Sayfa 198/359 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Arkadaslar burada guzel bir ortam var, insanlar bilgilerini paylasiyor birbirine yardimci oluyor. Arada boyle gelip pasif agresif imalarda bulunanlari gormezden gelsek hep birlikte? Konunun kalitesi bozulmasin.

Burada kimse kimseye amiyane tabirle mal kitlemiyor, baska insanlarin etkisinde kalarak hisse alan varsa gercekten bir iste calisip edip kendini yormasin, kazandigi parasina harcadigi emege yazik. Bunu yapip kaybettiyseniz de kendinizden baska kimseyi sucmalayin, finansal kararlarinin sonucundan herkes kendisi sorumludur.

2. Bu başlığı şu anda 20 kişi okumaktadır. (8 üye ve 12 ziyaretçi)

kagula27, DUABI, emregunes, habzij, Kazançkapısı+, norTmol, Rick Guerin, wasdreel

Bakalım greenX lansmanında kaç kişi olacaz

3. Pazartesi günü iş yatırımın hayvanca satışı emeklilik ve yatırım fonlarından çıkmış.Prosedür olarak satmışta olabilirler. İnananlar tutacak inanmayanlar, yeter diyecek. Borsada fırsatlar bitmez diyenler de olacak, kaçan balık büyük olan diyenlerde. Herkes kısmeti kadar kazanacak

4. Gerçek kaliteden taviz verilmeden güzel paylaşımların yapıldığı bir ortamdayız.

5.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Sn keko burdan 4/5kisiyle kapalı telegram grubu kuralım haddi aşanlar riski kaldiramayanlar olmasın ?
    4-5 kişilik telegramın da tadı olmuyor ki bir ara 10 kişiydik o bile sıkıcıydı...bırakalım insanlar kendi düşüncelerini paylaşsın...nasıl olsa su akar yolunu bulur...bu günlerde çok yoğunum...üzerine de direksiyon kursuna gidiyorum...beni ziyaret etmek isteyen bir hemşerim ile bir kaç gündür bir türlü görüşemedik...gerisini siz tahmin edin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku

Pazartesi günü iş yatırımın hayvanca satışı emeklilik ve yatırım fonlarından çıkmış.Prosedür olarak satmışta olabilirler. İnananlar tutacak inanmayanlar, yeter diyecek. Borsada fırsatlar bitmez diyenler de olacak, kaçan balık büyük olan diyenlerde. Herkes kısmeti kadar kazanacak
    aynen öyle dostum..geçmişte 41,90 zirvelerinden takviye yaptığımda bir çok kişi bana gülmüştü...hisseler eninde sonunda ederine gidiyor...atatpnin beklentileri güzeldir..sabır etmeye devam...daha green x beklentimiz gerçekleşmedi...tıkla gelsin bambaşka bir mecraya evriliyor...atatp agresif büyümeye devam ediyor..meyveleri elbette yenilecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Tavancı A1 sabah satarak peşine oyak ve piyasayı çekti,haberle çıkan şirketin tekrar geri gelmesinin bir mantığı yok..
    Kısacılar satıyor,bırakın satsınlar..

Sayfa 198/359 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •