Sayfa 145/359 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Şirketin daha aktif ve agrasif olması lazım.Haber akışı yok denecek kadar az.Ruhsuz bir şirket olmaktan çıkmaları gerekiyor.
    Şirketin yatırımcı ilişkilerini arayan arkadaşlarımız bu sorunu ilave olarak dile getirirlerse faydalı olur her faydalı paylaşım için teşekkürler kendi adima

2.  Alıntı Originally Posted by Lotan Yazıyı Oku
    Durup durup aynı şeyleri yazıyorsun. En az 10 kez oldu.Papağan gibi sayıklamanın ne anlamı var.
    keşke diğer yorumlarıma bunu yazsaydın....o zaman yorumlarımı biraz azaltırdım...ama alıntı yaptığın yorumum düzeltme yorumu idi..bence gerekli idi..

anladım ben çok tekrar eden bir papağanım ama sen de galiba hiç ötmeyen bülbülsün.... biraz öt dostum....bilgilerini ,tecrübelerini ,duygularını bizimle paylaş...öyle hep tribünden izlemek de olmuyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Bazıları kekoya sarmak için özellikle yeni üyelik alıp geliyor sanki.ne derler meyve veren ağaç taşlanır.bunu eski üyeler yapıyor bence
    atatp yi 40-50 aralığından trade ederken elinden kaçıran ekipten olmalılar...eğer akılları varsa buralardan yerine koysunlar yoksa 40-50 aralığını rüyalarında görürler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atatp yi 40-50 aralığından trade ederken elinden kaçıran ekipten olmalılar...eğer akılları varsa buralardan yerine koysunlar yoksa 40-50 aralığını rüyalarında görürler...
    Almasınlar boşver
    Allah herkesin gönlüne göre versin

5. Meyve veren ağaç taşlanır.Devam sn.keko

6.  Alıntı Originally Posted by Lotan Yazıyı Oku
    Durup durup aynı şeyleri yazıyorsun. En az 10 kez oldu.Papağan gibi sayıklamanın ne anlamı var.
    senin de bu hisse hakında paylaşımların olsun on kere tekrarla papağan gibi ;biz gocunmayız okuruz yeter ki faydalı bilgi olsun OKEY ... ...

7.  Alıntı Originally Posted by Lotan Yazıyı Oku
    senin kaşıntın derdin NE .önce onu söyle ,bu hisse sende var mı yok mu .varsa KEKO ustanın faydalı bilgilerinden yararlanırsın kendi bilgilerinle mantığınla uyuşuyorsa seneti alırsın veya almassın .kimse burda kimseye zorla hisse aldırmıyor .saygısızlık etme terbiyeni bil .önce insan gibi konuşmayı bil .böyle taş atarak bir yere varamazsın ....sana tavsiye burda değerli arkadaşlar yararlı bilgiler aktarıyor ..kıymetini bil .. ..10 kere paylaşılmışsa okumazsın olur biter .. yine de saygı bizden olsun ..

8. 10 aydır iş ilişkisi gönderilmemiş..Bu ölü toprağını üzerinizden atın artık.

Sayfa 145/359 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •