Devam yola.o tahtaci yiyosa indirsin bak neler olcak 100 bin 100bin koyarım kafasina herkes sakinlik bekliyo borsada tüm paramı buna koymak istemiyorum bide firsat çogaldı .
    Abi fırsat mırsat yok artık. Hiçbirşey sonsuza kdr yükselmez. Enflasyn düzeltmesi vs ne dersen de artık mucize beklememk lazım endeksten. Bu tabi bnm fikrim. Sadece fikir sunmak istedim

2.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Abi fırsat mırsat yok artık. Hiçbirşey sonsuza kdr yükselmez. Enflasyn düzeltmesi vs ne dersen de artık mucize beklememk lazım endeksten. Bu tabi bnm fikrim. Sadece fikir sunmak istedim
    Seyret hisseler nereye gitcek.

3. polisan yanar döner ama ondan daha cok yatırımcıyım diyenleri yanar döner. yapacak bişey yok böyle hisseye oyle yatırımcı lazım dogrunun dürüstün polisanda işinin olmaması lazım..biraz duygusal oldu ama yapacak bişey yok...ben sadece bu hissede yatırımcı olarak maydanozcu kamili tanırım.bırde tunahan maşalı kardeşi samimiler...kartalı,fakirin tavugu bunlarlada aynı devreyiz...bizde fena sayılmayız...

4. Rezillige bugun ara vermis hayret.

Takasda ilk 3
    Is bank 18.3
    Ziraat 17.3
    Fonlarda 13 milyon var.

Aralik basinda dususten cok once maliyetimi iyiki 0 yapmışım. Burada birkac kez de belirtmistim..

Maliyetimin dusuk olmasi rahat beklemem bu hissenin rezil performansini degistirmez.

.
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Rezillik tam gaz devam.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çok cins bir tahtacıdır kendileri. Sinir bozucu
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

6. 2024 yılının bilançolarina .temettülerine kadar devam ne yaparlarsa yapsinlar beni kimse bu sevdadan vazgeçiremez .

7. K.yatirimcisina bu kadar düşman başka bir hisse, patron görmedim. İnsan az da olsa hissesine sahip çıkar. Yazık çok yazık... Bekleme süresi 2030 a kadar oteledim Rabbım sağlık sıhhat verirse...

8.  Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    K.yatirimcisina bu kadar düşman başka bir hisse, patron görmedim. İnsan az da olsa hissesine sahip çıkar. Yazık çok yazık... Bekleme süresi 2030 a kadar oteledim Rabbım sağlık sıhhat verirse...
    Kimse darılmasın. bu hissede küçük yatırimci kazanamaz.çok uzun süre beklemiyecek kazanamaz. herkes gördü bu durumu hedefim 2024 bilançoları.

Sayfa 575/612 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •