Sayfa 188/359 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2866 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Emeği geçenlere tşkler
    Bu para sayma makinasını yağlattırayım artık

2. Tıklagelsin, borsada işlem gören Tab Gıda nın. Tab Gıda ya yansıması nasıl olur acaba…

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ben de öyle anladım...hem çok kaliteli bir şirkete sahip oldular (patronların deyişi ile Amerika gibi ülkelerde milyar dolarlık şirketler bunlar) hem de yüzde 52 sini satarak şirketi 900 milyon TL kara geçirdiler..Tebrikler..
    Ben bu haberi pazartesi vereceklerini büyük ihtimalle de olumlu haber olacağını düşünüyordum...haber kapanışta geldi...
    Bu konuyu takip eden ve bizim için görünür hale getiren kazanckapisi dostumuza forum adına ayrıca tesekur etmek istiyorum...sürekli şirketi aradı ...bilgiyi cımbızla çekip bize gösterdi ..
    Her iki KAP'a tekrar baktım. Anladığım kadarıyla nitelikli yatırımcıya satış sonrası 929 milyon TL ATP Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığına emisyon primi olarak girecek. Sonra Ata Express alımı için 695 milyon TL çıkış olacak. Yani işlem sonuçlandığında ATP Girişim elinde 200 milyon TL civarı para ve Ata Express olacak. ATP Girişim'in yüzde 48'i de ATP'nin olmuş olacak. Buna göre de ATP'nin özkaynakları artacak.

4. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Keko bey vasıtasıyla aldım ayrıca tşk ederim size.

5. 18 ay önce türk lira ile opsiyonlanan şirketin piyasa değeri..

6. Piyasanın 5 milyar tl fiyat biçtiği şirketin ana gövdesi ata holding ata yazılımı palazlandırıyor..

7. Yeni bir hikaye daha doğdu..
    Ata GSYO halka arzı..👏👏

Sayfa 188/359 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •