Sayfa 251/359 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 2866 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. telegramda atatp sayfasında bu sabah bilmeyenler satacak ama bilenler ise toplayacak demiştim..şu anda bu gerçekleşiyor...100 lere kadar bilmeyenler sattı..sonrasında ise bilenler topladı...şu anda da 110 seviyesindeyiz...hayırlı uğurlu olsun..şahsen ben bu gün tavan olacağını düşünüyorum...tabi kimseye herhangi bir tavsiye içermiyor düşüncelerim...sadece akıl ve mantığımın bana söylediklerini söylüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    telegramda atatp sayfasında bu sabah bilmeyenler satacak ama bilenler ise toplayacak demiştim..şu anda bu gerçekleşiyor...100 lere kadar bilmeyenler sattı..sonrasında ise bilenler topladı...şu anda da 110 seviyesindeyiz...hayırlı uğurlu olsun..şahsen ben bu gün tavan olacağını düşünüyorum...tabi kimseye herhangi bir tavsiye içermiyor düşüncelerim...sadece akıl ve mantığımın bana söylediklerini söylüyorum...
    Tebrik ederim dostum, bende senin dusunuyordum ama ona rağmen yarısını kaybettim, kalanla devam artık.

3.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Tebrik ederim dostum, bende senin dusunuyordum ama ona rağmen yarısını kaybettim, kalanla devam artık.
    ah dostum üzüldüm senin için...hiç bir şeyden haberin olmasaydı bu satışını normal görürdüm ama biliyorsunuz ki bu forumda olanlar çok şanslı...çünkü bu hisseyi en kılcal damarlarına kadar tanıyorlar ve biliyorlar...beklentilerini de çok iyi biliyorlar..çok çok kazanmak varken az ile yetinmek de üzücü...borsada bir çok hisse darbe üzerine darbe yerken çıkışına devam eden ve beklentileri yüksek olan bir hissede bulunmak da büyük şans idi..

yapacak da bir şey yok..herkes kısmeti kadar kazanacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bu forumdan haberdar olan ile haberdar olmayanlar arasında dünya kadar fark var...buradakilerden daha bilinçli olmalarını beklerim...bu hissede bilgi ve tecrübe ile birlikte sabır ve kısmet olayları da etkin...bu foruma büyük katkıları olan kazançkapısı dostumuz bile en son mallarını 80-85 civarlarından verdiğini düşündüğümüzde kısmetin önemini kavrıyoruz...galiba en çok sabır eden en çok kazanacak bu hissede...

5. tavan olmasına olacak da sanki mümkün olduğunca dökülenleri toplamak niyetinde...elindeki hissenin değerini bilmeyenler veya trade yapmak isteyenlerden yavaş yavaş topluyorlar...öyle bir izlenim ediniyorum..bakalım gün sonunda tahmin ettiğim tavan gelecek mi ??

6. son ve süpriz bir şekilde ortaya çıkan fiyuu ile birlikte tıkla gelsin satın alımı ve tgcard büyük potansiyeller sunuyor...akıl ve mantık ilerisi için güzel şeyler görüyor...göremeyenler veya kısa günün karını görenler %5-10 a tamah ediyorlar...ileriki aylarda ne kaçırdıklarının farkına varacaklarını tahmin ediyorum...benim satış hedefim de tutma vadem de arttı arkadaşlar...umuyorum ki çok sabırlı olup gerektiği kadar tutabilirim bu hissemi...bu tür fırsatlar gerçekten de borsa hayatımız boyunca çok az çıkıyor karşımıza...sabır sabır sabır...

Sayfa 251/359 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •