Sayfa 12/358 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2861 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Hocam yazım tarzımdan ve üslubumdan,süs tavukları işinden,2015 teki arsa alışlarımdan :-)) yani gerçeklerimden biliyorlar.Hatta telegram da bu işi öylesine abarttım ki PORTFÖY ümün ekran resmini attım.İnanmadı çoğunluk.Videolar attım Hasan Meşe gibi arabalı ,müzikli ....Daha neler neler.....Ama sadece kimliğimi ,yüzümü gizliyorum.Kimse beni bilmiyor.Koskoca sosyal medya aracılığı ile yaklaşık 10 yılda 2 kişi benim tel.nomu öğrenmiş yıllar önce.Sonra da ben başka numara kullanmaya başladım.

Ben buralarda ilgilendiğim hisseleri yazarım.Canlı canlı o hisseleri yaşarım.Çoğunlukla kar ederim.Bazen hayallerim tutmaz ve o hisseden erken ayrılırım.....Kısa zamanda yüksek kar edersem satar KAR CEBE yaparım.Genellikle sattığım hisseler ben sattıktan sonra yükselmeye devam eder.Yani ben çok az gözlü değilimdir.Satarken de KADEMELİ ,YÜKSELDİKÇE PARÇA PARÇA satarım.Satarım çünkü yeni hisse bulurum ben.Umarım kısaca kendimi anlatabilmişimdir
    Öncelikle nazik cevabınız için teşekkür ederim. En anahtar kelime 'hisse bulurum ben' oluyor.

O zaman bizde sizi yakaladığımız yerde takip edeceğiz. gördüğüm kadarıyla Hektaş ve ATATP'ye giriş, PRKAB ve TSPOR'dan çıkış yolundasınız. Ben Hektaş'ın ana ortağı gibiyim. Ama daha fazla 'tek' hisseye devam etmek istemiyorum. Ama ayrılmayı da düşünmüyorum.

Lütfedip, özelden yazarsanız ve sizi izlememe izin verirseniz memnun olurum.

Saygılarımla.
    Yatırım tavsiyesi değildir, nasıl olsun ki, kelin ilacı olsa başına sürer.

2.  Alıntı Originally Posted by Ali Dogan Yazıyı Oku
    Öncelikle nazik cevabınız için teşekkür ederim. En anahtar kelime 'hisse bulurum ben' oluyor.

O zaman bizde sizi yakaladığımız yerde takip edeceğiz. gördüğüm kadarıyla Hektaş ve ATATP'ye giriş, PRKAB ve TSPOR'dan çıkış yolundasınız. Ben Hektaş'ın ana ortağı gibiyim. Ama daha fazla 'tek' hisseye devam etmek istemiyorum. Ama ayrılmayı da düşünmüyorum.

Lütfedip, özelden yazarsanız ve sizi izlememe izin verirseniz memnun olurum.

Saygılarımla.
    Hocam tespitleriniz doğru.Ama sadece benim tarzımı örnek alın.Hisselerimi değil.Sosyal medyada ben de onlarca kişiyi takip ediyorum.O kişilerin ilgilendiği hisseleri ben de ölçüp tartıyorum kafama yatanı alıyorum veya almıyorum.Hem hisseleri hem de bu hesapları da takip ediyorum.Sadece kendi tecrübe ve birikimlerimle hareket ediyorum.Siz de beni benim yapın.Takip havuzunuzda değişik hesaplar olsun....Hisse bulurken AKIL AKILDAN ÜSTÜNDÜR deyip ALICILARINIZI genişletmiş olursunuz.

Beni veya başka izlediğin kişilerin yazdıklarını ölç-tart kafana yatıyorsa işlem yap.Ama kar da etsen zarar da etsen mesulü sizsiniz.Kimse kimseyi ne övme ne de kızma durumuna geçmesin....!!!

İnşallah kendimi ifade edebilmişimdir hocam....!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Ooooooooohhhhh........Miiiiiiiiissssss......!!!!!! !

Brüt takasımız da geldi ,oldu bu iş .....Satan geri alamayacak......!!!!
    Satanlar bereketini görsün.Ben UZUNCUYUM....!!!!

Oooooohhhhh,MİİİİİİİİSSSSSSS...........!!!!!!!!!!

4. ANAKARARGAHIM ATATP bundan sonra......Güzel bir vole vurduktan sonra ATATP den de ayrılıp kendime yeni bir KARARGAH bulurum....!!!!

5. Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (1 üye ve 2 ziyaretçi)

Madenci Davut

6. Tavan gorunduuüu....!!!!

7. Gemi ve dumbelekte kapalı gisedeyiz.Yakinda atatp de de kapalı gişe olursa şaşmam.

8. Atatp de UZUNCUYUZ ...!!!

Sayfa 12/358 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •