Sayfa 135/359 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2866 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sn Kazanckapısı,

Öncelikle bilgilendirmeler için teşekkürler.
    2023 ve 2024 için kar tahminlerinizi okudum.

Sizin arastirmalariniza göre Greenx in cirodaki % olarak etkisi ne olacak gelirin yüzde kaçı burdan gelecek böyle bir tahmininiz var mi?

Ben bugün de yatırımcı iliskilerinden Burcu Hanımla tekrar görüştüm ve greenx den biz yatirimcilarin beklentisinin büyük olduğunu ama ciroya ne kadarlık bir etkisi olacağı konusunda bir fikir uretemedigimi ilettim.Ayni zamanda bununla iglili dünya da örnekleri var olan şirket varsa bunu paylasmasini istedim.En azından bu işi yapan x şirkete ne kadarlık bir etkisi olduğunu bulabilirsek bir varsayim yapılabilir diye..

Kendisi de bu konuyu arastiracagini ve dönüş yapacagini iletti.Ayrica yatırımcı da böyle bir beklenti varsa greenx de beklentilerle ilgili zamani geldiğinde bununla ilgili de bilgi paylasabileceklerini belirtti.

Bence yatırımcı iliskilerini ne kadar çok kişi arayıp kafasindaki soruları sorarsa ilgili birim gelen sorular doğrultusunda daha verimli çalışmalar,aciklamalar ve bizleri aydinlatacak güzel bilgiler edinmiş oluruz.

Ben sirketin yatırımcı ilisklerinin yaklasimini da beğendim.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. https://www.youtube.com/watch?v=_-ttTUz2ICo

Tradesoft tahta yapıcıların kullandığı program.İşlem hacmi ile gelir artışı söz konusu değil.Tekrarlanan gelir söz konusu.Bankaların aracı kurum faaliyetlerini artırma isteği ve digital aracı kurum gelişimleri Tradesoft için önemli beklentiler.

3. 54 TL seviyesi ilave ekleme noktası olacağını düşünüyorum.

4. artık bu fiatlardan sat,al yaparım diyenler için riskli bölge ..satıp alma garantisi olmayabilir ..61.00 üstünde yapılmalıydı ..artık tahta yapıcı endeksin durumu ve brüt takastaki zaman durumuna göre ne yapar bilemeyiz işlem hacmi çok azaldı . 5270 .5300 civarı 20 günlük ortalama ... .52 günlü ortalama yaklaşık 42.00 civarı hissemiz 61.00 üzerine çıkmadıkça zaman dan kaybederiz ..artık bekliyoruz .azar azar alıyorum .. şükür

5. Yetmedi mi artik attığın dayak

6. Sağlam bir alıcı olmayınca, düşük lotlarla al satcilarin oyuncağı olduk sanki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Beyler son havadisi duydunuz mu ?

Ugandada biri havaya ates etmis !!

aman diyim, bunun siyasi, ekonomik, sosyolojik etkileri en cok turkiyeyi etkiler aman diyim hemen satmak lazim gelir , kosun satin aman
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8.  Alıntı Originally Posted by meyyup Yazıyı Oku
    Yetmedi mi artik attığın dayak
    56.50 üzeri kapanış yapmalı ,az işlem hacmiyle iyi dayak atıyor .artık bu saaten sonra sabır .endeksin durumuna ve gelişen olaylara göre ...

Sayfa 135/359 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •